Jump to content

KIKI Aqualine τροφή για χρυσόψαρα


concarp9

Recommended Posts

Γειά σας!!! Έχει χρησιμοποιήσει κανείς την εν λόγω τροφή? Δεν θέλω να την χρησιμοποιήσω και να προκύψουν εντερικά προβλήματα. Γνωρίζω φυσικά πως υπάρχουν και καλύτερες αλλά υπάρχει άμεση ανάγκη και μόνο αυτή υπάρχει στο pet shop ?

kiki-kiki-gold-flocons-flottants-20g-100ml.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν την γνωρίζω την τροφή αυτή, αλλά απ'όσο την έψαξα είδα ότι είναι σε νιφάδες. Αν προορίζεται για χρυσόψαρο, καλό θα ήταν να τη μουλιαζεις σε νερό από το ενυδρείο για να βυθιζεται και να μην την τρώει από την επιφάνεια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δεν την γνωρίζω η αλήθεια είναι, αλλά αν αναφέρεσαι στο θέμα της ποιότητας θεωρώ ότι σαν λύση έκτακτης ανάγκης δεν θα έχεις πρόβλημα 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ την έχω ακούσει , αλλά δεν νομίζω να υπάρξει πρόβλημα . Όταν σου τελειώσει θα σου πρότεινα να πάρεις μια Sera 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/1/2022 at 10:34 ΠΜ, το μέλος Ancient Gaming έγραψε:

Ούτε εγώ την έχω ακούσει , αλλά δεν νομίζω να υπάρξει πρόβλημα . Όταν σου τελειώσει θα σου πρότεινα να πάρεις μια Sera 

Sera χρησιμοποιώ γενικότερα, τα pellets, απλά και σπιρουλινας, αλλά το κακό είναι οτι επιπλέουν και δεν έχω βρει βυθιζομενα της Sera. Έλεγα να δοκιμάσω pellets από Hikari ή Ocean Nutrition που είναι βυθιζομενα. Κάποια άποψη σχετικά με αυτά?

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος concarp9 έγραψε:

Sera χρησιμοποιώ γενικότερα, τα pellets, απλά και σπιρουλινας, αλλά το κακό είναι οτι επιπλέουν και δεν έχω βρει βυθιζομενα της Sera. Έλεγα να δοκιμάσω pellets από Hikari ή Ocean Nutrition που είναι βυθιζομενα. Κάποια άποψη σχετικά με αυτά?

για hikari δεν μπορω να πω τιποτα γιατι δεν εχω δοκιμασει. Ocean nutrition - πολυ καλες τροφες.

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος concarp9 έγραψε:

Sera χρησιμοποιώ γενικότερα, τα pellets, απλά και σπιρουλινας, αλλά το κακό είναι οτι επιπλέουν και δεν έχω βρει βυθιζομενα της Sera. Έλεγα να δοκιμάσω pellets από Hikari ή Ocean Nutrition που είναι βυθιζομενα. Κάποια άποψη σχετικά με αυτά?

Τα ψαράκια είναι σε ενυδρείο;

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος natateo έγραψε:

για hikari δεν μπορω να πω τιποτα γιατι δεν εχω δοκιμασει. Ocean nutrition - πολυ καλες τροφες.

Βρήκα και της NorthFin. Είναι λίγο τσιμπημένη η τιμή βέβαια, αλλά διάβασα πολύ καλά σχόλια.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...