Jump to content

ΝΕΟΣ


evris

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΨΑΡΑΚΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΜΟΥ.ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΕΙΝΑΙ 120 ΛΙΤΡΑ 1,04 - 0,30 - 0,40 ΔΙΑΣΤΑΣΗΣ.ΦΙΛΤΡΟ ΤΕΤΡΑ 700.ΤΙ ΑΛΛΟ ΧΡΕΙΖΟΜΑΙ? :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο φόρουμ.

Υπάρχουν πάρα πολλά ψάρια που θα μπορούσαν να μπουν στο ενυδρείο σου. Την αρχή πρέπει να την κάνεις μόνος σου διάλεξε κάποια ψάρια από εδώ και μετά ξαναρώτα εάν αυτά που διάλεξες είναι συμβατά αναμεταξύ τους και εάν μπορούν να μπουν στο ενυδρείο σου.

Link to comment
Share on other sites

Διάλεξε ένα ψάρι που σου αρέσει, και μετά δες εδώ με ποια άλλα είναι συμβατό. Από κει, αποφασίζεις αν θες να κάνεις το ενυδρείο σου τροπικό, κρύου νερού, κλπ, ανάλογα το τι θέλεις να βάλεις.

Καλή επιτυχία.

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

:thumbup:

Καλώς ήρθες!

Link to comment
Share on other sites

Α, ξέχασα να αναφέρω χθες, κατά πάσα πιθανότητα θα χρειαστείς και ένα καλό θερμαντικό σώμα. Η θερμοκρασία είναι σημαντικός παράγοντας για την υγεία των ζωντανών στο ενυδρείο σου.

Ακόμα, σε περίπτωση που το φίλτρο σου δεν αναταράσσει ικανοποιητικά την επιφάνεια του νερού, θα πρέπει να προμηθευτείς και μια αεραντλία (αν και προσωπικά δε μου αρέσουν- είναι εντελώς αφύσικες).

Έγινε επεξεργασία - ~ AED
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

καλωσορισεςςς αντε με το καλο.διαλεξε ενα ψαρι που να σου κανει <κλικ>και για ερωτησεισ υπαρχουμε εμεις!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθες στο ΑΖ .... :thumbup:

Καλη διαμονη ... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...