Jump to content

Κλήρωση φίλτρου αντίστροφης όσμωσης από waterwaves.gr

Recommended Posts

Posted (edited)

Καλώς ήρθατε σε ακόμα μια κλήρωση του aquatic talk live. Αυτή η κλήρωση έχει προκύψει από την συνεργασία μας με την Waterwaves.gr. www.waterwaves.gr

Καλή τύχη σε όλους !!!

Edited by rastaman
  • rastaman changed the title to Κλήρωση φίλτρου αντίστροφης όσμωσης από waterwaves.gr

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Aquatic Talklive
      Με 3ης απλές κινήσεις παίρνεται μέρος στην κλήρωση του Dennerle Nano Scapers μαζί με τον εξοπλισμό του.
      Λεπτομέρειες στο βίντεο που υπάρχει από κάτω!
      Καλή επιτυχία σε όλους!

Στα παρακάτω βίντεο θα δείτε και πως το τρέξαμε:

• By Petrichor
      Εν όψει των Χριστουγέννων και το γεγονός ότι η σελίδα μου στο Instagram έφτασε τους χίλιους ακόλουθους, θα ηθελα να γιορτάσω μαζι σας και να σας ευχαριστώ για την υποστήριξη με την πραγματοποίηση ενός GIVEAWAY.

Τα προϊόντα που θα δωθουν στον τυχερο της κλήρωσης ειναι ευγενική χορηγία του Aquariumhouse  ❤️🎄
      Ένας τυχερός θα πάρει και τα 4 ακόλουθα δώρα που θα φανουν απαραίτητα στο στήσιμο καθε συστήματος διοξειδίου του άνθρακα κάθε φυτεμένου ενυδρείου ή scape.

1)In-Tank Bazzoka Flux CO2(διαχυτης)🎁
      2)CO2 Drop checker kit (μετρητής) 🎁
      3)CO2 Résistant Aquarium Tubing (σωληνώσεις) 🎁
      4)U-Bend Glass Tubing (γυάλινη σωληνωση για την κορυφή του ενυδρείου) 🎁
      (ολα τα προϊόντα ειναι της Co2Art

⚠️ΟΡΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ⚠️
      1) Ακολουθήστε την σελιδα μου στο Instagram http://www.instagram.com/petrichor_gm
      2)Ακολουθήστε την σελιδα του AquariumHouse  στο Instagram http://www.instagram.com/aquariumhouse.gr
      3)Κάντε tag 3 φίλους(δικαίωμα 3 σχολίων στο σύνολό) 
      4)Κάντε share το post στα story σας(προαιρετικά)

Ο διαγωνισμός θα διαρκέσει μέχρι 31/12 και ο τυχερός θα ανακοινωθεί 1/1🥇

🙏🏼ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ🙏🏼
    • By submarine1981
      Καλησπερα σας...
      Τοσο καιρο που έχω το ενυδρείο δεν έχω αναπλήρωση και συνέχεια τρέχω με παγουράκια να συμπληρώνω την εξάτμιση. Επειδή ειναι καλοκαίρι και λόγικα 3-4 μέρες όλο και κάπου θα παω, υπάρχει κάποια οικονομική αυτόματη αναπλήρωση ? Θα την δουλέψω μόνο καλοκαίρι που είναι έντονη η εξάτμηση και που δεν θα είμαι σπιτι. (Τον χειμωνα συμπληρώνω εγω νερακι όταν χρειαστει).
      έχετε να μου προτείνετε κάποια που εσείς που χρησιμοποιήτε? Να ενημερώσω οτι το ενυδρειο ειναι 120 λτ με φίλτρο πλάτης (δεν εχω Sump).
      Βρήκα αυτες εδω :
      http://www.waterwaves.gr/index.php?target=categories&category_id=209

όμως υπάρχει κάτι οικονομικότερο?(Στις αγγελίες για μεταχειρησμένη δεν βρήκα) μήπως στα ίδια χρήματα μπορώ να βρώ κάτι ποιο καλήτερο (Tunze π.χ.).
      Ευχαριστω
    • By PanaGreco
      Για να δούμε ποιο σύστημα έχουμε επιλέξει για τις ανάγκες αναπλήρωσης νερού.
      Εμπειρίες και προτάσεις. Υπάρχει κάτι νέο στην αγορά?
      Για πιάστε τα πληκτρολόγια και γράψτε.
    • By WaterWaves
      Αγαπητοί φίλοι,
      Σας παρουσιάζουμε έναν αξιόπιστο ελεγκτή διαρροών νερού Aquastop που μπορεί να χρησιμοποιηθεί και στα ενυδρεία σας.
      Μπορεί να διακόψει την παροχή νερού πρός το ενυδρείο ( π.χ. με σύνδεση σε σειρά με το σωληνάκι της αναπλήρωσης ) , ή απλώς να σας ειδοποιήσει με ηχητικό alarm για τυχόν διαρροή στον χώρο του ενυδρείου ή στο χώρο του sump.
      Φυσικά ή συσκευή Aquastop μπορεί να χρησιμοποιηθεί και στο σύστημα φίλτρανσης νερού του σπιτιού ή του ενυδρείου.
      Το σύστημα λειτουργεί με μπαταρία 9v που διαρκεί για μεγάλο χρονικό διάστημα ενώ διαθέτει κουμπί reset και ενδείξεις λειτουργίας - χαμηλής στάθμης μπαταρίας.
      Το προιόν το διαθέτουμε για περιορισμένο χρονικό διάστημα σε τιμή γνωριμίας και μπορείτε να το βρείτε σε αυτόν τον σύνδεσμο.
      Το αναλυτικό manual της συσκευής σε αυτόν το σύνδεσμο.
      Ευχαριστούμε
      Waterwaves Team

• Create New...