Jump to content

Καινουργιος στο θαλασσινο ενυδρειο!


Recommended Posts

Χαιρετω τα υπολοιπα μελη του forum!Καιρο τωρα ηθελα να γραφτω κ να ζητηςω συμβουλες απο εμπειρους του forum αυτου!Ξεκινησα οπως ολοι απο ενυδρειο γλυκου νερου με διαφορα ειδη ψαριων απο ημερα μεχρι κ αγρια τον τελευταιο χρονο(taganica-malaoui).Ειχα ενα ενυδρειο 310 lt περιπου κ μετα απο αρκετη σκεψη αποφασισα να ξεκινησω στον πανεμορφο κοσμο του θαλασσινου ενυδρειου!Ετσι λοιπον μεσω γνωστου pet shop στον πειραια εμπιστευτηκα την κατασκευη του ενυδρειου μου στον κ Αντωνακακη!Εχει διαστασεις 1,95*0,70*0,70(0,65 περιπου το υψος του νερου)!Εχει μπει σε λειτουργια εδω κ 2 εβδομαδες κ εχω βαλει λιγο βραχο ενω θα χρειαστω κ αρκετο ζωντανο αραγωνιτη ακομα!εχω βαλει σε λειτουργια μια turbelle 6101 της tunze κ θα παρω αλλη μια συντομα ενω το φιλτρο που χρησιμοποιω ειναι της tunze το system kit 20!Γενικα εχω πολυ δρομο ακομα ενω θα σας στειλω γρηγορα τισ πρωτες photo!Α! H υπερχειλιση ειναι τοθ Αντωνακακη κ ειναι πολυ καλη αν κ λογο αλμυρη στην τιμη της!

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στην παρεα μας φιλε μου.περιμενουμε φωτος με την πρωτη ευκαιρια..!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες φίλε στα ΑΛΑΤΙΑ

Φυσικό οι τιμές να είναι ΑΛΜΥΡΕΣ

Έγινε επεξεργασία - NAVY
Link to comment
Share on other sites

fishwelcome.gif στην παρεα μας!!

Περιμενουμε τις δημοσιευσεις σου, τις ερωτησεις σου και τις φωτογραφιες σου στις αναλογες θαλασσινες κατηγοριες μας !!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες αγαπητέ στο forum μας!!!

Εύχομαι καλή εξέλιξη στο ενυδρείο σου και περιμένω με πολύ ενδιαφέρον λεπτομέρειες, στην κατηγορία μας.

Link to comment
Share on other sites

Καλωστον ... :buttrock:

Καλη διαμονη στο ΑΖ ... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...