Jump to content

Blenniella Chrysospilos


Recommended Posts

Εχω το συγκεκριμενο ψαρακι Point of red Schleimfisch εδω και δυο μερες ,και σαυτο το διαστημα εχει πηδησει εξω δυο φορες.Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι πως αν εχετε καποια αναλογη εμπειρια κιαν αυτο το να πηδανε εξω το κανουν παντα η μεχρι να συνηθησουν τους συγκατοικους τους.

Link to comment
Share on other sites

Πιθανά να απειλείται στο ενυδρείο σου ή να μην του αρέσουν οι συνθήκες.

Οι σαλιάρες συνήθως, έχουν το ένστικτο φυγής και μεταναστεύουν, όταν παγιδεύονται στις "γούρνες". Πολλές φορές, έρπουν στα βράχια μέχρι να βρουν καλύτερο μέρος.

Link to comment
Share on other sites

Πιθανά να απειλείται στο ενυδρείο σου ή να μην του αρέσουν οι συνθήκες.

Οι σαλιάρες συνήθως, έχουν το ένστικτο φυγής και μεταναστεύουν, όταν παγιδεύονται στις "γούρνες". Πολλές φορές, έρπουν στα βράχια μέχρι να βρουν καλύτερο μέρος.

Κι εγω αυτο πιστευω Νικο επεισης κι οτα τρομαζουν εχουν αυτη την ταση της φυγης αλλα δυστυχως με λαθος κατευθυνση(προς τα επανω).Το κακο ειναι λιγο πριν φυγω το πρωι κατα τις 4/30 εκανα τον καυημερινο ελεγχο με το φακο και ειδα ολα τα καβουρακια να ειναι επανω του και καταβροχθιζαν το πεθαμενο σβμα του κι εγω λιγο πριν μην γνωριζοντας για την καταληψει του ειχα ανοιξει το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό αυξάνει τις πιθανότητες να μην του άρεσαν οι συνθήκες του περιβάλλοντος, που του προσέφερες.

Κρίμα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...