Jump to content

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΣΚΗΝΙΚΟΥ


iki28

Recommended Posts

Θα ηθελα να ακουσω καποιες προτασεις ωστε να αλλαξω το aquascape του ενυδρειου.Απλα να πω οτι η ΜΟΝΑΔΙΚΗ πετρα που μπορω να βαλω λογο βαρους ειναι η λαβα.

Θα περιμενω προτασεις

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ακουσω καποιες προτασεις ωστε να αλλαξω το aquascape του ενυδρειου.Απλα να πω οτι η ΜΟΝΑΔΙΚΗ πετρα που μπορω να βαλω λογο βαρους ειναι η λαβα.

Θα περιμενω προτασεις

Καλησπερα φιλε iki28 αν θες ριξε μια ματια εδω http://www.aquaristikshop.com/cgi-bin/neu/...kommenν=1 να παρεις μια ιδεα.Εγω πηρα αρκετες ιδεες απο αυτο το site αφου λες οτι εχεις προβλημα με το βαρος αυτα ειναι ολα πλαστικα και απο οτι φαινετε ειναι σαν πραγματικα βραχια.Πιστευω αν πας σε ενα petshop και του πεις τι θελεις απο αυτα,θα στα βρει.

Καλη επιτυχεια. :D

Link to comment
Share on other sites

Οπως ελέχθει πιο πάνω υπάρχουν και απομιμήσεις που είναι εξαιρετικές , θα σου στοιχήσουν βέβαια κάτι παραπάνω.Τα pet shops τις πουλάνε.Σου παραθέτω το πιο κάτω site της europet (διάλεξε aquarium ) όπου θα δείς το κατάλογο προιόντων και ειδικά κοίταξε τις σελίδες 68,69,70.

http://www.europet-bernina.com/company/dow...php?language=en

Αν βάλεις πραγματικές πέτρες ανεξαρτήτως βάρους είναι καλά να προτιμήσεις ασβεστολιθικές που θα βοηθήσουν και αυτές στην διατηρήση του σχετικά ψηλού GH που θέλουν οι αφρικάνοι.

Φιλικά Σωκράτης Γεωργίου :D

Link to comment
Share on other sites

Σου παραθέτω το πιο κάτω site της europet (διάλεξε aquarium ) όπου θα δείς το κατάλογο προιόντων και ειδικά κοίταξε τις σελίδες 68,69,70.

Είμαι σίγουρος ότι ο Σωκράτης εννοεί τις σελίδες 80-81-82 του καταλόγου

(που δεν συμπίπτουν με τις σελίδες του Acrobat και όντως αντιστοιχούν στις σελίδες 68-70 του Acrobat).

Εκτός αν θέλεις bonsai στο ενυδρείο :D;)

Φιλικά

Ανδρέας

Έγινε επεξεργασία - Andreas301
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος ότι ο Σωκράτης εννοεί τις σελίδες 80-81-82 του καταλόγου

(που δεν συμπίπτουν με τις σελίδες του Acrobat και όντως αντιστοιχούν στις σελίδες 68-70 του Acrobat).

Εκτός αν θέλεις bonsai στο ενυδρείο :D;)

Φιλικά

Ανδρέας

Πράγματι ο Ανδρέας έχει δίκιο .Εχω βάλει τις σελίδες που αντιστοιχούν στη μέτρηση του Acrobat , ενώ στονκατάλογο είναι 80,81,82.

:blink::thumbup::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...