Jump to content

ΑΣΧΕΤΟΙ!!!!!!!!!!


Guest rania2006

Recommended Posts

Guest rania2006

Θα ηθελα να μεθω με ποια κρητηρια καποιος ανοιγει ενα καταστημα pet-shop,πουλαει απο κουνουπι μεχρι αλογο χωρις να ξερει ομως τι πουλαει και το βασικοτερο καταλαμβανει μια ολοκληρη περιοχη στην αθηνα με ενα μαγαζακι τρυπα,πουλοντας αφιδως χρυσοψαρα που μετα απο 2 μερες και παντα χαρη στις συμβουλες του καταληγουν.και εμεις αντε παλι 2ευρο το ενα και λεμε ετυχε........!μεχρι καποιος αγνωστος να μας ανοιξει τα ματια για τους επαγγελματιες(.............)εσεις τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω,οτι ολοι οι επαγγελματιες ΔΕΝ ειναι ετσι,ΕΥΤΥΧΩΣ...!!!!!

σιγουρα σε καθε κλαδο επαγγελματος υπαρχουν και πολλοι-πολλοι σκαρτοι,αλλα αυτο ειναι στα χερια του καθε νοημων χομπιστα να απομακρυνθει και να μην ξαναψωνισει απο εκει......

στην πορεια αν αυτος ο κακος επαγγελματιας συνεχισει το τροπαρι του....στο τελος θα μεινει ανεργος.....

η δικη μου λογικη προσταζει αυτο,που δυστυχως στην ελλαδα δεν εχω βρει αλλον τροπο εμπρακτης διαμαρτυριας......

εγω τουλαχιστον σαν χομπιστας,και διανυοντας την δευτερη δεκαετια μου με αυτην την ιδιοτητα.......ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ,και ενημερωνω και τους φιλους μου για αυτο....

την καλημερα μου σε ολους....!!!

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...