Jump to content

Φώτο κάτω από όνομα


stavman

Recommended Posts

Παρακαλώ μήπως μπορείτε να μου πείτε πως μπαίνει μία φώτο κάτω από το όνομά μας που εμφανίζεται αριστερά όταν γράφουμε στο forum? Πάω από το CP --> Αλλαγή προσωπικής φωτογραφίας και είτε ανεβάζω φωτο από το PC μου είτε από URL στο Internet, δεν εμφανίζει τίποτα. Να σημειώσω ότι δεν βάζω υπογραφή γιατί δεν με ενδιαφέρει να εμφανίζεται κάτι. Δεν ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο αυτό.

Έγινε επεξεργασία - stavman
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται απάντηση. Μόλις το βρήκα :busted_cop: Είναι από το CP --> Mini Me. :busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω stavman η φωτογραφία του ενυδρείου σου εμφανίζεται σε κάθε μήνημα που γράφεις στο forum κάτω από το όνομά σου.

Το έχεις ενεργοποιήσει σωστά από το προσωπικό σου Control Panel

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς όμως συμπίεσέ τη με κάποιο προγραμματάκι γιατί είναι περίπου 100k και οι 56αρηδες θα γκρινιάζουν.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα μία προσπάθεια και πήγε περίπου 4646 bytes με ανάλυση από 100x75 σε 90x68. Δεν ξέρω αν δεν φαίνεται τόσο καθαρά όπως πριν αν και δεν νομίζω ότι άλλαξε κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα μία προσπάθεια και πήγε περίπου 4646 bytes με ανάλυση από 100x75 σε 90x68. Δεν ξέρω αν δεν φαίνεται τόσο καθαρά όπως πριν αν και δεν νομίζω ότι άλλαξε κάτι.

6870[/snapback]

Μια χαρά είναι τώρα :busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

ΑΨΟΓΟΣ

Από 100 Kb συμπίεση στα 4,6 Kb !!! :busted_cop:

Η φωτογραφία φαίνεται ακριβώς όπως και πριν.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...