Jump to content

Ψιλό χαλίκι διαμέτρου 0.8-1.8χιλ. για ενυδρείο Αμαζονίου


nikoskon

Recommended Posts

Αν κάποιο κατάστημα από Αθήνα έχει άμεσα διαθέσιμο ψιλό χαλίκι διαμέτρου 0.8-1.8mm,δηλ το αμέσως πιο χοντρό από την άμμο,σε φυσικό χρώμα(όχι βαμμένο) ας επικοινωνήσει μαζί μου είτε εδώ είτε με pm.

Το χρώμα που με ενδιαφέρει είναι το κίτρινο σαν αυτό της άμμου και επειδή το ενυδρείο θα είναι Αμαζονίου δηλ με χαμηλές σκληρότητες,πρέπει το ψιλό χαλίκι να είναι χαλαζιακό λόγω χαμηλής σκληρότητας.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

ΥΓ.:Η εικόνα της κατηγορίας "Αναζήτηση Προϊόντων" είναι πραγματικά αποκαρδιωτική τουλάχιστον από άποψη replies.Πολλά θέματα ανοιγμένα και ελάχιστα απ'αυτά είναι απαντημένα από καταστήματα.Ελπίζω τουλάχιστον να δίδονται απαντήσεις μέσω pm.

Έγινε επεξεργασία - nikoskon
Link to comment
Share on other sites

....up....

Link to comment
Share on other sites

οτι up και να βαλεις οπως βλεπεις εχουν ολοι σκοτωθει να απαντησουν

και εγω ψαχνω αμα βρω πουθενα θα σου πω .

Σημερα λεω να παω στο pet city στην βουλιαγμενης

Link to comment
Share on other sites

εχουμε εμεις φιλε μου,και μαλιστα στην κοκκομετρια που ψαχνεις,φυσικο 100% προιον ,φτιαγμενο ειδικα για εμας απο νταμαρι,και 100% ουδετερο.

η τιμη του ειναι 1,20 ευρω /ανα κιλο,και μπορουμε να σου στειλουμε εαν σε ενδιαφερει....

* για περισσοτερα με πμ η με τηλεφωνο..(απο δευτερα ομως.)

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι σκεφτηκα κατι αλλα μπορει να ειναι και μ.....α.Αν παρουμε χοντροκοκκη απο τη θαλασσα,δουλεια δεν κανει?

Link to comment
Share on other sites

stratos πιθανόν σε πείραξε η ζέστη... :thumbup:

azores ευχαριστώ για την προσφορά αλλά βρίσκεστε Θεσαλλονίκη και θα μπλέξουμε με μεταφορικά κλπ...

Εν τούτοις θα επικοινωνήσω μαζί σας από Δευτέρα.

Αν κάποιο κατάστημα από Αθήνα μπορεί,ας απαντήσει...

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

gleboukas αν βρείς τπτ στείλε πμ... Σε ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Put your hands UP in the air...

Link to comment
Share on other sites

Δηλ μια χαρά επωφελήθηκαν τα καταστήματα να βάλουν τα ονόματά τους στο forum μαζί με τηλέφωνα και διευθύνσεις μπας και κερδίσουν κανά πελάτη.

Αλλά θα μου πεις για 80€ παραγγελία θα κατσουν να ασχοληθούν.

Είναι και καλοκαίρι βλέπεις.Άλλος Θεός το καλοκαίρι,άλλος το χειμώνα.

Όπως και να έχει,ευχαριστώ το κατάστημα AZO®ES ξανά για την απάντηση...

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να έχει,ευχαριστώ το κατάστημα AZO®ES ξανά για την απάντηση...

εμεις ευχαριστουμε,και παντα στη διαθεση σου φιλε μου :thumbup:
Link to comment
Share on other sites

Nιko φανταζομαι πως ο περισσοτερος κοσμος εχει φυγει διακοπες,μηνας Αυγουστος βλεπεις γιαυτο δεν ανταποκρινεται κανεις.

Link to comment
Share on other sites

stratos από την στιγμή που "συμμετέχουν" σε ένα forum έχουν και κάποιες υποχρεώσεις, ηθικές τουλάχιστον.

Λείπουν σε διακοπές όπως λες;

Κατά πρώτον αυτό σημαίνει πως έχουν κλείσει και τα καταστήματά τους,πράγμα για το οποίο αμφιβάλλω(για την πλειοψηφία των).

Κατά δεύτερον,αν όντως λείπουν ας ανοίξουν ένα thread με topic "Κλειστό για τους μήνες Ιούλιο-Άυγουστο λόγω διακοπών" και ας το κάνουν οι mod sticky για να ξέρουμε και εμείς οι υπόλοιποι.Ξέρεις,κάτι ανάλογο με την ταμπελίτσα που κρεμούν στην τζαμαρία του καταστήματός τους.

Κατά τρίτον,φαίνεται πως τα περισσότερα καταστήματα είναι μονίμως σε διακοπές μακρυά από το forum.

Έγινε επεξεργασία - nikoskon
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...