Jump to content

Βιολογικό υλικο και τα είδη του


Recommended Posts

Καλησπέρα στην όμορφη κοινώτητα.Τελικά κάπως απο θαύμα με άφησε η μανα μου να πάρω βιολογικό υλικό . Το θέμα είναι ποιό είδος ακριβώς να πάρω επειδή υπάρχουν αρκετά εκει έξω(μακαρόνι , πετρα κτλ). Υπόψην οτι το φίλτρο μου είναι εσωτερικο κρεμαστό και ένα με σκάφη που φορτώνεις τα υλικά όποτε δεν μπορώ να βαλω το κανονικό μέγεθος σε αρκετη ποσότητα. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικά έψαξα απο το pet supermarket μιας και είναι το πιο κοντινό μου και θέλω να μου πείτε εαν μπορείτε απο το κατάστημα αυτό ποιό ακριβώς να πάρω για μικρα φίλτρα βιολογικό φίλτρο.Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

και κάτι άλλο. Απο το ίδιο κατάστημα ποιό τεστ αμμωνίας να πάρω ;Υγρό η στικ; Και ποιά μάρκα;

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μπορείς αν θες να αξιολογήσεις και αυτό το νέο μας υλικό. Είναι υλικό πολύ καλής ποιότητας και αντοχής και βελτιώνει και το νερό με τα ιχνοστοιχεία και μέταλλα που απελευθερώνει

 

https://www.koihellas.com/?product=mountain-tree-maifan-ring-για-λίμνες-eνυδρεία-τιμή-ανά-διχτ

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος DrKOI έγραψε:

Καλησπέρα, μπορείς αν θες να αξιολογήσεις και αυτό το νέο μας υλικό. Είναι υλικό πολύ καλής ποιότητας και αντοχής και βελτιώνει και το νερό με τα ιχνοστοιχεία και μέταλλα που απελευθερώνει

 

https://www.koihellas.com/?product=mountain-tree-maifan-ring-για-λίμνες-eνυδρεία-τιμή-ανά-διχτ

Καλησπέρα και σας ευχαριστώ για την πρόταση σας , αλλά δεν μπορώ επειδη δεν έχω αρκετά μεγάλο χώρο στα φίλτρα μου :( Δεν είναι δηλαδή εξωτερικό φίλτρο

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Panos_nest said:

Καλησπέρα και σας ευχαριστώ για την πρόταση σας , αλλά δεν μπορώ επειδη δεν έχω αρκετά μεγάλο χώρο στα φίλτρα μου :( Δεν είναι δηλαδή εξωτερικό φίλτρο

Οκ μπορείς να πάρεις μια συσκευασία και να βάλεις λίγα είναι καλύτερο από καθόλου μέχρι να αποκτήσεις κάποτε εξωτερικό και η τιμή του δεν είναι απαγορευτική.

Έγινε επεξεργασία - DrKOI
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...