Jump to content

ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ Aquazone


dartman

Recommended Posts

Ειστε ετοιμοι ???? :lol:

Σας περιμενουμε ολους σε λιγες ωρες!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 ΩΡΙΤΣΑ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ "ΚΟΠΗΤΗΠΙΤΑ" !!! :lol::wacko::wacko::hysterical::rasp::rasp::rasp:

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΜΟΡΦΑ ΜΕ ΠΛΟΥΣΙΑ ΔΩΡΑ ΚΑΙ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ !!! :thumbup::thumbup::rasp::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα καπετάνιε!

Πρέπει να καθιερώσουμε κονκάρδες με nickname, όνομα και avatar καλύτερη αναγνώρηση... :lol:

Πολύ καλή η ιδέα σου. Θα πάρουμε την "κονκαρδιέρα", έτσι το λέω εγώ ένα παιχγνίδι στα jumbo που φτιάχνεια κονκάρδες και θα τις φτιάξουμε μια χαρά! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ε! Αφού θα είναι όλος αυτός ο κόσμος λέω να περάσω και γω μια βόλτα για λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ τελικά ολομόναχος θα έρθω!

Όσοι το σκέφτονται ακόμα... ...να έρθουν! :lol:

EDIT: Ξεκινώ σε 5 λεπτά...

Έγινε επεξεργασία - nikoskon
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα εγινε χαμος!!

Η συνεχεια συντομα!!!

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα ηταν πολυ ωραια παιδια!

συγχαρητηρια σε ολους!!!!!!!!!!!!!!

ωραια οργανωση,πολλα δωρα(και ας μη πηρα κανενα,χα),αρκετος κοσμος,πολυ καλο το κλιμα γενικα,παρε'ι'στικο,ζεστο!

συνεχιστε ετσι!!!

Link to comment
Share on other sites

μπράβο παιδιά !!

και του χρόνου με υγειά !

φωτορεπορτάζ υπάρχει .. για εμάς που δεν καταφέραμε να έρθουμε ?

Link to comment
Share on other sites

Ήταν όλα οργανωμένα τέλεια. :wacko:

Μπράβο σε όλους όσους κόπιασαν.

Ευχαριστούμε για τα πολλά και ωραία δώρα.

Ημουν απο τους τυχερούς που απέκτησε ένα ακόμα κυβάκι.

Περιμένουμε φώτος απο τον επίσημο φωτογράφο . :lol:

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι κοσμο τοσο πολυ δεν περιμενα να δω,αλλα ηταν πολυςςςςςςςςςςςςςςςςςς ο κοσμος. :rasp: Ολα ηταν καταπληκτικα και η οργανωση αψογη ,αν εξερεσεις το οτι για να ακουσεις τα νουμερα των τυχερων ,θα επρεπε να εχεις την ακουστικη του σουπερμαν το λιγοτερο.Νομιζω οτι ολα τα παιδια που φωναζαν θα κανουν εντατικη θεραπεια με τσαγια ,φασκομιλα και αλλα βοτανια για να ανοιξει η φωνη τους. :hysterical::rasp::rasp:

Το καλυτερο φυσικο το αφηνω για το τελος . :lol: ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 6 ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΑΝ ΤΟ AQUACUBE :wacko:

Αντε και του χρονου ... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους όσους μας τίμησαν και φέτος, με την παρουσία τους, στην κοπή της πίτας του Aquazone.

Περάσαμε τέλεια!!!

Ευχαριστούμε τα καταστήματα και τις εταιρείες, που μας προσέφεραν τα προιόντα τους!!!

Και του χρόνου με υγεία και ακόμα καλύτερα!!!

Στάθη πάρε μια γεύση:

post-358-1202619081_thumb.jpg

post-358-1202619216_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θελαμε κι εμεις να ερθουμε αλλα δουλευαμε και δεν τα καταφεραμε :lol:

Βαλτε μερικες φωτο οταν ετοιμαστουν, τουλαχιστον να δουμε τι χασαμε.

Κριμα......

Χαιρομαστε που ηταν ομορφα και περασατε καλα.

Παντα τετοια παιδια. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

:lol: μπραβο στα παιδια του ΑΖ και πολλα

μπραβο σε εμας που μαζευτηκαμε τοσα ατομα

εγινε πανικος

Link to comment
Share on other sites

μπραβο για ολη την διοργανωση και ενα μεγαλο ευχαριστω για τα πλουσια δωρα... :lol:

Link to comment
Share on other sites

η εκδηλωση ηταν υπεροχη.ευχομαι στην επομενη κοπη να μαζευτουμαι κατα χιλιαδες.που ξερεις ισως να γεμησουμε και το ΣΕΦ. :lol::wacko:

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να συγχαρω την ομαδα που ασχοληθηκε με την οργανωση και πραγματοποιηση της εκδηλωσης

πραγματικα δεν περιμενα τοσο κοσμο (ουτε δωρο περιμενα :lol:)

παντα τετοια

Link to comment
Share on other sites

Τα ευχαριστήρια στην Ομάδα το forum γιατί την όμορφη εκδήλωση και βέβαια στους προμηθευτές και τα καταστήματα για τα ωραία δώρα.

Αντε και του χρόνου νάμαστε καλά

Σωκράτης :lol:

Link to comment
Share on other sites

θελω και εγω να ευχαριστησω με την σειρα μου,για την προσφορα του πεκετου των δωρων που ειχα την τυχη να κερδισω στην κληρωση,στην κοπη της πιτας του αquazone

επισις να ευχαριστησω την Aquatika Ι. Παρασχος για την προσφορα δωρων που κερδισα στην κοπη τις πιτας.

ηταν μια υπεροχη βραδια με πολλες γνωριμιεσ και συνβουλες και ενημερωσεις, πανω σε πολλα θεματα και αποριες που ειχα απο παλοια και νεα μελη :wacko::hysterical::lol:

η χτεσινη μερα για μενα ειχε και δευτερο καλο.πριν ερθω στην κοπη τις πιτας,μετααπο ενα μηνα που εστρωνα το ενυδρειο μου.ηρθε η ωρα και αφου εκανα ολες τις μετρισεις και ηταν οκ εβαλα μεσα τα πρωτα μου αγγελοψαρα.και μεχρι στιγμης πανε ολα τελεια :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...