Jump to content

ΕΡΩΤΗΣΗ


iki28

Recommended Posts

Μηπως γνωριζει κανεις τα φυτα της φωτογραφιας και αν ναι τι απαιτησεις εχουν?post-530-1199358553_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

1) Glossostigma elatinoides

2) Blyxa japonica

Τέλειο! Εδώ είναι.

Εγώ έχω "πάθει" μ'αυτό. Τελείως σουρεαλιστικό, ψάρια στον ουρανό.

Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή το link σου katerinan, χάζεψα !!!

Νομίζω όμως ότι με αυτό, ξέφυγα ...

330.jpg

Link to comment
Share on other sites

χεχεχε......τρωγοντας ανοιγει η ορεξη..!!!

αν και εχω παρει μερος στο παρελθον στον συγκεκριμενο διαγωνισμο(εξου και η υπογραφη μου..)σας λεω οτι ειναι μεγαλη προκληση να φτιαξεις και να δημιουργησεις μεσα στο σπιτι νεναν τετοιον κηπο,και σαφως το δυσκολο δεν ειναι να τον δημιουργησεις,αλλα να τον διατηρησεις....

αχ βρε μινιμαλιστη αμανο τι μας κανεις.....!!!

Link to comment
Share on other sites

Klaz, σε παρακαλώ μπορείς να μου εξηγήσεις το εφέ με την θάλασσα και το κύμα που σκάει, από τι υλικά μπορεί να είναι ; έχεις την εντύπωση ότι είναι φώτο στο backround ...

μαγικό !

island

Link to comment
Share on other sites

Klaz, σε παρακαλώ μπορείς να μου εξηγήσεις το εφέ με την θάλασσα και το κύμα που σκάει, από τι υλικά μπορεί να είναι ; έχεις την εντύπωση ότι είναι φώτο στο backround ...

μαγικό !

island

ψευδαισθηση ειναι φιλε μου....ξερεις ποσες ωρεςε μπορει να παρει μεχρι να πετυχεις την καταλληλη φωτογραφια...?

εξαλλου οτι ειναι, ειναι η σωστη παρουσιαση,το ακουασκειπινγκ,το στησιμο,τα σωστα υλικα(πολυ σημαντικο ιδιαιτερα για τους ασιατες που εχουν ξεφυγει πολυ σ'αυτο).

αν σου αρεσει ,εχεις1 χρονο μπροστα σου μεχρι το επομενο event.εμεις εδω στο ΑΖ σε οτι μπορουμε να βοηθησουμε...ελευθερα.. :D;):blink:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...