Jump to content

...NEO MEΛΟΣ ....


SOIPROCS

Recommended Posts

gia soy file soiprocs .

tha ithela na sou po oti kai ego exo ayto to elatoma .

kaias me sinxoresi o filos o stamatis.

stamati exo kani ta pada apo :) mexri kai :thumbdown: alla tipota .

giaayto kali sinexia kai ta ipolipa paidia tha mas katalaboyn.nai eimai sigoyros........

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φιλε SOIPROCS μαλλον δεν εχεις καταλαβει ποιο ειναι το προβλημα.Σε ολα τα φορουμ υπαρχουν κανονες συμπεριφορας οι οποιοι καλως ή κακως πρεπει να γινονται αποδεκτοι απο τα μελη.Ενας απο τους κανονες αυτους ειναι και το γραψιμο με "μικρα"! Φυσικα αν συντρεχει καποιος σοβαρος λογος τοτε γινονται εξαιρεσεις.Εγω προσωπικα ομως δεν μπορω να δεχτω σαν δικαιολογια το οτι ειναι "Θεμα αρχης"!!!Καλυτερα να εξηγησεις τους λογους οχι απαραιτητα δημοσια αλλα εστω σε καποιον απο τους διαχειρηστες του φορουμ. Διαφορετικα θα ειναι πολυ κουραστικη η αναγνωση των ποστ σου αρα οι περισσοτεροι δεν θα δινουν καν σημασια στα γραφομενα σου. Εκτος αν θελεις να βαλεις και ενα μεγαλο Α πριν το ψευδονυμο σου το οποιο να δηλωνει "Αντιρησιας"....................

Link to comment
Share on other sites

Οταν κάποιοι άνθρωποι έχουν κάποια "θέματα αρχής", ξέρουν ακριβώς για τι πράγμα μιλάνε.

Ποιά είναι δηλαδή η αρχή τους, τα πιστεύω τους και για ποιό λόγο κάνουν ότι κάνουν.

Εσύ μάλλον δεν ξέρεις αφού δεν έχεις απαντήσει σε κανέναν που σε ρωτάει ποιό είναι πια αυτό το "θέμα αρχής" σου, αλλά αποφεύγεις κάθε φορά με έμμεσο τρόπο.

Αυτό που καταλαβαίνω λοιπόν εγώ, είναι οτι δεν έχεις κανένα "θέμα αρχής". Δεν μπορείς να μου πεις οτι αυτό το τόσο καλά κρυμμένο μυστικό που έχεις για την αρχή σου είναι θέμα ζωής και θανάτου που δεν σου επιτρέπει να γράφεις με μικρά.

Αυτό που μπορώ να πω εγώ με σιγουριά είναι οτι έχεις τραβήξει το θέμα από τα μαλλιά και αυτό δεν κάνει καθόλου καλό, τόσο σε σένα αλλά και στα μέλη του forum.

Δυστυχώς φίλε μου, έτσι έχει η ζωή. Ή κρατάς του κανόνες της (γραμμένους και άγραφους) ή αυτή με τη σειρά της σε εκδικείτε. Δες γύρω σου και πάρε πολλά παραδείγματα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...