Jump to content

τα ενυδρεια μου


gogos2888

Recommended Posts

οχι βρε το smile δεν ηταν στο οτι δεν μου αρεσε η κριτικη αλλα στο οτι ουφ πελάγωσα γιατι δεν καταλαβαινω για πιο λογο μου το λες οτι δεν ταιριαζουν τα ψαρια?δεν ταιριαζουν γιατι θελουν διαφορετικο ph το καθενα?διαφορετικη θερμοκρασια?τι?και οπως σου ειπα το γκαλαχερ ξερω οτι δεν ταιριαζει αλλα μου το εκαναν δωρο μετα που θα μεγαλωσει θα το κανω δωρο σε ενα φιλο που εχει 500 λιτρα ενυδρειο.απλα πεσ μου τον λογο που δεν ταιριαζουν κατα τι γνωμη σου τα υπολοιπα ψαρια μεταξυ τουσ

κανένα πρόβλημα φιλέ. :lol: απλα οταν γινεται μια παρουσιαση προσπαθουμε να βοηθησουμε ωστε να διορθωθουν λαθη τα οποια δεν ειναι απαραιτητο οτι φαινονται στην αρχη αλλα συνηθως φαινονται μετα και ας νομιζουμε οτι η συμβιωση των ψαριων μας ειναι μια χαρα.για τα παπαγαλοψαρα δες πληροφοριες στο link της υπογραφης μου.δεν σε κατακρινα για αυτα γιατι πολλοι την εχουν πατησει στο ξεκινημα με τα παπαγαλοψαρα.προσπαθησε να βγαλεις μια καλη φωτο τον pleco να δουμε τι ειδος ειναι.

Link to comment
Share on other sites

κανένα πρόβλημα φιλέ. :lol: απλα οταν γινεται μια παρουσιαση προσπαθουμε να βοηθησουμε ωστε να διορθωθουν λαθη τα οποια δεν ειναι απαραιτητο οτι φαινονται στην αρχη αλλα συνηθως φαινονται μετα και ας νομιζουμε οτι η συμβιωση των ψαριων μας ειναι μια χαρα.για τα παπαγαλοψαρα δες πληροφοριες στο link της υπογραφης μου.δεν σε κατακρινα για αυτα γιατι πολλοι την εχουν πατησει στο ξεκινημα με τα παπαγαλοψαρα.προσπαθησε να βγαλεις μια καλη φωτο τον pleco να δουμε τι ειδος ειναι.

ok αυριο θα την ανεβασω την φωτο

Link to comment
Share on other sites

post-6732-1202744244_thumb.jpg

κανένα πρόβλημα φιλέ. :lol: απλα οταν γινεται μια παρουσιαση προσπαθουμε να βοηθησουμε ωστε να διορθωθουν λαθη τα οποια δεν ειναι απαραιτητο οτι φαινονται στην αρχη αλλα συνηθως φαινονται μετα και ας νομιζουμε οτι η συμβιωση των ψαριων μας ειναι μια χαρα.για τα παπαγαλοψαρα δες πληροφοριες στο link της υπογραφης μου.δεν σε κατακρινα για αυτα γιατι πολλοι την εχουν πατησει στο ξεκινημα με τα παπαγαλοψαρα.προσπαθησε να βγαλεις μια καλη φωτο τον pleco να δουμε τι ειδος ειναι.

αυτος ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...