Jump to content

Φώτο και κόστος των ενυδρείων μας


bblov

Recommended Posts

Χαιρετω ολοι την παρεα:bigemo_harabe_net-100:

Ανοιγω αυτο το θεμα με σκοπο να ανεβαζουμε φωτογραφιες απο το ενυδρειο μας και στο τελος

να γραφουμε το συνολικο κοστος του ενυδρειου ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ!?    (ΟΧΙ π.χ μαζι με ψαρια,κοραλια κ.α που χασαμε η αφαιρεσαμε)

Το κοστος μας θα αναφερετε ΣΕ ΟΛΟ το συνολο του ενυδρειου (π.χ βαση ενυδρειου+ενυδρειο+βραχος+ζωντανα+ψαρια κ.τ.λ) ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ (π.χ αλατι,τεστ νερου,διαφορα συμπληρωματα κ.τ.λ)

Σκοπος του θεματος ειναι για να βλεπουμε το αποτελεσμα των ενυδρειων μας και το κοστος αυτου του αποτελεσματος( αλλοτε θετικο και αλλοτε(ολα στραβα πηγαν:bigemo_harabe_net-76:)

Ακομα ενας σκοπος ειναι να δουμε ποιος θα φαει το περισσοτερο ξυλο αν καταλαθος το δει η κυρα του καθενος και μαθει τελικα ποσο κοστισε:lolu::lolu:

Ξεκιναω απο το δικο μου που ειναι κατηγοριας φτερο (Για την ωρα?)

 

 

 

ΚΟΣΤΟΣ: 780Ε

IMG_20210416_171913.jpg

IMG_20210416_171918.jpg

IMG_20210416_171948.jpg

IMG_20210416_172010.jpg

Έγινε επεξεργασία - bblov
ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΠΡΟΤΑΣΗΣ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γραψε καλυτερα το καθε πραγμα χώρια πόσα πληρωσες. Πχ ενυδρειο 45Χ45Χ45 - τόσο.... skimmer  - τόσο...

και μετα συνολο - τόσο.

Εγω πχ  το ενυδρειο κολλησα μονη μου, μου βγηκε 25€.... άλλος εχει απο ultra clear glass και επωνυμη εταιρεια.... και βγαινει 500€ μονο η γυάλα.... :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 16/4/2021 at 10:42 ΜΜ, το μέλος natateo έγραψε:

Γραψε καλυτερα το καθε πραγμα χώρια πόσα πληρωσες. Πχ ενυδρειο 45Χ45Χ45 - τόσο.... skimmer  - τόσο...

και μετα συνολο - τόσο.

Εγω πχ  το ενυδρειο κολλησα μονη μου, μου βγηκε 25€.... άλλος εχει απο ultra clear glass και επωνυμη εταιρεια.... και βγαινει 500€ μονο η γυάλα.... :)

Σκεφτηκα να μην μπουμε σε τετοιες λεπτομεριες παρα μονο αν καποιος ρωτησει κατι απο τιμη για να μην ξεφυγει πολυ το θεμα?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...