Jump to content

φωτο κάτω απο το name


basilis

Recommended Posts

Προσπαθώ να ανεβάσω μια φώτο απο το pc μου, ώστε να εμφανίζεται κάτω απο το όνομά μου, σε κάθε δημοσίευση, αλλά δεν τα καταφέρνω. Το μόνο που κατάφερα είναι απο τις επιλογές mini me να βάλω μια φωτο απο αυτές που έχει εκεί. Κάποιος να βοηθείσει με -λόγια απλά-... :busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμισεις Mini Me υπαρχει το: Ανέβασμα εικόνας από τον υπολογιστή σας...διπλα υπαρχει το browse...το πατας διαλεγεις την εικονα που θες στο σκληρο σου δισκο και μετα πατας Ενημερωση Mini Me και πρεπει να ειναι OK...

Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμισεις Mini Me υπαρχει το: Ανέβασμα εικόνας από τον υπολογιστή σας...διπλα υπαρχει το browse...το πατας διαλεγεις την εικονα που θες στο σκληρο σου δισκο και μετα πατας Ενημερωση Mini Me και πρεπει να ειναι OK...

7106[/snapback]

Μπα, τίποτα!

Πάω στις ρυθμήσεις mini me, μετά ανέβασμα εικόνας απο τον υπολογηστή σας, πατάω αναζήτηση, επιλέγω την φωτο, αλλά...τίποτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ....

Πατα πρωτα το "Καταργηση Mini Me" και μετα ανεβασε εικονα να δουμε αν θα γινει τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τα κατάφερα! Έφταιγε το οτι η φωτο που ήθελα να ανεβάσω ήταν μεγαλύτερη απο 50 pixel. Έτσι δοκήμασα και έβαλα μια άλλη τραβηγμένη απο κινητό.

Το ίδιο ισχύει και για οποιδήποτε φωτο θέλω να αναιβάσω?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τα κατάφερα! Έφταιγε το οτι η φωτο που ήθελα να ανεβάσω ήταν μεγαλύτερη απο 50 pixel. Έτσι δοκήμασα και έβαλα μια άλλη τραβηγμένη απο κινητό.

  Το ίδιο ισχύει και για οποιδήποτε φωτο θέλω να αναιβάσω?

7255[/snapback]

Όχι βέβαια. Αυτό ισχύει μόνο για τη φωτό του avatar. :busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...