Jump to content

Είμαι καινούρια...


moonlight

Recommended Posts

Γεια σας!!! Πολύ χάρηκα για την εύρεση αυτής της κοινότητας και που επιτέλους μπορώ να απευθυνθώ σε υπεύθυνους ανθρώπους για ψαράκια. Αυτή την στιγμή δεν έχω κάποιο ενεργό(ζωντανό) ενυδρείο... Είχα ψαράκια από τα 11 μου έτη σχεδόν και μέχρι πριν 3 χρόνια(21 είμαι!)...αλλά μετά το χαμό του αγαπημένου χρυσόψαρου τα παράτησα όλα... Μου στοίχησε αρκετά γιατί εγώ εφταιγα κυρίως. Τώρα σκέφτομαι να ξαναρχίσω παίρνοντας ένα κανονικό(μεγάλων διαστάσεων) ενυδρείο, γλυκού νερού. Γράφτηκα εδώ για μια σωστή καθοδήγηση για να μην πάει τζάμπα ο κόπος...αφενός για τα ψαράκια και αφετέρου για την τσέπη μου! Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες moonlight στο ΑΖ...! :)

Δυστυχώς λάθη κάνουμε όλοι μας και συνήθως όσο πιο έμπειροι τόσο πιο χοντρά (όταν γίνονται)... :bowdown:

Καλή συνέχεια! :helpjim:

Έγινε επεξεργασία - Genirous
Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στο ΑΖ.

εδω θα βρεις ολες τις πληροφοριες που χρειαζεσαι...!!!

καλη συνεχεια...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθες, αγαπητή moonlight!

Εύχομαι καλή επιτυχία στα σχέδιά σου.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή Moonlight καλωσόρισες και καλή συνέχεια.

Γνωρίζω ότι σε μια γυναίκα δεν ρωτάνε ποτέ την ηλικία, αλλά, από τη στιγμή που την αναφέρεις στο προφίλ σου (5 Ιανουάριος 1983), πως είναι δυνατόν, στο κείμενό σου να γράφεις…

«Είχα ψαράκια από τα 11 μου έτη σχεδόν και μέχρι πριν 3 χρόνια(21 είμαι!)...»

Δεν μου βγαίνουν, 2008 έχουμε, αν είσαι 21 όπως γράφεις θα έπρεπε να είχες γεννηθεί το 1987, αν πάλι ήσουν 21 χρονών πριν 3 χρόνια, θα έπρεπε να είχες γεννηθεί το 1984, αν ισχύει η ημερομηνία που γράφεις στο προφίλ σου, σήμερα είσαι 25 χρονών και 23 ημερών και χρόνια σου πολλά μιας και πριν λίγες μέρες είχες και τα γενέθλια σου. Τελικά ποιο είναι το σωστό?

umb

:)

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ UMB!SORRY ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑ!ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ ΛΕΩ. . .ΜΑ ΤΙ ΑΓΕΝΕΙΑ. . . :) ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΕΣΥ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ!!! ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΥΡΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΧΕΔΟΝ! ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ! ΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΤΟΣΑ ΘΕΜΑΤΑ. . .

Έγινε επεξεργασία - moonlight
Link to comment
Share on other sites

:)

Καλώς ήρθες, καλό διάβασμα, καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...