Jump to content

Συναντήσεις


Recommended Posts

Συναντήσεις μόνο στην Αθήνα γίνονται;

Link to comment
Share on other sites

Από όσο γνωρίζω γίνονται και σε άλλες πόλεις αρκεί να κανονιστεί από τα μέλη.

Ας σου απαντήσουν οι πλέον αρμόδιοι βέβαια...

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι ηρθε ο καιρος να γινουν οι συναντησεις της βορειου ελλαδος στην θεσ/νικη ΤΑΚΤΙΚΕΣ..!! :wootwoot:

παρακαλω να μεριμνησουν οι υπευθυνοι,και με αφορμη το συγκεκριμενο ποστ του φιλου,ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ.....!!!!

ας ψηφισουμε λοιπον ολοι εμεις οι βορειοι-και οχι :):) για τον αν θελουμε.......

ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΖ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ..!!!!!!!!

ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ..!!!!!

:):(:wootwoot::):P

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

Βεβαιως και θελουμε.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα πολύ να ενημεροθώ για μια τέτοια συνάντηση και να γνωρίσω και άτομα από ττην περιοχή μου που ασχολούντε με ενυδρεία

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχετε, παρά να το οργανώσετε.

Αν γίνει η αρχή, μετά θα καθιερωθεί.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι δεν μενει παρα να οριστει μερα και τοπος που να ειναι στανταρ......

για να ακουσουμε γνωμες λοιπον..... :wootwoot::):(

αρχιζω εγω λεγοντας οτι μεταξυ σαββατου η κυριακης στις αρχες του καθε μηνα(στην πρωτη εβδομαδα καθε μηνα)θα μας κανει να το θυμομαστε.......

για να δουμε και αλλες αποψεις ομως......

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ.ελπίζω να αρχίσουμε δοκιμαστικά από Αυγουστο για μια πρώτη φορά και τα συζητάμε και από κοντά

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι καλή ιδέα, αλλά μήπως ήταν καλό να γίνεται η συνάντηση της Θεσσαλονίκης την ίδια μέρα με της Αθήνας?

Το λέω αυτό από την άποψη ότι για την συνάντηση της Αθήνας γίνονται σχετικές υπενθυμίσεις και countdown...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι καλή ιδέα, αλλά μήπως ήταν καλό να γίνεται η συνάντηση της Θεσσαλονίκης την ίδια μέρα με της Αθήνας?

Το λέω αυτό από την άποψη ότι για την συνάντηση της Αθήνας γίνονται σχετικές υπενθυμίσεις και countdown...

η ακομη να προσθεσω,οτι αφου κυλαει το νερο στο αυλακι(μιλωντας για την αθηνα..)να γινεται σαββατο,και μαλιστα (και γιατι οχι..?) το ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ..για να μην το ξεχναμε,και οι μοντς εδω μεσα να εχουν ακομη ενα memo να θυμουνται,στις ανακοινωσεις τους.....

Στο φιναλε ρε παιδια ενα καφε θα πινουμε να γνωριζομαστε...εχουμε τοοοοοοσα να πουμε..!!!! :wootwoot::)

*εκτος απο προτασεις ομως που δεν βλεπω να ερχονται,θα ελεγα να βρεθουμε σαν αρχη στο τελος του ιουλιου,και οχι μεσα στον αυγουστο,αφου ολοι αν οχιοι περισσοτεροι θα ειναι σε διακοπες........

για να δω ποσοι συμφωνουν....

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ξαναφούντωσε το ενδιαφέρον ε???

Και εγώ μέσα!!!

συμφωνεις η οχι μαζι μου νικο...???

πρεπει να ΓΙΝΟΥΜΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΙ..αλλιως θα μιλαμε για κανα χρονο.....

δεν πρεπει να λεμε ναι η οχι.....

γινετε ρε παιδια συγκεκριμενοι......

ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ...??????

Να βλεπω χερακιααααα :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις...

και την προηγούμενη φορά που κάναμε παρόμοια προσπάθεια το κανονίζαμε καιρό. Προτιμώ να βρεθούμε την τελευταία Κυριακή του Ιούλη και μετά κανονίζουμε πότε να καθιερωθεί.

Καλύτερα Κυριακή καθώς κάποιοι θα έρθουν από μακριά και έτσι είναι δύσκολο για Σάββατο.

Λέω λοιπόν Κυριακή 29 Ιουλίου 2007, ώρα 5!

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις...

και την προηγούμενη φορά που κάναμε παρόμοια προσπάθεια το κανονίζαμε καιρό. Προτιμώ να βρεθούμε την τελευταία Κυριακή του Ιούλη και μετά κανονίζουμε πότε να καθιερωθεί.

Καλύτερα Κυριακή καθώς κάποιοι θα έρθουν από μακριά και έτσι είναι δύσκολο για Σάββατο.

Λέω λοιπόν Κυριακή 29 Ιουλίου 2007, ώρα 5!

αλλαξε την ωρα καλυτερα......

θα εχει τρελλη καψα το απογευμα.πιο νωρις νομιζω(ασε που μπορει να θελουν να πανε και θαλασσα.)

σε ποιο μαγαζι επισης..??? χρειαζιομαστε μαγαζι που να ειναι ευκολη η προσβαση και το παρκινγκ.....

τελικα δεν ειναι και τοσο απλο..... :):wootwoot: .

Link to comment
Share on other sites

Οκ, να το βάλουμε ή 11 το πρωί ή 7 το απόγευμα!

Διαλέξτε!!!

Για το μαγαζί... ακούω προτάσεις!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω για 7 το απόγευμα την ημερομηνία που είπατε.Κάποιος ρε παιδιά από Θεσ/νίκη για μαγαζί που ξέρει καλύτερα.Προτείνω περιοχή Ρετζίκι που έχει εύκολη πρόσβαση από τον περιφερειακό έχει όμορφα μέρη και είναι στη μέση και από Χαλκιδική και από Κατερίνη και από Σέρρες Κιλκίς.Για μαγαζί όμως δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Η ημερομηνία κι η ώρα ειναι μια χαρά.

Μαγαζί θα βρούμε οταν θα πλησιάσει η ημερομηνία για να ειναι και φρέσκο.

Link to comment
Share on other sites

OK Λοιπόν έκλεισε!!!

Κυριακή 29 Ιουλίου 2007 ώρα 7 στο... (θα το κοιτάξουμε για το μέρος)

Ακούω προτάσεις για το μέρος!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Είδα αυτό το ποστ σήμερα τυχαία και ομολογώ ότι ενθουσιάστηκα. Κάθε φορά που πλησίαζε η συνάντηση είχα μια παράξενη αίσθηση που δε μπορούσα να πάω και γω. Πιστεύω πως είναι μια πολύ καλή ιδέα να οργανωθούμε και μεις επιτέλους. Ίσως κάτι σε κέντρο ή κάπου εκεί κοντά που είναι και κεντρικό σημείο εύκολα προσβάσιμο; Απ' τις περισσότερες περιοχές χρειάζεται ένα αστικό για να πας.

Είπα μια ιδέα. Δε ξέρω αν βολεύει ή όχι πάντως η ιδέα της συνάντησης είναι πολύ καλή. Ας μη τη χάσουμε. :wootwoot::)

:(

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγώ είχα πρτείνει για Ρετζίκι και αυτό που είδα όταν πήγα μια βόλτα είναι πως έχει ωραίες ταβέρνες αλλά και ένα ωραίο ζαχαροπλάστείο καφετέρεια με πολύ ωραίο περιβάλλον.Μπορούμε να βρεθούμε εκεί αρχικά.

Νομίζω πως πρέπει να κλείσουμε και να βγάλουμε μια ανακοίνωση στο φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλή σας μέρα και καλή βδομάδα.

Έλειψα αρκετές μέρες απ' το σπίτι και περίμενα όταν γυρίσω να δω τί τελικά αποφασίσατε. Αλλά δε βλέπω προόδους. Τί, στερέψαμε από ιδέες; Κυρίως γράφω για να ξαναθυμηθούμε το θέμα. Δε μπορεί, στην τόσο μεγάλη και όμορφη πόλη μας όλο και κάποιο κατάλληλο μέρος θα υπάρχει.

Λοιπόν εγώ προτείνω αν δεν υπάρχουν άλλες ιδέες να καταλήξουμε σε κάτι. Περνάν οι μέρες. Λοιπόν τελική απόφαση το Ρετζίκι; Άντε περιμένουμε!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, μήπως θα ήταν καλύτερα σε ένα κεντρικό μέρος?

Η τουλάχιστον κάπου πιο κεντρικά απο το Ρετζίκι.

Αν παρόλαυτά δεν υπάρξει άλλη πρόταση το θέμα κλείνει στο Ρετζίκι.

Ας περιμένουμε μέχρι το τέλος της εβδομάδας για προτάσεις...

Ακούω προτάσεις λοιπόν...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...