Jump to content

Αναγκαστική αποχώρηση / διάλυση ενυδρείου


ManosA

Recommended Posts

Αγαπητοί συνχομπίστες καλησπέρα,

 

Λόγω οικογενειακού σοβαρού προβλήματος υγείας, αναγκάζομαι ΄΄προσωρινά΄΄ ελπίζω, να εγκαταλείψω το χόμπι ώστε να φροντίσω αγαπημένο μου πρόσωπο. Θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους σας για τις πολύτιμες συμβουλές που κατά καιρούς αναφέρατε στο forum ώστε να μπορούμε όλοι μας να λαμβάνουμε γνώση και να ανταλλάσουμε απόψεις.

Χθες, με την βοηθεία κολλητού χομπίστα, μεταφέραμε τα ζωντανά στο χώρο του ώστε να συνεχίσουν με ασφάλεια την ζωή τους (να μπορώ και εγώ να πηγαίνω όποτε μπορώ να τα χαζεύω).

Έχω συγκεντρώσει τον περιφερειακό εξοπλισμό και διάφορα υγρά και τροφές που είχα σε απόθεμα (λόγω ελλείψεων στην αγορά, φρόντιζα να έχω πάντα αρκετό απόθεμα...) και μόλις τώρα μπόρεσα να τα βάλω σε μία αγγελία ώστε να αξιοποιηθούν από άλλους συνχομπίστες του forum.

Παρακαλώ όποιος ενδιαφέρεται για κάτι από αυτα να επικοινωνήσουμε ώστε να αξιοποιηθούν, είναι σε άψογη κατάσταση και είναι κρίμα να μην αξιοποιηθούν. Σας ευχαριστώ και πάλι για την παρέα και την γνώση.

  • Like 1
  • Agree 1
  • love 1
Link to comment
Share on other sites

Καλή συνέχεια Μάνο. Εύχομαι να πάνε όλα καλά 

Link to comment
Share on other sites

Να πάνε όλα καλά 

Link to comment
Share on other sites

Καλό κουράγιο παλικάρι μου και εύχομαι από καρδιάς να ξεπεραστούν όσο ποιο ανώδυνα γίνεται τα προβλήματα σου .

Όσοι μπορείτε θέλετε και χρειάζεστε αυτά που πουλάει   εδώ  κάντε το για να μπορέσουμε να αφαιρέσουμε μια έννοια από επάνω του και να τον στηρίξουμε . Οι τιμές είναι πάρα πολύ λογικές .

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ευχαριστώ πάρα πολύ! Όλα καλά θα πάνε, είμαι αισιόδοξος.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...