Jump to content

Dr. Ron Shimek! Σε ευχαριστώ!


Recommended Posts

Δέν έχω λόγια να εκφραστώ.

Μόλις διάβασα την δημοσίευση του Dr. Ron στο blog του για την επίσκεψη του στην Ευρώπη και φυσικά στην Ελλάδα.Είμαι κατασυγκινημένος....

Σε ευχαριστώ ολόψυχα Ron.....

ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΟ ΛΙΝΚ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ Dr. Ron Shimek

Ζήσαμε μεγάλες στιγμές και κερδίσαμε τρομερά σε γνώσεις από ένα πραγματικά σπουδαίο άνθρωπο!!!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Είναι μεγάλη ευτυχία που φιλοξενήσαμε ένα φιλέλληνα και που πραγματικά άξιζε το καλύτερο δυνατόν.

Λοιπόν Ron, σε ευχαριστούμε όλοι!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το blog του Dr.Shimek πραγματικά με συγκινησε πολύ για αυτά που έγραψε για εμάς και τον λαό μας. Χαίρομαι που του αφήσαμε μια τόσο καλή εικόνα... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά τα λόγια του Dr Shimek, είναι συγκινητικά και χαίρομαι ιδιαίτερα, που και εγώ προσωπικά συνέβαλα, έστω και στο ελάχιστο, να αποκομίσει τις καλύτερες εντυπώσεις για τη χώρα μας και την Ελληνική Φιλοξενία.

Εύχομαι, με την πρώτη ευκαιρία. να τον έχουμε και πάλι κοντά μας.

Link to comment
Share on other sites

Απλα RESPECT .... :thumbup::bowdown::lmao:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τι να πει κανεις...η δημοσιευση του τα λεει ολα!! Ευχαριστουμε Ron!

Και φυσικα ο Dr. Shimek συνεχιζει εμπρακτα να μας προσφερει απλοχερα την βοηθεια του!!

Εχει ηδη κανει αρκετες δημοσιευσεις και εχει δωσει και απαντησεις στην ΔΙΚΗ του κατηγορια εδω στο Aquazone!!

Επειδη ελειπα στο εξωτερικο σημερα ξεκινησα τις μεταφρασεις και ισως καποιες δημοσιευσεις να μην σας εμφανιζονται σαν νεες αφου εχουν δημοσιευτει πριν καποιες μερες!

Διαβαστε και καντε τις ερωτησεις σας εδω: http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showforum=258

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...