Jump to content

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ


marilen

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ,

ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ..ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΘΑΛΛΑΣΙΝΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΡΟΠΗ ΕΝΟΣ ΦΙΛΟΥ..ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟ QUIKO KAI MΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΓΓΕΛΟΣ..ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ, ΗΜΟΥΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ, ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΗΤΑΝ ΥΓΙΕΙ..ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ (ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ QUIKO)..ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..ΕΧΩ FISH ONLY..

Link to comment
Share on other sites

οτι θελεις καλης μας φιλη.εμεις εδω στο ΑΖ ειμαστε παντα στη διαθεση σου...!!

ρωτησε μας οτι θελεις....

*εχεις πμ.

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΞΑΝΘΟΜΕΤΩΠΟ, ΕΝΑΝ ΝΑΥΑΡΧΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΖΕΒΡΑΣΩΜΑ ΞΑΝΘΟΥΡΟΥΣ ΤΑ ΨΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΞΥΝΟΝΤΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΚΟΡΑΛΙΑ..ΠΗΓΑ ΑΠΟ ΤΟ QUIKO ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΩ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΣΕΙΣ HOBBISTES ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ..ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ?

Link to comment
Share on other sites

εαν μπορεις να γραφεις με μικρα(ετσι ειναι σαν να φωναζεις...).

λοιπον ,πες μας σε παρακαλω καποιες παραμετρους του ενυδρειου σου,ποσα λιτρα,τι εξοπλισμο εχεις,τις μετρησεις που εχεις κλπ για να μπορεσουμε να σου απαντησουμε σωστα.....

Link to comment
Share on other sites

δεν εχεις καν σκιμερ εε...?

εχεις παρατηρησει καποια σημαδια πανω στα ψαρια....?

μηπως εχεις συμπληρωσει-αλλαξει καθολου νερο αυτες τις μερες και δεν ειχε την προβλεπομενη θερμοκρασια..??(ηταν κρυο..?)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας, αγαπητή marilen!

Μπορείς να μας δώσεις περισσότερες πληροφορίες για το σύστημά σου, που θα μας βοηθήσουν αρκετά, ώστε να βγάλουμε κάποια συμπεράσματα και να βοηθήσουμε όσο μπορούμε καλύτερα. Όπως,

- πόσο καιρό τρέχει το σύστημά σου

- τιμές παραγώγων αμμωνίας

- αλατότητα και ΡΗ

- τι υλικά έχουν τα φίλτρα σου

- τι εννοείς λέγοντας "φίλτρο βυθού"

-..........

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες όμορφη Θεσσαλονικιά...

Η συμπεριφορά των ψαριών σου μας κάνει να σκεφτόμαστε παράσιτα αλλά καλό θα ήταν να μας δώσεις και άλλες πληροφορίες για το ενυδρείο σου καθώς και μερικές φωτογραφίες για να σου πούμε με βεβαιότητα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...