Jump to content

Απο που βγηκε το nick σας .....?


Recommended Posts

Το "τρελλλός" είναι ένα nick που το κουβαλάω από το γυμνάσιο. Τώρα το πώς βγήκε τότε, ούτε που θυμάμαι.

:hysterical::hysterical::thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 89
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

έτσι σε φώναζαν πάντα ? με 3 λάμδα ? :thumbup:

Ακριβώς, Και έτσι το έγραφα από τότε. Να λοιπόν η ιστορία του (ας μην το παίζω και τόσο αγγελούδι):

Μου το κόλλησαν, όταν κάποιο παιδί είχε ρωτήσει τον καθηγητή μας αν το τρελός γράφεται με ένα ή με δύο λάμδα. Η απάντηση του καθηγητή ήταν, αστειευόμενος βέβαια, «ανάλογα με την τρέλα του». Ε από την επομένη, έγινα ο «τρελλλός».

:hysterical::hysterical:

Έγινε επεξεργασία - trelllos
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Το δικό μου nick name μου το έβγαλε ο φίλος που μου σύστησε και το site.....Με φώναζει έτσι.....Κι έτσι όταν

έκανα την εγγραφή η επιλογή ήταν εντελώς αύθόρμητη ! :buttrock:

Το καθιερωμένο nick name μου εδώ και χρόνια είναι "lala" και βγαίνει από το όνομα και το επίθετο μου (σε συντομία).

Thanks Johnie!

p.s. ωραίο θέμα !!!Μπάβο για την απορία........

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου nickname βγαίνει από το πλήρες όνομά μου... :buttrock:

Ge = George = Γεώργιος

ni = Nikolaou = Νικολάου

rous = Roussalis = Ρούσαλης

->

Genirous :blush:

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με φωναζαν camelboy επειδη ημουν ο μοναδικος απο την παρεα που καπνιζα camel

και τωρα λογο του χομπυ, το εκανα AquaBoy!! :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα όπως είναι προφανές από το ονοματεπώνυμο μου :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου απο το πρωτο γραμμα του επωνυμου μου και πρωτοβγηκε σαν ψευδονυμο στη δισκογραφια.

(ο 1ος δισκος που επαιξα ηταν "καρασκυλαδικα" και εφαγα καζουρα απο τους ροκαδες φιλους μου οταν ειδαν το ονομα μου, απο κει και μετα εβαζα Δελτα να εχω υσηχο το κεφαλι μου και εμεινε).

Link to comment
Share on other sites

το δικο μου απο το αγαπημενο μου ποτο . που πλεον ομοσ εχω υποχρεοθεί να μειώσω σε ποσοτητα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα απο τα λαυράκια του γλυκού νερου -Largemouth Bass- Eχουν μεγάλο ανοιγμα σιαγόνας για να καταβροχθίζουν τα θηραματα τους. Πανέμορφα ψάρια

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι απλά το όνομά μου Κώστας αλλά το 21 είναι κάτι ξεχώριστό για μένα που με κυνηγάει σε όλη μου την ζωη από όταν θυμάμαι τον εαυτό μου...που να σας τα λέω τώρα ολόκληρη ιστορία!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

To phaerimm ειναι το ονομα που χρισιμοποιω στο νετ απο το...93

ειναι ενα τερατακι με τεσερα χερια που χρισιμοποιει μαγια και ζει κατο απο το εδαφος, μιαζει λιγο με σκουλικι...

ειναι θεμα συνηθιας η επιλογη, επισις ετσι τηιμαμε τι ψευδονημο εχω αν παω σε φορουμ που εχω καιρο να επισκευτω

Link to comment
Share on other sites

εμενα το nick μου ειναι απο ηρωα comic οπου ασχολουμε απο μικρος

VENOM ο θανασιμος εχθρος του spiderman :wub:

venom24.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω σε μια απεγνωσμενη προσπαθεια πριν χρονια να δημιουργησω mail και επειδη δεν δεχοταν το john καθως και καποια παρομοια οπως john1 κτλ(μαλλον επειδη τα χρησιμοποιουσε καποιος αλλος),βαρεθηκα,και το ''j'' το εκανα ''g'' ,και εμεινε........ :wub: .......το 1990 ειναι η χρονολογια γεννησης μου.....

Link to comment
Share on other sites

Το nemesis το χρησιμοποιώ απο τα παιχνίδια που έπαιζα μικρός και το 13 το πρόσθεσα αργότερα όταν ήθελα να γραφτώ σε διάφορα site και μου έλεγε πως το nick ήδη υπάρχει!(και λόγω ομάδας)Τώρα πια το χρησιμοποιώ παντού για να μην το ξεχνάω!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα το nick μου ειναι απλα το ονοματεπωνυμο μου . :wub:

Link to comment
Share on other sites

Εμενα το nick μου ειναι απλα το ονοματεπωνυμο μου . :wub:

εμενα το nick μου ειναι το ονομα το δικο μου και τις κοπελιας μου

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το BAKIS βγήκε όταν ήμουν 5-6 χρονών,με λένε Χαράλαμπο και μετά βγήκε Χαράλαμπος ,Χαράλαμπάκης ,BAKIS(ετσι με φωνάζει ο πατέρας μου BAKIS)

Link to comment
Share on other sites

θυμαστε ενα τραγοθδι το zombination?e?

και τοτε ενα κολλητοσ μου ειχει τη φαινη να μου βγαλει το jasonation!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

γεια σας κι απο μενα.οταν καθομουν μπροστα απο το περιπτερο μου που εχω σηνολικα 1000 λιτρα,(δυο ενυδρεια),και σκευτομουν το nik μου.ε...κοιτωντας τα ενυδρεια σκευτικα την θαλασσα και κοιτωντας τα πακετα τσιγαρα σκεφτικα τον καπνο...χε χε...ενυδρεια,οκεανος,τσιγαρα,καπνος....ενταξι λιγο κουφο αλλα ετσι μου ρθε...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...