Jump to content

Γειά χαρά


Giambas

Recommended Posts

καλημερα σε ολους!!!

θα ήθελα με τη σειρά μου να ευχαριστήσω ολους αυτούς που με την υπομονή τους καταφέρνουν να βοηθούν αυτούς που το έχουν ανάγκη.. Ολους αυτους που κανουν μια αρχη σε κατι... και καθε αρχη και δύσκολη που λέει και ο λαός μας ..... ευτυχως υπαρχουν ανθρωποι που μοιραζονται. Εδω και 2 μηνες παρακουθω το φορουν μεχρι τελευταιας λέξης σε καθε post... έμαθα παρα πλλα απο τους :thumbdown: nidal,filoxenos,printioa,klaz και ολλους οσους υποστηριζουν την καθε προσπάθεια μας για κατι νεο :) .... Ετσι λοιπον εφτιαξα το ενυδριο μονος μετα απο μεγαλη μελετη( δουλεβω εδω και χρονια σε τζαμαδικο)και εκανα και εγω την αρχη μου..

μολις χθες εβαλα το 2ο μου δισκακι. Ολα ειναι αψογα σε θεμα νερου και τα ψαρια μου πιστευω οτι χαιρωνται να ζουν μεσα σε αυτο... Και αυτο βεβαια το καταφερα χαρις την βοηθεια σας και την υπομονη σας

Σας ευχαριστω ολους θερμα και αυτους που ρωτουσανε αλλα ποιο πολυ αυτους που απαντουσανε :)

σύντομα θα εχω και φοτο

Υ.Γ Με το θεμα τον ενυδρείον ειχα τη μουρλα απο παλια.. Εχω μεγαλώσει 2 oscar kai 1 galaher.. και αυτα στο πατρικο μου!!! ( Μουρμουρα η μανα συνεχεια ...μπουρου μπουρου...)

αλλα τωρα δεν με σταματαει κανεις ;):thumbup: αφου αρεσουν και στην γυναικα φυσικα ;)

Σαν τα δισκάκια τίποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες φίλε μου!

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και χαίρομαι πραγματικά που κάποιος βοηθήθηκε από την πολυλογία μου... :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρεα μας!! και περιμενουμε και παρουσιαση του ενυδρειου σου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...