Jump to content

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα  !!! Έχω ένα ενυδρειο 120Λ ποσά χρυσόψαρα μπορώ να βάλω ;; Θέλω πιο πολύ να βάλω oranda goldfish και το τηλεσκόπιο goldfish !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα . 

Διάβασε αυτό και θα πάρεις την απάντηση που ψάχνεις .

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος Dimitri45 έγραψε:

Καλησπέρα στην παρέα  !!! Έχω ένα ενυδρειο 120Λ ποσά χρυσόψαρα μπορώ να βάλω ;; Θέλω πιο πολύ να βάλω oranda goldfish και το τηλεσκόπιο goldfish !!!

Καλησπέρα φίλε μου. Αυτή τη στιγμή πόσα ψάρια έχεις μέσα?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα και το τρίτο !!! Έχω και 3 Boden fish !! Απλά επειδή δεν ξέρω πιο να προτοδιαλεξω  μου αρέσουν όλα ?? οπως είδα και στο αρθο που μου έστειλε ο Μαρίνος  δεν με παίρνει να βάλω αλλα νομίζω !!??( ανεβάζω και μια φωτό να δείτε )

5B490A1D-B171-47D9-8B4F-FABAB1074D7B.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου έλεγα να μείνεις με αυτά. Άντε να πάρεις άλλο ένα αλλά να εξασφαλίσεις ότι θα έχεις άριστη φιλτρανση. Τι φίλτρο έχεις τώρα? Τα άλλα ψάρια που έχεις μέσα τι είναι?

Έγινε επεξεργασία - killerknight
Link to comment
Share on other sites

@killerknight ή κάποιος άλλος συντονιστής  να μεταφέρει το παρόν θέμα  στην  κατηγορία Ψάρια κρύου νερού σε παρακαλώ .

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος killerknight έγραψε:

Εγώ θα σου έλεγα να μείνεις με αυτά. Άντε να πάρεις άλλο ένα αλλά να εξασφαλίσεις ότι θα έχεις άριστη φιλτρανση. Τι φίλτρο έχεις τώρα? Τα άλλα ψάρια που έχεις μέσα τι είναι?

Έχω ένα εξωτερικό φίλτρο tetra EX 800 plus !!! Τα αλλά ψαράκια που έχω έσω στην Γερμανία τα λέμε Boden fish δηλαδή αυτά που τρέφονται από την άμμο κάτω !! Δεν ξέρω πως λέγοντα στα ελληνικά !! 

Link to comment
Share on other sites

πριν 17 λεπτά, το μέλος Dimitri45 έγραψε:

Έχω ένα εξωτερικό φίλτρο tetra EX 800 plus !!! Τα αλλά ψαράκια που έχω έσω στην Γερμανία τα λέμε Boden fish δηλαδή αυτά που τρέφονται από την άμμο κάτω !! Δεν ξέρω πως λέγοντα στα ελληνικά !! 

Αυτά λοιπόν τα ψάρια (τα οποία κατάλαβα ότι μάλλον είναι corydoras)δεν πάνε με χρυσόψαρα. Οπότε δυστυχώς θα πρέπει να τα δώσεις 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...