Jump to content

...NEO MEΛΟΣ ....


SOIPROCS

Recommended Posts

....

....ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ....

....ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ 3 ΜΗΝΕΣ ..ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ

ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΩ ΟΛΑ ....ΕΙΜΑΙ ΑΡΧΑΡΙΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ 4 ΜΗΝΕΣ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΡΕΘΩ ΤΟ ΧΟΜΠΥ .....

.....ΕΧΩ ΔΥΟ ΕΝΥΔΡΕΙΑ ΕΝΑ 160 ΛΙΤΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ 45 .....

.....ΣΑΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΛΙΓΟ ΕΙΜΑΙ Ο

ΠΛΕΟΝ ΑΝΟΡΘΩΓΡΑΦΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ

ΠΛΕΟΝ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ .....ΕΠΙΣΕΙΣ ΓΡΑΦΩ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΓΡΑΦΗΣ ΜΟΥ .

.....ΕΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΙ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ ΑΥΤΟ ....ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΣΩ ΝΑ

ΓΡΑΦΩ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ........

.....

.....ΕΛΠΙΖΩ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΟ

ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ......

......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλώς όρισες στο forum μας.

Εκφράσου ελεύθερα αρκεί να μην ενοχλείς τους άλλους, και πιστεύω ότι ο τρόπος γραφής σου, δεν θα ενοχλήσει κανέναν, ιδιαίτερα όταν δεν μπορείς να τον αλλάξεις.

Καλή περιήγηση

Link to comment
Share on other sites

Αναγκαστικά τότε (εγώ τουλάχιστον), θα μεταφέρω τα κείμενά σου στο word, θα τα διορθώνω με τον ορθογράφο, θα τα μετατρέπω σε πεζά και ΜΕΤΑ θα τα διαβάζω... :thumbdown:

Καλώς ήρθες στο Aquazone! :)

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΦΙΛΕ!!!!ΣΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΝΟΗΘΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!! :thumbdown::):)

Καλή διαμονή!!!!!

Link to comment
Share on other sites

....

....ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΤΡΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ....!!!!! :thumbdown::)

....ΤΟ ΟΝΟΜΑΣΟΥ .. ΦΙΛΟΞΕΝΟΣ .....ΣΕ ΠΡΟΔΙΔΕΙ ..... :)

.....ΤΙ ΦΙΛΟΞΕΝΟΣ ΘΑ ΕΙΣΟΥΝ ΑΛΛΩΣΤΕ ....!!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

.....

.....ΨΑΛΤΗ-ΜΠΙΚΙΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ ....!!!

.....ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΚΟΜΗ ΠΟΙΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ..!! :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες και εσυ στην μεγαλη παρεααααααααααααα μας :thumbdown::)

Link to comment
Share on other sites

:thumbdown: στο ΑΖ
Link to comment
Share on other sites

Kaαλώς όρισες!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες στο φόρουμ που τόσο καιρό σε ευχαριστεί να το διαβάζεις.

.....ΕΠΙΣΕΙΣ ΓΡΑΦΩ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ

Είναι ξέρεις πολύ μεγάλη διευκόλυνση για όλους μας να είναι τα μηνύματα γραμμένα με πεζά γράμματα .

Τα κεφαλαία τα χρησιμοποιούμε όταν θέλουμε να τονίσουμε κάτι και γι αυτό όταν χρησιμοποιούνται από κάποιον μας δίνει την αίσθηση ότι φωνάζει.

Αν έκανες μια μικρή προσπάθεια να γράφεις με μικρά τουλάχιστον εγώ θα σου ήμουν ευγνώμων .

Link to comment
Share on other sites

:thumbdown:

Καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες και καλη συνεχεια!

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες στην παρέα και να χαίρεσαι τα 2 ενυδρεία σου όπου περιμένουμε να μας πεις περισσότερες λεπτομέρειες (τα κεφαλαία μας εξυπηρετούν όλους γιατί γράφονται πιο γρήγορα και δεν έχουν τόνους αλλά επειδή πρέπει να διατηρούμε την ησυχία, την τάξη και την ασφάλεια κάνε προσπάθεια να γράψεις με μικρά) σουουτ μην μας ακούσουν!

Link to comment
Share on other sites

καλως ηλθες στο φορουμ!!!εχει να πεσει διαβασμα..... :thumbdown: καλη συνεχεια!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο ΑΖ!!!

Και εγώ δεν τα πάω και πολύ καλα με την ορθογραφία και ας είμαι 2 λυκείου... :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί εγώ πάω πίσω ;

Ας είναι καλά το Word.!!!

:thumbdown::):)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στο ΑΖ :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Καταρχας καλωσορισες στο ΑΖ και καλη διαμονη ... :thumbdown:

Δε μπορω προσωπικα να καταλαβω με τιποτα τι εννοεις οταν λες μου αρεσουν περισσοτερα τα κεφαλαια. Δε νομιζω οτι ειναι κατι που μπορεις να επιλεξεις ή κατι το οποιο θα πεις θα γραφω ή ετσι ή αλλιως .... Δηλαδη τι σου αρεσουν πιο πολυ αισθητικα ? Παντως αν το προβλημα σου ειναι οι τονοι απλα μη βαζεις ....

Παντως καλο θα ηταν να προσπαθησεις να γραφεις με πεζους χαρακτηρες να δειξεις και εσυ κατανοηση αναλογη αυτης που σου δειξανε μερικοι απο δω ...

Καλη συνεχεια ... :)

Link to comment
Share on other sites

Καταρχας καλωσορισες στο ΑΖ και καλη διαμονη ... :)

Δε μπορω προσωπικα να καταλαβω με τιποτα τι εννοεις οταν λες μου αρεσουν περισσοτερα τα κεφαλαια. Δε νομιζω οτι ειναι κατι που μπορεις να επιλεξεις ή κατι το οποιο θα πεις θα γραφω ή ετσι ή αλλιως .... Δηλαδη τι σου αρεσουν πιο πολυ αισθητικα ? Παντως αν το προβλημα σου ειναι οι τονοι απλα μη βαζεις ....

Παντως καλο θα ηταν να προσπαθησεις να γραφεις με πεζους χαρακτηρες να δειξεις και εσυ κατανοηση αναλογη αυτης που σου δειξανε μερικοι απο δω ...

Καλη συνεχεια ... ;)

.....

.....ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ

ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΣΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΜΟΥ ..... :thumbdown:

.....ΟΜΩΣ ΣΥΓΟΥΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ

ΕΝΝΟΕΙΣΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗΣ ..... :)

......

Link to comment
Share on other sites

...ΟΜΩΣ ΣΥΓΟΥΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΝΝΟΕΙΣΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗΣ ...

Εγώ ξέρω ότι όταν κάποιος θέλει να ενταχθεί σε μια οποιαδήποτε κοινότητα, οφείλει να αποδέχεται πλήρως τους όρους και τους κανόνες που τη διέπουν, γραπτούς και άγραφους... Ο τρόπος που έθεσες το θέμα των κεφαλαίων στην εισαγωγή σου, θα έλεγα ότι ήταν άκομψος... Θεώρησα δε, ότι θα ήταν θέμα χρόνου η προσαρμογή σου. Οσο για το προηγούμενο μήνυμά μου, ήταν για να καταλάβεις πόσο δύσκολο (έως ενοχλητικό) μπορεί να είναι για όλους εμάς να πρέπει να προσαρμοστούμε στο δικό σου τρόπο...

Βλέπω όμως ότι η προτίμησή σου για το πως θέλεις να γράφεις, βρίσκεται μάλλον πάνω από τη διάθεσή σου για προσαρμογή στα καθιερωμένα, κάτι που προσωπικά δεν με βρίσκει και πολύ σύμφωνο. Οι κανόνες είναι για να τηρούνται από όλους, διαφορετικά δεν έχει νόημα η ύπαρξή τους. Σε άλλα μέλη παλιότερα, έχω δει να γίνονται πιο αυστηρές συστάσεις για αυτό το θέμα (παρακαλώ διορθώστε με εάν κάνω λάθος). Και επειδή το συγκεκριμένο δεν είναι θέμα τεχνικής φύσεως (δυνατότητα δηλαδή πχ του υπολογιστή σου, όπως για παράδειγμα τα Ελληνικά fonts σε κάποιους υπολογιστές) αλλά προσωπικής επιλογής, πιστεύω ότι θα πρέπει να ακολουθήσεις τον κανόνα που ακολουθούμε όλοι μας, χωρίς να χρειαστούν περισσότερες παραινέσεις επ' αυτού...

Θέμα ορθογραφίας δεν μπαίνει σίγουρα, αρκεί να μην είναι σε τέτοιο βαθμό που να κάνει δύσκολη (έως αδύνατη) την ανάγνωση των μηνυμάτων σου (δυστυχώς έχουμε και τέτοιο μέλος στο φόρουμ και πολλές φορές δεν μπορείς να βγάλεις νόημα από την ορθογραφία και το συντακτικό που χρησιμοποιεί...). Σε αυτή την περίπτωση, η λύση είναι απλή: βάλε ηλεκτρονικό ορθογράφο στον browser σου (είναι δωρεάν), όπως έχουμε κάνει κι εμείς... (εκτιμώ όμως ότι δεν μπαίνει τέτοιο θέμα μαζί σου).

Επίσης, δεν μου άρεσε καθόλου το πως έθεσες το θέμα...

...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΓΡΑΦΗΣ ΜΟΥ ...ΕΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΙ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ ΑΥΤΟ ....ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΣΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ...

Φίλε μου, δεν ξεκινάνε έτσι σε ένα φόρουμ...

Δηλαδή, ή αυτό ή... "γεια σας"? Με το πρώτο εισαγωγικό μήνυμα του Καλωσόρισες..?

Προσωπικά λοιπόν, δεν θα είχα κανένα πρόβλημα σε αυτή τη περίπτωση με το "γεια σας"...

Σε περίπτωση πάντως που επιλέξεις να γράφεις "ελάχιστα πράγματα", θα ήθελα να τα γράφεις και αυτά με πεζά (έστω και ανορθόγραφα)...

Υ.Σ. 1: Σοφή παροιμία: "Σπέρνοντας ανέμους κάποιος, τότε σίγουρα θερίζει θύελλες..."

Υ.Σ. 2: ΔΕΝ ΜΠΩΡΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟ ΚΥΜΕΝΑ ΤΕΛΙΟΣ ΑΝΩΡΘΩΓΡΑΦΑ ή και ΓΡΑΜΕΝΑ ΜΕ ΚΑΙΦΑΛΛΕΑ ΓΡΑΜΑΤΤΑ ΣΤΟ ΦΟΡΡΟΥΜ...

Link to comment
Share on other sites

:thumbdown: Φιλαρακο στο ΑΖ

Οσον αφορα το προβλημα της ανωρθωγραφειας σου μην σε απασχολει. Εσυ και κατι χιλιαδες αλλοι Ο.Κ?

Τωρα για τα κεφαλαια , εγω απο τοτε που τελειωσα το δημοτικο :) γραφω ΜΟΝΟ με κεφαλαια παντου και παντα σε ολη μου τη ζωη. Εδω μεσα ομως ακολουθω την πεπατημενη( κανονισμοι)!!!!

Δεν με προβληματισε ιδιαιτερα.

Φιλικα

Κωστας

Link to comment
Share on other sites

....

....ΦΙΛΟΞΕΝΕ ....ΔΕΝ ΕΙΡΘΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ

ΜΕ ΤΑ ΜΕΛΗ .....ΕΙΡΘΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΟΣΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΠΟΡΩ

ΓΙΑ ΤΟ ΧΟΜΠΥ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ...ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ

ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΚΥΠΤΟΥΝ ....

.....ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΓΡΑΨΕΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΤΟ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ .....ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ ΘΑ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ....

.....ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ....ΜΟΥ ΑΡΚΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ

ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΩΣΤΕ 3 ΜΗΝΕΣ .....

......

......

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...