Jump to content

Νεκρό κοράλλι. 100kg (το αργότερο τέλος Ιουλίου)


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,

Ενδιαφέρομαι για 100 κιλά νεκρό κοράλλι. Θα ήθελα να μην ήταν μέσα σε ενυδρείο τον τελευταίο χρόνο.... και να μην είναι φτιαχτό ή απολιθομένο. Προ 10ετίας υπήρχε γενικά με 4-6ε/κιλό. Έχει στο Petcity, αλλά είναι πολύ τσιμπιμένο.

 

Τα κανονικά μαγαζιά έχουν κάτι; ή ειαγωγική; ή ακόμα και κάποιος που έχει ξε-στίσει ενυδρείο;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φιλε μου ,το νεκρο κοραλι το θες για να ξεκινήσεις το θαλλασινο σου ενυδρειο; Γιατι συνήθως με νεκρο η ζωντανο βραχο ξεκινανε.. και δεν ξερω αμα βρεις κατα ποσο ειναι πρακτικο για να φτιαξεις aquacape.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

για το aquascape  το θέλω, αντί για νεκρό βράχο. Το είχα την προηγούμενη φορά που είχα κάνει στήσιμο και ήταν εξαιρετικό με πολή μεγάλη ευκολία ειδικά αφού προτιμώ να μην τα κολλάω μεταξύ τους

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, phaerimm said:

για το aquascape  το θέλω, αντί για νεκρό βράχο. Το είχα την προηγούμενη φορά που είχα κάνει στήσιμο και ήταν εξαιρετικό με πολή μεγάλη ευκολία ειδικά αφού προτιμώ να μην τα κολλάω μεταξύ τους

Ωραιος με το καλο! Αν και πλεον παιζουν πολυ ωραια κομματια νεκρου βραχου, σε καλες τιμες για ομορφα aquascape δεν είναι όπως παλια. Με υπομονη και μερακι φτιαχνεις κατι δυνατό και χωρις πολλα κολλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...