Jump to content

καποιος γιορταζει σημερα


Guest orck

Recommended Posts

μονο εμενα δεν μου αρεσει η συγκεκριμενη κατηγορια;

το φορουμ το διαβαζω βλεποντας καθε ημερα τις καινουργιες δημοσιευσεις

το προβλημα (αν μπορω να το πω ετσι, πιο πολυ ενα σχολιο ειναι) ειναι οτι οταν ανοιγει αυτη η σελιδα πρεπει να ψαξω μεσα σε αυτην κατι ενδιαφερον και να αποριψω ολα τα θεματα "καποιος γιορταζει σημερα" τα οποια ειναι πραγματικα πολλα

προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι κατι τετοιο ταιριαζει πιο πολυ σε φορουμ γνωριμιων οπου δεν εχουν να πουνε κατι και το μονο που τους μενει ειναι τετοια θεματα, εδω εχουμε τοση πληροφορια που το συγκεκριμενο υποφορουν κατεβαζει πολυ τον λογο ωφελιμης πληροφοριας προς τα αχρηστα

δεν σημαινει οτι ειμαι κακος η αντικοινωνικος αλλα θεωρω δεδομενο οτι ευχομαι εκ των προτερων χρονια πολλα σε ολους δεν προκειται ποτε να μπω και να ευχηθω σε κανεναν, και σιγουρα δεν με ενδιαφερουν και πολυ οι δημοσιες σχεσεις

προτεινω καταργηση, εσεις τι λετε; (η εστω εαν ειναι τεχνικα εφικτο μεσα απο το προφιλ μου να το ρυθμιζω να μην μου το εμφανιζει καθολου)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

απλώς να συμπληρώσω στα γραφόμενα του orck ότι μπαίνοντας σήμερα το πρωί στις νεες δημοσιεύσεις είδα, και νομίζω ότι όλοι είδαμε, παραπάνω από 10 ποστ για ευχές για γιορτές πριν από 3 ή 4 ή 5 μέρες και όλα γραμμενα μέσα σε 2 λεπτά και με copy-paste το "χρονια πολλά" (ούτε μια λέξη διαφορετική από ποστ σε ποστ που να δείχνει την διαφορετικότητα της ευχής).

Φιλικά

Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο θέμα είχα θίξει κι εγώ πριν κάμποσο καιρό, με αποτέλεσμα τη δημιουργία της κατηγορίας των εορτοευχών...

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=6637

Αποδεικνύεται ότι αυτό δεν είναι αρκετό και χρειάζονται πιο δραστικά μέτρα για να αντιμετωπιστούν περιπτώσεις σαν του φίλου kazanasb που σήμερα τα ξημερώματα μας βομβάρδισε με 20 (είκοσι..!) ευχές "Χρόνια πολλά" (τις μέτρησα μία-μία από το προφίλ του...), φυσικά με copy-paste και φυσικά σε άσχετους εορτάζοντες... γεμίζοντας τη σελίδα των νέων μηνυμάτων της αναζήτησης και κάνοντάς μας να ψάχνουμε με το κιάλι τις νέες ενυδρειακές δημοσιεύσεις! Και είναι πολλοστή φορά που συμβαίνει αυτό, όχι μόνο με το συγκεκριμένο μέλος αλλά και με άλλους...

Μα καλά φίλε μου, τόσο μεγάλη ανάγκη είχες να ευχηθείς σε όλους αυτούς..?

Η μήπως έπρεπε να αυξήσεις το καρτελάκι με τις δημοσιεύσεις σου κατά 20..?

Με αρκετούς από αυτούς ούτε έχεις ανταλλάξει κουβέντα ποτέ και άλλοι πάλι δεν έχουν ποστάρει ποτέ τους, μετά την εγγραφή τους στο Aquazone..!

Για να σοβαρευτούμε λίγο λέω εγώ... :thumbdown:

Υ.Σ. προς mod & admin:

Βγάλτε αυτή τη κατηγορία από τα "νέα μηνύματα" ή δώστε μας τη δυνατότητα να την απενεργοποιούμε τελείως. Δεν πάει άλλο αυτό το βιολί...

Είναι πολύ ενοχλητικό και σπαστικό!

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο θέμα είχα θίξει κι εγώ πριν κάμποσο καιρό, με αποτέλεσμα τη δημιουργία της κατηγορίας των εορτοευχών...

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=6637

Αποδεικνύεται ότι αυτό δεν είναι αρκετό και χρειάζονται πιο δραστικά μέτρα για να αντιμετωπιστούν περιπτώσεις σαν του φίλου kazanasb που σήμερα τα ξημερώματα μας βομβάρδισε με 20 (είκοσι..!) ευχές "Χρόνια πολλά" (τις μέτρησα μία-μία από το προφίλ του...), φυσικά με copy-paste και φυσικά σε άσχετους εορτάζοντες... γεμίζοντας τη σελίδα των νέων μηνυμάτων της αναζήτησης και κάνοντάς μας να ψάχνουμε με το κιάλι τις νέες ενυδρειακές δημοσιεύσεις! Και είναι πολλοστή φορά που συμβαίνει αυτό, όχι μόνο με το συγκεκριμένο μέλος αλλά και με άλλους...

Μα καλά φίλε μου, τόσο μεγάλη ανάγκη είχες να ευχηθείς σε όλους αυτούς..?

Η μήπως έπρεπε να αυξήσεις το καρτελάκι με τις δημοσιεύσεις σου κατά 20..?

Με αρκετούς από αυτούς ούτε έχεις ανταλλάξει κουβέντα ποτέ και άλλοι πάλι δεν έχουν ποστάρει ποτέ τους, μετά την εγγραφή τους στο Aquazone..!

Για να σοβαρευτούμε λίγο λέω εγώ... :thumbdown:

Υ.Σ. προς mod & admin:

Βγάλτε αυτή τη κατηγορία από τα "νέα μηνύματα" ή δώστε μας τη δυνατότητα να την απενεργοποιούμε τελείως. Δεν πάει άλλο αυτό το βιολί...

Είναι πολύ ενοχλητικό και σπαστικό!

θα συμφωνίσω και εγω με αυτά και όπως είχα ξαναπεί βγάλτε τα καρτελάκια πιστεύω είναι μια λύση σε αυτό αφού κάτι άλλο δεν γίνεται και συνεχίζεται το ίδιο σκηνικό...

φιλικά πάντα

jim_dado

Link to comment
Share on other sites

... Και είναι πολλοστή φορά που συμβαίνει αυτό, όχι μόνο με το συγκεκριμένο μέλος αλλά και με άλλους...

Είναι η πρώτη φορά που θα συμφωνήσω με τη κατάργηση της δημόσιας εμφάνισης του αριθμού των δημοσιεύσεων του κάθε μέλους... :thumbdown:

Και αν ντε και καλά θέλετε να φαίνεται και αυτό σαν στατιστικό στοιχείο που ίσως δείχνει κάτι ή ωφελεί κάπου, ας υπάρχει σαν στοιχείο στη σελίδα του προφίλ του κάθε μέλους μόνο και όχι να φαίνεται και σε κάθε δημοσίευση - αν και προσωπικά εκτιμώ ότι η πληροφορία του πόσα μηνύματα έχει κάποιος δεν δείχνει απολύτως τίποτα ουσιαστικό... Αντίθετα μπορεί να παγιδέψει κάποιον αδαή, νομίζοντας ότι ο μεγάλος αριθμός δημοσιεύσεων ίσως σημαίνει και μεγάλο όγκο γνώσης. Κάτι που σαφώς και δεν ισχύει...

Έγινε επεξεργασία - filoxenos
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως άδικα γίνεται αυτή η συζήτηση διότι όποιος θέλει το ανοίγει και το βλέπει και όποιος δεν θέλει απλά δεν το βλέπει .

Επιπλέον υπάρχει δεξιά μια επιλογή (-) που όταν το πατήσεις δεν στο εμφανίζει .

Όσο για τα πόστ δεν μετράνε αυτά για τις ψηφοφορίες .

Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν το γνωρίζουν,τα πόστ που γίνονται στην συγκεκριμένη κατηγορία ΔΕΝ μετράνε στον προσωπικό αριθμό των πόστ.

Αυτό φυσικά έχει γίνει για να σταματήσουν τέτοια φαινόμενα.Από ότι φαίνεται κάποιοι δέν το γνωρίζουν όπως ο φίλος μας που έχει κάνει 110 πόστ στην συγκεκριμένη κατηγορία.

Το να βγεί η κατηγορία από τις νέες δημοσιεύσεις δέν είναι δυνατόν, αλλα θα φροντίσουμε να βελτιώσουμε την κατάσταση.

Δ.Λυσίκατος

Link to comment
Share on other sites

...Επιπλέον υπάρχει δεξιά μια επιλογή (-) που όταν το πατήσεις δεν στο εμφανίζει ...

Που βρίσκεται αυτό? Πρώτη φορά το ακούω... :)

Μπορείς να μου το διευκρινήσεις λίγο πιο αναλυτικά? :thumbdown:

Γιατί αν ήδη υπάρχει επιλογή να μην εμφανίζεται κάποια κατηγορία, πράγματι δεν υπάρχει πρόβλημα... Την απενεργοποιούμε και τελειώνει το θέμα. :)

Link to comment
Share on other sites

Όταν ανοίγεις το Aquazone Cafe πάνω πάνω σου βγάζει το Aquazone Cafe Υποκατηγορίες σε αυτή τη μπάρα δεξιά σου έχει ένα (-)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα κατάλαβα τι εννοούσες Σταμάτη...

Το γνώριζα αυτό, αλλά κάνει δουλειά που δεν εξυπηρετεί στην προκειμένη περίπτωση (απλώς εξαφανίζει την ανάπτυξη της κάθε κατηγορίας στη γενική σελίδα του forum).

Το κακό είναι ότι εγώ (αλλά και πολλοί άλλοι) δεν χρησιμοποιώ αυτή τη σελίδα σχεδόν ποτέ (παρά μόνο για να βλέπω τους χρήστες, κάτω-κάτω) για να δω τα νέα θέματα (δεν βολεύει ούτε είναι γρήγορος τρόπος). Οταν θέλω να δω νέες δημοσιεύσεις, πατάω είτε το "Νέες δημοσιεύσεις" είτε το Forum/Ενεργά θέματα. Το αποτέλεσμα είναι να ψάχνω πολλές φορές ανάμεσα σε 1587 Χρόνια πολλά, να βρω τι καθαρά νέο ενυδρειακό υπάρχει... :)

Εγώ τουλάχιστον θα ήθελα όταν πατάω αυτά τα δύο, να μην εμφανίζονται τα 1587 Χρόνια πολλά, έστω και κατ' επιλογήν... Αλλά αφού λέει ο Δημήτρης ότι δεν γίνεται... ;) ...αναγκαστικά θα "τρώω στη μάπα" και τις ευχές, μαζί με τα... σκαλάρια..! :thumbdown:

EDIT: Αν βρείτε λύση πάντως, θα σας ανάψω κερί ίσαμε το μπόι σας...! Ή θα βαφτίσω Μονομάχους μου με τα ονόματά σας..! :)

Έγινε επεξεργασία - filoxenos
Link to comment
Share on other sites

Τώρα κατάλαβα τι εννοούσες Σταμάτη...

Το γνώριζα αυτό, αλλά κάνει δουλειά που δεν εξυπηρετεί στην προκειμένη περίπτωση (απλώς εξαφανίζει την ανάπτυξη της κάθε κατηγορίας στη γενική σελίδα του forum).

Το κακό είναι ότι εγώ (αλλά και πολλοί άλλοι) δεν χρησιμοποιώ αυτή τη σελίδα σχεδόν ποτέ (παρά μόνο για να βλέπω τους χρήστες, κάτω-κάτω) για να δω τα νέα θέματα (δεν βολεύει ούτε είναι γρήγορος τρόπος). Οταν θέλω να δω νέες δημοσιεύσεις, πατάω είτε το "Νέες δημοσιεύσεις" είτε το Forum/Ενεργά θέματα. Το αποτέλεσμα είναι να ψάχνω πολλές φορές ανάμεσα σε 1587 Χρόνια πολλά, να βρω τι καθαρά νέο ενυδρειακό υπάρχει... :)

Εγώ τουλάχιστον θα ήθελα όταν πατάω αυτά τα δύο, να μην εμφανίζονται τα 1587 Χρόνια πολλά, έστω και κατ' επιλογήν... Αλλά αφού λέει ο Δημήτρης ότι δεν γίνεται... ;) ...αναγκαστικά θα "τρώω στη μάπα" και τις ευχές, μαζί με τα... σκαλάρια..! :thumbdown:

EDIT: Αν βρείτε λύση πάντως, θα σας ανάψω κερί ίσαμε το μπόι σας...! Ή θα βαφτίσω Μονομάχους μου με τα ονόματά σας..! :)

Ντίνο πρόσθεσα τους κανόνες στην συγκεκριμένη κατηγορία οπότε πιστεύω ότι θα το μάθουν όσοι δέν γνωρίζουν ότι δέν μετριούνται τα πόστ!

Δές στην κατηγορία πάνω πάνω....

Link to comment
Share on other sites

Καλή κίνηση Δημήτρη :) , αλλά αμφιβάλω για το πρακτικό της αποτέλεσμα... :thumbdown: Θα το δουν άραγε? :) Και κυρίως, θα καταλάβουν..?

Έγινε επεξεργασία - filoxenos
Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα και καλα σε ολους...υγεια, ευτυχια και ηρεμια :thumbdown::):)

Περα απο την πλακα...η κατηγορια δεν φταιει σε τιποτα. Σχεδον σε ολα τα forum υπαρχει κατι αναλογο...το προβλημα ειναι η ΚΑΚΗ χρηση της και τα ανευ λογου χρονια πολλα... Εδω και αρκετο καιρο, οπως ειπε και ο Δημητρης, τα μηνυματα εκει ΔΕΝ μετρανε στις δημοσιευσεις των μελων οποτε ελπιζω σιγα σιγα να βελτιωθει το θεμα και να βλεπουμε μονο ευχες που εχουν αξια και νοημα...

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα και μενα με ενοχλει να δημιουργητε θεμα χωρις να υπαρχει θεμα αλλα δε το κανω θεμα :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος οτι δεν υπαρχει προβλημα;

σημερα παλι μετρησα απο ενα μελος 14 δημοσιευσεις με το ιδιο μυνημα "Χρόνια πολλά και ότι ποθείς!"

θα ηθελα να ξαναδιατυπωσω την θεση μου

δεν εχω αντιριση στο παρειστικο κλιμα, ειναι κατι πολυ θετικο να γνωριζομαστε και προσωπικα μεταξυ μας αλλα εδω δεν ειναι φορουμ γνωριμιων ειναι φορουμ για ενυδρεια

συμετεχω σε ακρετα φορουμ και σε κανενα δεν παρατηρω αυτο το φαινομενο (καθε μερα ενα ποσοστο πανω απο 30-50% των νεων δημοσιευσεων να ειναι χρονια πολλα)

δεν εχω αντιρηση στις ευχες η αντιρηση μου ειναι οτι με δυσκολευει να βρω κατι ενδιαφερον

νομιζω οτι θα ηταν καλυτερα οι ευχες να γινονται με ΠΜ οντας κατι προσωπικο και οχι ιδιαιτερα χρησιμο για τους υπολοιπους

(σε καθε περιπτωση πιστευω οτι ειναι κατανοητο απο ολους οτι δεν ποσταρω την αποψη μου για να αυξησω της δημοσιευσεις μου για να αποκτησω κυρος)

Link to comment
Share on other sites

Αντε και κάποιοι γιορτάζουν σήμερα ή εχθές, αλλά και σε αυτούς που γιόρταζαν στις 4 ή στις 6 ή στις 7 του μήνα?

Link to comment
Share on other sites

Επειδή καταλαβαίνω την αναγκαιότητα το επίσημο φόρουμ να εύχεται στα μέλη του κατά την ημέρα των γενεθλίων τους, προτείνω το εξής:

Το Aquazone Team να συνεχίσει να ανοίγει το θέμα με την ευχή στο καθ' ένα από τα μέλη όταν γιορτάζει (έτσι θα μαθαίνουν και οι υπόλοιποι ότι πχ η Σούλα έχει γενέθλια) αλλά αμέσως μετά να κλειδώνει το θέμα, ώστε να μην μπορεί να συνεχιστεί από κάτω ένα κατεβατό από 1634 ευχές κατά τη διάρκεια όλου του επόμενου έτους... Αυτό όλο μπορεί να συνοδευτεί και με μια σχετική ανακοίνωση ενημερωτική (έτσι θα το δουν σίγουρα όλοι), που να λέει πχ ότι: "μετά από τον προβληματισμό που αναπτύχθηκε στο τάδε θέμα (λινκ εδώ) αποφασίζουμε και διατάζουμε..." κλπ κλπ... :thumbdown:

Παράλληλα, όποιος θέλει να στείλει στη Σούλα τις θερμές του ευχές, θα μπορεί να το κάνει με προσωπικό μήνυμα, γράφοντας ότι θέλει, όπως θέλει και όποτε θέλει... Ετσι:

- Και η Σούλα δεν θα νοιώσει παραγκωνισμένη ή ότι την ξέχασαν όλοι την τόσο σημαντική αυτή ημέρα της ζωής της...

- Και εμείς θα μπορούμε να βρούμε εύκολα αυτό που ψάχνουμε χωρίς να "πηδάμε" τις δεκάδες ευχές της Σούλας...

- Και το Aquazone θα γλυτώσει από άδικους χαρακτηρισμούς ότι είναι "κρυφό σάιτ γνωριμιών" και τα πιάνει από τις κουμπαριές..! ;):)

Δηλαδή, ΕΝΑ μήνυμα ευχής από το επίσημο Aquazone και τίποτα άλλο public..! Οποιος θέλει ευχές, prive με τη Σούλα...

Για σκεφτείτε το κι αυτό βρε παιδιά, μπας και γλυτώσουμε επιτέλους... :)

Έγινε επεξεργασία - filoxenos
Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος οτι δεν υπαρχει προβλημα;

σημερα παλι μετρησα απο ενα μελος 14 δημοσιευσεις με το ιδιο μυνημα "Χρόνια πολλά και ότι ποθείς!"

Nαι φιλε μου ειμαι σιγουρος οτι δεν υπαρχει προβλημα διοτι οπως ειπαμε και παραπανω ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΔΕ ΚΑΤΑΓΡΑΦΟΝΤΕ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΜΕΛΟΥΣ

- Και το Aquazone θα γλυτώσει από άδικους χαρακτηρισμούς ότι είναι "κρυφό σάιτ γνωριμιών" και τα πιάνει από τις κουμπαριές..! :):thumbdown:

Ας μη το ξεφτιλισουμε το θεμα ... Οχι και θα γλιτωσει απο αδικους χαρακτηρισμους τετοιου τυπου ... Αν ειναι δυνατον τετοιοι χαρακτηρισμοι να ειναι σοβαροι ... Ενυδρειακο φορουμ ειμαστε και τιποτα αλλο και κανουμε οτι μπορουμε για να κρατηθει το επιπεδο στο μεγιστο δυνατο σημειο ... τετοιοι χαρακτηρισμοι ειναι το λιγοτερο αστειοι, οποιος μπενει ασχολειτε με το φορουμ αυτο το βλεπει ... Δεν ειναι και κανενα εγκλημα στο κατω κατω ευχομαστε σε συνχομπυστες μας χρονια πολλα δινουμε και περνουμε χαρα ...

Τελος για να κλεισει αυτο το θεμα εδω , θα κοιταξoυμε τη προταση σου και αν κριθει αναγκαιο θα επιλυσουμε το "προβλημα" .

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου Αντώνη, είναι εμφανής νομίζω η διάθεσή μου για χιούμορ και όχι για ειρωνεία ή κάτι άλλο...

Κακώς ερμηνεύεις ή εκλαμβάνεις τα πράγματα με τρόπο που δεν υφίστανται...

Με στεναχωρεί αυτή σου η αντίδραση... :thumbdown:

Έγινε επεξεργασία - filoxenos
Link to comment
Share on other sites

Eμενα ξερεις τι με στεναχωρει οτι παντα κατι βρισκουμε να μη μας αρεσει και τρωγομαστε με τα ρουχα μας ...

Μπορει η αντιδραση μου να ηταν καπως αλλα τι να πω πια ... τωρα θυμηθηκαμε παλι τα γενεθλια να το κανουμε θεμα ...

Τελοσπαντων δεν ηταν στοχος μου παντως να στεναχωρησω κανεναν.

Link to comment
Share on other sites

αφού έγινε θέμα να πω και εγώ τι αισθάνομαι και ίσως αντιπροσωπεύω μια μερίδα του κόσμου που είναι μέλη σε αυτό το φόρουμ. Οταν κάποιοι απο μας περνάνε ώρες στον υπολογιστή και διαβάζουν τόσα πόστ που σε μερικά μπαίνουν στον κόπο (ή απο ευχαρίστηση) να τους απαντήσουν, όταν στέλνουν το καλώς ήρθες σε κάθε καινούριο μέλος (αν δεν το θεωρείτε και αυτό ανούσιο) τότε λοιπόν αφού είναι μια παρέα με κοινή αγάπη για τα ενυδρεία είναι λοιπόν τόσο κακό να τους πει κάποιος χρόνια πολλά (ίσως κάποιους μοναχικούς ανθρώπους τους χαροποιεί ιδιαίτερα αυτή η κίνηση ότι έχουν κάποιους φίλους συνχομπίστες και τους υπενθυμίζουν ότι τους θυμήθηκαν αυτή την ημέρα). Γιατί είστε τόσο αυστηροί και τόσο λεπτολόγοι σε κάτι τόσο φυσιολογικό ? (μην ξεχνάμε πως σε οποιοδήποτε φόρουμ ο άνθρωπος εκτός απο ανταλλαγή γνώσεων αναπτύσσει δεξιότητες διαλόγου, συζήτησης και κοινωνικοποίσης καθώς και ένταξης σε μια ομάδα). Αν δεν ήταν έτσι τότε γιατί να λειτουργούν τα φόρουμ ? μια χαρά θα ήταν τα επιστημονικά περιοδικά με άρθρα και ούτε συζητήσεις ούτε τίποτε. Αυτά είχα να πω και ας με κρίνετε...

Link to comment
Share on other sites

Μα elli μου, σωστά όλα αυτά που λες αλλά δεν είπε κανείς να μην ευχόμαστε τελικά. Οποιος θέλει μπορεί να το κάνει με pm.

Οταν γιορτάζει ένας γνωστός σου και θέλεις να του ευχηθείς, τι κάνεις..? Τον παίρνεις τηλέφωνο και του λες Χρόνια Πολλά και λοιπές ευχές, έτσι δεν είναι? Δεν παίρνεις ένα πλακάτ να γράψεις με μεγάλα γράμματα "ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΦΗ" και να βγεις στους δρόμους να το περιφέρεις... Ετσι κι εδώ. Οποιος θέλει, ας κάνει ένα "ηλεκτρονικό τηλεφώνημα" (pm) και ας ευχηθεί ότι θέλει στον Φίφη και στη Σούλα... Ωστε να μη γεμίζει και το φόρουμ με ευχετήρια ποστ, κάνοντας τη ζωή δύσκολη σε όσους ψάχνουν κάτι καθαρά ενυδρειακό.

Απλό δεν είναι?

Από εμένα πάντως, το θέμα εξαντλήθηκε εδώ, άρα δεν έχω λόγο και να επανέλθω.

Θεωρώ ότι οι υπεύθυνοι του φόρουμ, ξέρουν καλά τι να κάνουν και πότε...

Υ.Σ.: Α, ξέχασα... ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε ΟΛΟΥΣ μας..! :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα με την elli και έχω να πω ακόμα ότι για πολλούς εδώ μέσα μπορεί να είναι βαρετά κάποια πράγματα να αναγκάζονται να τα διαβάσουν .

Link to comment
Share on other sites

Επειδή νοιώθω ότι πρέπει να φροντίζουμε να λέμε και τα καλά (και όχι μόνο να γκρινιάζουμε για τα "στραβά", οφείλω να πω ένα Μπράβο στους υπεύθυνους για τις εξελίξεις στη κατηγορία "Κάποιος Γιορτάζει Σήμερα"... Η διαγραφή των πολύ παλιών ευχετηρίων μηνυμάτων, σε συνδυασμό με το κλείδωμα των όποιων "ολοκληρώθηκαν" ας το πούμε, είναι μια κίνηση που ίσως τελικά δώσει τη λύση στο συγκεκριμένο πρόβλημα που συζητήσαμε εκτενώς εδώ και αλλού.

Πιστεύω ότι θα είναι ουσιαστικός πλέον ο περιορισμός του φαινομένου, όταν υπάρχουν τέτοια δεδομένα και προσωπικά σας ευχαριστώ για τη λύση που δώσατε.

Link to comment
Share on other sites

Εμείς ευχαριστούμε τα μέλη που είναι ενεργά και κάνουν προτάσεις για τη βελτίωση του Aquazone μας .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...