Jump to content

Αλλαγή


Gmm

Recommended Posts

Παιδιά έχω 2 ενυδρεία ένα 60 και ένα 40 λίτρα το ένα τρέχει 2 χρόνια και το άλλο 1 απροβλημάτιστα είναι μέτρια προς πυκνοφυτεμενα  και έχουν guppy και γαρίδες red cherry. Θέλω να αλλάξω τα ψάρια γιατί έχω κουραστεί πολύ με της γενες, γίνεται συνέχεια χαμός από ψάρια. 

Ph=8

Tds= 169

Τι άλλα ψάρια θα μπορούσα να βάλω σε αυτό το νερό?

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα δεν γνωρίζω αν μπορείς να βάλεις μόνο αρσενικά. Ψάξε λίγο και αν γίνεται βάλε μόνο αρσενικά στο ένα και στο άλλο μόνο τα θηλυκά 

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Taxiarchis έγραψε:

Καλημέρα δεν γνωρίζω αν μπορείς να βάλεις μόνο αρσενικά. Ψάξε λίγο και αν γίνεται βάλε μόνο αρσενικά στο ένα και στο άλλο μόνο τα θηλυκά 

Το έχω δοκιμάσει και τα αρσενικά έχουν καταφαγοθει δεν έχει κανένα ουρα 

Έγινε επεξεργασία - Gmm
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω φίλε μου πώς να βοηθήσω. 

Ανέμενε για τους πιο έμπειρους χομπιστες 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα .

Πας στα προφίλ -γλυκού νερού - ψάρια -φίλτρα -λίτρα και βλέπεις αυτό που θες .Ψάρια γλυκού νερού - Προφίλ γλυκού νερού - Aquazone Portal

Για παράδειγμα στο 40 λίτρο Danio Margaritatus (Roberts, 2007) - Ψάρια γλυκού νερού - Aquazone Portal   και στο 60 λίτρο Puntius titteya (Deraniyagala, 1929) - Ψάρια γλυκού νερού - Aquazone Portal poyτα ποιo όμορφα τα είχε η @Katrin   (να τα λέμε και αυτά ) ???

  • Thanks 1
  • love 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος marinos έγραψε:

Καλησπέρα .

Πας στα προφίλ -γλυκού νερού - ψάρια -φίλτρα -λίτρα και βλέπεις αυτό που θες .Ψάρια γλυκού νερού - Προφίλ γλυκού νερού - Aquazone Portal

Για παράδειγμα στο 40 λίτρο Danio Margaritatus (Roberts, 2007) - Ψάρια γλυκού νερού - Aquazone Portal   και στο 60 λίτρο Puntius titteya (Deraniyagala, 1929) - Ψάρια γλυκού νερού - Aquazone Portal poyτα ποιo όμορφα τα είχε η @Katrin   (να τα λέμε και αυτά ) ???

Τέλεια ψαρια αν και θέλουν ποιο χαμηλό ph από αυτό που έχω άλλη ελπίζω να προσαρμοστούν 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...