Jump to content

Τα 27 καλύτερα φυτεμένα του κόσμου


Genirous

Recommended Posts

Εντάξει η λέξη τερατουργήματα είναι υπερβολική έτσι μου βγήκε εκείνη την στιγμή.

Αλλά για ενυδρεία δεν με αρέσουν. Απλός ήθελα να τονίσω πιο πολύ ότι εμείς προσπαθούμε να αναπαραστήσουμε όσο το δυνατόν γίνεται την φύση όχι τον βιότοπο αυτό είναι σχεδόν αδύνατον αλλά το παλεύουμε.

Βασικά η ιδέα να φτιάχνουμε ας το πούμε ενυδρεία και να βάζουμε μέσα ψάρια μόνο και μόνο για έναν διαγωνισμό για μια φωτογραφία δεν με αρέσει.

Προσπαθώ με την ακραία λέξει να πίσω τους χομπιστες να μην στήνουν τέτοιου είδους ενυδρεία, μπορεί να είναι όμορφα αλλά μακριά από εμάς.

Α και ο Πικάσο δεν με αρέσει :)

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάντως διαφωνώ στο ότι δεν είναι ενυδρεία! Τα φυτά είναι επίσης ζώντες οργανισμοί και ως εκ τούτου ένα γυάλινο κουτί με νερό, φυτά, και τις κατάλληλες συνθήκες για την ανάπτυξη των φυτών χωρίς ψάρια είναι ΕΝΥΔΡΕΙΟ! Όπως για μένα είναι κήπος με χαρούμενα φυτά και φυσικά, τα φυτά της βεράντας μου που στην πραγματικότητα μεγαλώνουν σε τεχνητό περιβάλλον αλλά... μεγαλώνουν, ζουν και βασιλεύουν! Είμαι τελείως ενάντια στη λογική ενυδρείο είναι ότι περιέχει ψάρι!

Έγινε επεξεργασία - Αερικό
Link to comment
Share on other sites

τα βρισκω ολα χαλιααααααα :):bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...