Jump to content

Online μαγαζιά??????


Recommended Posts

Κι εγώ είμαι εξαιρετικά δυσαρεστημένος από το Aquaristik shop. Η παραγγελία μου μπήκε 22/11, ήταν "in work" επί μια εβδομάδα (!) οπότε και μετά από e-mail ενημερώθηκα ότι θα έφευγε. Πράγματι το σύστημα της DHL δείχνει παράδοση στις 30/11 αλλά ακόμα περιμένω...Και έχω και ταίστρα που πρέπει να δοκιμαστεί πριν τις διακοπές των Χριστουγέννων!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είμαι εξαιρετικά δυσαρεστημένος από το Aquaristik shop. Η παραγγελία μου μπήκε 22/11, ήταν "in work" επί μια εβδομάδα (!) οπότε και μετά από e-mail ενημερώθηκα ότι θα έφευγε. Πράγματι το σύστημα της DHL δείχνει παράδοση στις 30/11 αλλά ακόμα περιμένω...Και έχω και ταίστρα που πρέπει να δοκιμαστεί πριν τις διακοπές των Χριστουγέννων!

Νεότερα δυσάρεστα...Τελικά την αποστολή πράγματι δεν την κάνει η DHL αλλά τα Γερμανικά Ταχυδρομεία και στη συνέχεια τα Ελληνικά. Το πακέτο λοιπόν τελικά έφυγε 5/12 (!) και ταξιδεύει οδικώς προς Ελλάδα με άγνωστη ημερομηνία άφιξης.

Σήμερα κλείνουν 20 ημέρες από την παραγγελία μου και ακολουθεί συνέχεια. Επιεικώς απαράδεκτοι.

Link to comment
Share on other sites

Το ...shop σχεδον πάντα παραδιδει περιπου στις 25 μερες.

Το ...net παλια παρεδιδε περιπου στις 10 αλλα μετα την μετακόμιση που εκανε το Μάρτη, συνήθως παραδιδει και αυτό μετα τις 20 μέρες....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...