Jump to content

Turbo Co2 Bio System


Recommended Posts

Kαλησπέρα ,

αγόρασα το προϊόν Turbo CO2 bio system της red sea, το έχει χρησιμοποιήσει κανένας σας? Ξέρει κανείς αν είναι καλό?

Το έχω βάλει από την Κυριακή και δεν βλεπω καμία φυσαλλίδα

Link to comment
Share on other sites

αν και δεν το εχω χρησιμοποιησει αυτο το προιον,εντουτοις,βλεπω οτι ο κατασκευαστης το δινει πανω κατω για 160λιτρα...

δεν ξερω βεβαια τη φυτομαζα σου για να γινω πιο συγκεκριμενος...

μηπως εχεις απο καπου διαρροη.?

εκανες ακριβως αυτα που λεγανε οι οδηγιες..?

**προσωπικα πιστευω οτι στα λιτρα σου μονο η μπουκαλα ''παιζει''.ολα τα αλλα θα ''προσπαθησουν'',αλλα δεν θα εχουν αποτελεσματα.....

Link to comment
Share on other sites

αν και δεν το εχω χρησιμοποιησει αυτο το προιον,εντουτοις,βλεπω οτι ο κατασκευαστης το δινει πανω κατω για 160λιτρα...

δεν ξερω βεβαια τη φυτομαζα σου για να γινω πιο συγκεκριμενος...

μηπως εχεις απο καπου διαρροη.?

εκανες ακριβως αυτα που λεγανε οι οδηγιες..?

**προσωπικα πιστευω οτι στα λιτρα σου μονο η μπουκαλα ''παιζει''.ολα τα αλλα θα ''προσπαθησουν'',αλλα δεν θα εχουν αποτελεσματα.....

Ακολούθησα τις οδηγίες κανονικά. Η μπουκάλα μπορεί να είναι ότι καλύτερο αλλά και τα 220€ που μου ζήτησε το κατάστημα δεν υπάρχουν.

Τα φυτά μου είναι λίγα και τα πιο ''ευκολα'' ή όπως μου τα είπαν στο κατάστημα γελοία, π.χ. vallisneria spirallis.

Το μόνο που σκέφτομαι είναι μήπως ο κυκλοφορητής που έχει στο τέλος την διαλύει πριν την δω

Link to comment
Share on other sites

Ακολούθησα τις οδηγίες κανονικά. Η μπουκάλα μπορεί να είναι ότι καλύτερο αλλά και τα 220€ που μου ζήτησε το κατάστημα δεν υπάρχουν.

Τα φυτά μου είναι λίγα και τα πιο ''ευκολα'' ή όπως μου τα είπαν στο κατάστημα γελοία, π.χ. vallisneria spirallis.

Το μόνο που σκέφτομαι είναι μήπως ο κυκλοφορητής που έχει στο τέλος την διαλύει πριν την δω

και photo των φυτών (από mobile)

post-6234-1201013513_thumb.jpg

post-6234-1201013529_thumb.jpg

post-6234-1201013541_thumb.jpg

post-6234-1201013559_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπερα σε ολους.. ενδιαφερομαι και εγω για πληροφοριες οσο αφορα το red sea co2 bio system..το εβαλα και εγω σημερα και καμια φουσκαλα..τι γινεται και αν ειναι αξιοπιστο...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...