Jump to content

Καλησπέρα από έναν νεο


Kostis Kokkos

Recommended Posts

Καλησπέρα και από εμένα και καλώς σας βρήκα.ειμαι νέος στο σπορ και εχθές έφερα τα Guppy σπίτι.βρισκεται ότι κάποια από αυτές στη φωτό είναι έγγυος;;

IMG_20210904_124933.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου. Πες μας λίγα λόγια για το ενυδρείο σου. Πόσα λίτρα είναι, τι φίλτρο έχει, είναι στρωμένο? Βγάλε και φωτογραφία με ολόκληρο το ενυδρείο σου τα το δούμε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλωσόρισες, ακομη κι αν δεν είναι εγκυος καποιο, εάν εχεις μέσα αρσενικό, σίγουρα θα μείνει σύντομα...:)

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Merlin Betta έγραψε:

Καλησπέρα και καλωσόρισες, ακομη κι αν δεν είναι εγκυος καποιο, εάν εχεις μέσα αρσενικό, σίγουρα θα μείνει σύντομα...:)

Απλά τις βλέπω πολύ φουσκωμένες....

Link to comment
Share on other sites

πριν 34 λεπτά, το μέλος Kostis Kokkos έγραψε:

Απλά τις βλέπω πολύ φουσκωμένες....

Φίλε μου αν δε μας βοηθήσεις δε θα μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε. Δεν είναι δυνατόν να είμαστε σίγουροι για το λόγο που είναι το ψάρι σου έτσι αν δεν έχουμε όσες περισσότερες πληροφορίες γίνεται για το περιβάλλον  στο οποίο ζει. Μπορεί ναι είναι  γονιμοποιημένο, μπορεί όμως και να έχει βακτηριακή μόλυνση

Link to comment
Share on other sites

 Έτσι όπως είναι η φωτογραφία με τα 4 κορίτσια με την πίσω μαύρη τους κοιλίτσα είναι έγκυες!! ??

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

...μα τα γκαπάκια είναι συνέχεια έγγεια, σχεδόν συνέχεια έχουν αυγά είτε γονιμοποιημένα είτε περιμένουν να γονιμοποιηθούν.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...