Jump to content

Συναντήσεις στη Θεσσαλονίκη


miltosbitoulis2

Recommended Posts

Καλησπέρα. Παιδιά, τί γίνετε με τις συναντήσεις στη Θεσ/νίκη; Καιρός είναι κατά τη γνώμη μου να ξαναφέρουμε στην επιφάνεια αυτό το πονεμένο θέμα. Τί λέτε; Τώρα με τον καινούριο χρόνο να το ξαναεπιχειρίσουμε; :)

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 75
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πολυ ευχαριστως..!!!!

για να δουμε ομως πρωτα τις συμμετοχες......εε....??

Link to comment
Share on other sites

Το είχα πει και ας μην παρεξηγηθώ, ευχαρίστως να γίνουν συναντήσεις και ευχαρίστως να έρθω από Καβάλα. Αλλά παιδιά δεν λέει για μια συνάντηση 3-4 ατόμων να κουβαληθώ από Καβάλα, χωρίς να θέλω να υποτιμήσω κανέναν. Και παιδιά δεν είναι ανάγκη να γίνει συνάντηση του ΑΖ στην Θεσσαλονίκη ξέρω είμαστε λίγη στην βόρια Ελλάδα και δεν έχουμε την πολυτέλεια να είμαστε μοιρασμένη σε φόρουμ .Ας γίνει μια συνάντηση χομπίστων στην Θεσσαλονίκη από όλα τα φόρουμ. Θέλω να πω ότι δεν είναι ανάγκη να έρθουν μόνο άτομα που είναι μέλη στο ΑΖ

Όλα αυτά όμως για να γίνουν θα πρέπει να γνωρίζουμε εκ των προτέρων πόση είναι πρόθυμη να έρθουν σε μια τέτοια συνάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!!!! κ εγώ είμαι μέσα για συνάντηση στη Θεσσαλονίκη :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι της αποψης οτι πρεπει να πειτε ταδε μερα ταδε ωρα ταδε μερος ... οποιος μπορει να ερθει ....

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι της αποψης οτι πρεπει να πειτε ταδε μερα ταδε ωρα ταδε μερος ... οποιος μπορει να ερθει ....

χμ...το εχουμε ηδη δοκιμασει στο παρελθον,και οχι με ιδιαιτερη επιτυχια.....ας δοκιμασουμε κατι αλλο για αρχη.

ας μαζεψουμε συμμετοχες και ενδιαφερον..αρχικα.. :):)

Link to comment
Share on other sites

Μέσα από το στόμα μου το πήρες Κώστα αυτό θα έλεγα και εγώ.

Πρώτα να δηλώσουν να δούμε πόση έχουν όρεξη και διάθεση να έρθουν και μετά όλοι μαζί καθορίζουμε μια ημερομηνία για να βρεθούμε. Γιατί ως γνωστό το τρέξιμο θα το φας εσύ μιας και είσαι ο μοναδικός Mod από Σαλονικα. Τουλάχιστον αν τρέξεις να αξίζει και ο κόπος.

Πιστεύω αν δηλώσουν ενδιαφέρων πχ 20 άτομα και τελικά από αυτά έρθουν τα 15 θα είναι μια επιτυχία.

Όση πιστή προσέρθετε δολώστε συμμετοχή σε μια επικείμενη συνάντηση στην Θεσσαλονίκη κατά πάσα πιθανότητα μέσα στον γενάρι.

Έως τώρα ήμαστε 3

Link to comment
Share on other sites

Να με υπολογιζετε και εμενα μεσα.

Νικο αν γινει συναντηση και μπορεις,ασε για λιγο τον Βολο και ελα γιατι οι θαλασσινες αποριες ειναι πολλες. :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω το ειπα αυτο γιατι και στο παρελθον μαζευατε συμμετοχες και δεν εγινε τπτ. :)

Ενω αμα ο αλλος ξερει πχ ταδε του μηνα εκει, πιθανον και να ερθει ... μπορει τη πρωτη φορα 5 ατομα τη δευτερη 10 και σιγα σιγα να μαζευεστε.

Link to comment
Share on other sites

Το σκεπτικό μου Αντώνη είναι ότι άμα πουν εδώ 20 άτομα ναι θα έρθω πιστεύω ότι μετά όταν ανακοινώσουμε την ημερομηνία θα δηλώσουν συμμετοχή ή 10 και στην συνάντηση θα έρθουν ή 5. Για αυτό αν δεν μαζευτούν 20 άτομα δεν βλέπω να κουνιέται ο Κώστας :)

Link to comment
Share on other sites

Το σκεπτικό μου Αντώνη είναι ότι άμα πουν εδώ 20 άτομα ναι θα έρθω πιστεύω ότι μετά όταν ανακοινώσουμε την ημερομηνία θα δηλώσουν συμμετοχή ή 10 και στην συνάντηση θα έρθουν ή 5. Για αυτό αν δεν μαζευτούν 20 άτομα δεν βλέπω να κουνιέται ο Κώστας :thumbup:

αυτο ακριβως..!!!χεχεχε..λογω των περιττων μου κιλων..θα πρεπειο να ειμαστε για αρχη ..εστω 10 ανθρωποι για να αξιζει και τον κοπο,να παρεις τον ομορφο σου ποισινο χρηστο και να ταξιδεψεις απο καβαλα-θεσ/νικη.... :thumbup::):)
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ οτι πειτε ...

Αντε λοιπον να βλεπουμε συμμετοχες να γινει χαμος στη Σαλονικα :):):thumbup:

Μεχρι τωρα εχουμε τους εξης* :

miltosbitoulis2

klaz

Χρήστος

sporakos

ΑΚΗΣ

*Οποιος δηλωνει συμμετοχη ας κανει copy paste τη λιστα προσθετοντας το ονομα του .. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Το είχα πει και ας μην παρεξηγηθώ, ευχαρίστως να γίνουν συναντήσεις και ευχαρίστως να έρθω από Καβάλα. Αλλά παιδιά δεν λέει για μια συνάντηση 3-4 ατόμων να κουβαληθώ από Καβάλα, χωρίς να θέλω να υποτιμήσω κανέναν. Και παιδιά δεν είναι ανάγκη να γίνει συνάντηση του ΑΖ στην Θεσσαλονίκη ξέρω είμαστε λίγη στην βόρια Ελλάδα και δεν έχουμε την πολυτέλεια να είμαστε μοιρασμένη σε φόρουμ .Ας γίνει μια συνάντηση χομπίστων στην Θεσσαλονίκη από όλα τα φόρουμ. Θέλω να πω ότι δεν είναι ανάγκη να έρθουν μόνο άτομα που είναι μέλη στο ΑΖ

Όλα αυτά όμως για να γίνουν θα πρέπει να γνωρίζουμε εκ των προτέρων πόση είναι πρόθυμη να έρθουν σε μια τέτοια συνάντηση.

Γίνονται και μαλιστα με μεγαλη επιτυχία

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=14278

Οποιος θέλει ας έρθει να γνωριστούμε...

Link to comment
Share on other sites

Καμιά κίνηση εδώ αυτή ήμαστε μόνο??? :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους. ειμαι ο αντωνης απο εδεσσα 25. ειμαι νεος κ ειμαι μεσα για μια γνωριμια απο κοντα!

Link to comment
Share on other sites

και γω παιδιά :)

Έγινε επεξεργασία - skippergr
Link to comment
Share on other sites

Κάτι πάει να γίνει!!! Για πάμε σιγά σιγά!!!

Mitrizakis Nikos

miltosbitoulis2

klaz

Χρήστος

sporakos

ΑΚΗΣ

antonis t83

skippergr

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζει να μεγαλώνει η λίστα. :) Φτάσαμε τους 10. :) Άντε, να βλέπουμε κι άλλες συμμετοχές.

Mitrizakis Nikos

miltosbitoulis2

klaz

Χρήστος

sporakos

ΑΚΗΣ

antonis t83

skippergr

Vega

kazanasb

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

1)Mitrizakis Nikos

2)miltosbitoulis2

3)klaz

4)Χρήστος

5)sporakos

6)ΑΚΗΣ

7)antonis t83

8)skippergr

9)Vega

10)kazanasb

11)Vega

:D;):blink::thumbup::wootwoot::wootwoot::wootwoot::wootwoot:

Παιδιά μετά την πρωτοχρονιά είναι καλά να αρχίσουμε νομίζω. Τι λέτε? Και οι προαναφερθέντες να είμαστε ειμαστε μια χαρά!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Νίκο, νομίζω πως έκανες ένα λάθος. Το μέλος Vega το έβαλες δύο φορές. Τον είχα γράψει κι εγώ πιο πάνω. Άρα είμαστε 10 όχι 11. :D

Δεν πτοούμαστε όμως. Να βλέπουμε κι άλλους. Από τα 5000 μέλη μόνο 10 είμαστε απ' τη συμπρωτεύουσα; ;)

:blink::thumbup::wootwoot:

Έγινε επεξεργασία - miltosbitoulis2
Link to comment
Share on other sites

:D;):blink: Ειμαι ερωτευμενος φένεται...

Ευχαριστώ για την υπενθύμιση :thumbup:

1)Mitrizakis Nikos

2)miltosbitoulis2

3)klaz

4)Χρήστος

5)sporakos

6)ΑΚΗΣ

7)antonis t83

8)skippergr

9)Vega

10)kazanasb

Παιδιά μετά την πρωτοχρονιά είναι καλά να αρχίσουμε νομίζω. Τι λέτε? Και οι προαναφερθέντες να είμαστε ειμαστε μια χαρά!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...