Jump to content

Κοπή Πίτας Αθήνας 2023!!!


Aquazone Team

Recommended Posts

Πρώτη κοπή πίτας μετά τον κορονοιο... Άντε με το καλό να κόψουμε πίτα για άλλη μια φορά!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Sturm πίτα ζήτησες αλλά δέν βλέπω να κάνεις κάτι!!!!!!!!!!!Πρέπει να γράψω ότι θα έχει κλήρωση και δώρα για να μαζευτείτε?????ΈΕΕΕΕΕ?????

 

Κάνε τάγκ όλα τα ρεμάλια!!!!ΤΕΛΕΙΩΝΕ!!!!!!!!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος Husky_Jim έγραψε:

@Sturm πίτα ζήτησες αλλά δέν βλέπω να κάνεις κάτι!!!!!!!!!!!Πρέπει να γράψω ότι θα έχει κλήρωση και δώρα για να μαζευτείτε?????ΈΕΕΕΕΕ?????

 

Κάνε τάγκ όλα τα ρεμάλια!!!!ΤΕΛΕΙΩΝΕ!!!!!!!!

όποιος θέλει να έρθει γιατί είμαστε μία παρέα..τα δώρα παίζουν δευτερεύοντα λόγο και περιττό για μένα προσωπικά...δεν χρειάζεται να σκας γι αυτό...εκτός απροόπτου θα έιμαι εκεί...

  • love 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 31 λεπτά, το μέλος dano23 έγραψε:

όποιος θέλει να έρθει γιατί είμαστε μία παρέα..τα δώρα παίζουν δευτερεύοντα λόγο και περιττό για μένα προσωπικά...δεν χρειάζεται να σκας γι αυτό...εκτός απροόπτου θα έιμαι εκεί...

 

Έτσι το έγραψα για να τσαντίσω τον Στρούμ και να γίνει λίγο πανικός...(μήν του το πείτε όμως ότι σας το είπα).....🤣🤣🤣🤣

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Husky_Jim έγραψε:

@Sturm πίτα ζήτησες αλλά δέν βλέπω να κάνεις κάτι!!!!!!!!!!!Πρέπει να γράψω ότι θα έχει κλήρωση και δώρα για να μαζευτείτε?????ΈΕΕΕΕΕ?????

 

Κάνε τάγκ όλα τα ρεμάλια!!!!ΤΕΛΕΙΩΝΕ!!!!!!!!

Ήμουν εκεί οταν ζήτησε πίτα :D ... Το οτι είχα ρωτήσει  και εγω λίγα λεπτά πρίν δε μετράει :P 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Η πίτα θα κοπή νωρίς ? γιατί καθως είναι κυριακή  θα είμαι στο βραδυνο Group :D Οπότε κρατίστε κομάτι :P 

Έγινε επεξεργασία - Παναγιώτης Καζεράκης
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες. Για να βλέπω συμμετοχές εδώ να μαζευτούμε επιτέλους να γίνει λιγάκι χαμουλης στο flocafe!!!!?

Link to comment
Share on other sites

Λιγες μερες έμειναν για να γνωριστούμε, να συναντηθούμε και να τα πούμε από κοντά. Οποίος ντρέπεται απλά να πάψει. Τα λέμε εκεί. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να περάσετε καλά παιδιά!!! 

Link to comment
Share on other sites

πριν 21 ώρες, το μέλος ΓΡΗΓΟΡΗΣ Κ έγραψε:

Να περάσετε καλά παιδιά!!! 

 

 

5 ωρίτσες δρόμος είναι, θα έχει και καλό καιρό.....😁

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν θα μπορέσω.  Ίσως για καμία ωρίτσα νωρίς! 

  • wow 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Sturm έγραψε:

Δυστυχώς δεν θα μπορέσω.  Ίσως για καμία ωρίτσα νωρίς! 

 

 

Άν σου πώ ότι εκτός από τα δώρα θα έχει και διαφημιστικούς αναπτήρες θα κάτσεις λίγο παραπάνω?🤣🤣🤣

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν θέλω δώρο, γιατί μετά 30 χρόνια το θαλασσινό μου ''άνοιξε'' στην μια γωνία! Για καινούριο δέν..........

Όσο για την πίτα, εάν έχω ρεπό (μεγαλώνω 4 εγγόνια), θα έρθω!!!!

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος iliasb έγραψε:

Εγώ δεν θέλω δώρο, γιατί μετά 30 χρόνια το θαλασσινό μου ''άνοιξε'' στην μια γωνία! Για καινούριο δέν..........

Όσο για την πίτα, εάν έχω ρεπό (μεγαλώνω 4 εγγόνια), θα έρθω!!!!

 

Έλα μαζί με τα εγγόνια!!!!

Link to comment
Share on other sites

On 25/1/2023 at 5:51 ΜΜ, το μέλος Aquazone Team έγραψε:

Αγαπητοί φίλοι του Aquazone , με χαρά σας προσκαλούμε  για 18η χρονιά στην εκδήλωση μας για την κοπή της πίτας στην Αθήνα για το 2023!!!

Ημερομηνία ορίζεται η Κυριακή 12 Φεβρουαρίου και ώρα 17:00.....

 

"Πάντα το συγκεκριμένο γεγονός,λόγο της μεγάλης προσέλευσής ήταν η μεγαλύτερη και καλύτερη ευκαιρία να γνωριστούμε όλοι μεταξύ μας η' να τα ξαναπούμε οι ήδη γνωστοί,μέσα σε ένα πολύ ευχάριστο κλίμα."

 

"Αν δεν έχετε ξανάρθει σε εκδήλωση του Aquazone μην σας αποθαρρύνει.Είναι τόσο ευχάριστο το κλίμα που θα νιώσετε πως γνωριζόμαστε όλοι χρόνια.Άλλωστε το χόμπι που όλοι αγαπάμε είναι κάτι που μας ενώνει από την πρώτη κουβέντα

 

Ο χώρος για άλλη μια φορά  θα είναι το Flocafe Δέλτα Φαλήρου(Παλαιά Λεωφ. Ποσειδώνος 1 & Μωραϊτίνη )
Tήλ: 2109411070. Ευχαριστούμε ιδιαίτερα τη διεύθυνση για τις ειδικές εκπτώσεις που θα παρέχει σε όλα τα μέλη!

 

Έγινε επεξεργασία - Varg
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να τα καφερω

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφίες περιμένουμε!!!🙂

  • Agree 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
πριν 18 λεπτά, το μέλος giorgosmarios έγραψε:

Φωτο, βιντο δεν εχει.

 

Έσκασε η κάρτα μνήμης και προσπαθώ να κάνω recover. Έχω κάποια βίντεο στο κινητό

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...