Jump to content

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ


kmarx1818

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!

ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΧΟΜΠΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΝΥΔΡΙΟ 60LT ΚΑΙ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ: 2 ΣΚΑΛΑΡΙΑ / 1 ΓΛΥΦΤΗ / 2 ΜΠΑΡΜΠ / 1 ΟΣΚΑΡ / 1 ΓΚΟΥΡΑΜΙ / 1 ΠΑΠΑΓΑΛΟΨΑΡΟ.

ΣΤΟ SITE ΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ Α ΓΙΝΩ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΧΟΜΠΙΣΤΑΣ.

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες και καλη συνεχεια και καλο διαβασμα.απο οτι βλεπω στο προφιλ σου τα ψαρακια που εχεις δεν ταιριαζουν μεταξυ τους.διαβασε σχετικα αρθρα ετσι ωστε να διορθωσεις αυτο το προβληματακι και να συνεχισεις δυναμικα στο χομπυ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες και καλη συνεχεια και καλο διαβασμα.απο οτι βλεπω στο προφιλ σου τα ψαρακια που εχεις δεν ταιριαζουν μεταξυ τους.διαβασε σχετικα αρθρα ετσι ωστε να διορθωσεις αυτο το προβληματακι και να συνεχισεις δυναμικα στο χομπυ!!!!!!!!!

:lol::wacko::wacko: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ; Τί λέμε ρε παιδιά μιλάμαι για 60 λίτρα ενυδρείο προβληματάκι είναι αυτό; μόνο τον πάπα δεν έχει εκεί μέσα...

Φίλε Γιώργο επειδή είμαι σίγουρος οτι κάποιος αλήτης πετσοπάς σου τα έδωσε και σου είπε πάρε αυτά για αρχή και μόλις στρώσει το ενυδρείο σου έλα να σου δώσω κι'άλλα το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να τα βγάλεις όλα, να του τα πάς πίσω να τα βάλει αυτός σε ένα 60λιτρο και να σου τα φιλάει μέχρι να αποφασίσεις τι θα κάνεις με το ενυδρείο σου...

Ξεκίνα από εδώ... http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=5266

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στην ενυδρειακή οικογένεια του Aquazone!

Link to comment
Share on other sites

:lol::wacko::wacko: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ; Τί λέμε ρε παιδιά μιλάμαι για 60 λίτρα ενυδρείο προβληματάκι είναι αυτό; μόνο τον πάπα δεν έχει εκεί μέσα...

Φίλε Γιώργο επειδή είμαι σίγουρος οτι κάποιος αλήτης πετσοπάς σου τα έδωσε και σου είπε πάρε αυτά για αρχή και μόλις στρώσει το ενυδρείο σου έλα να σου δώσω κι'άλλα το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να τα βγάλεις όλα, να του τα πάς πίσω να τα βάλει αυτός σε ένα 60λιτρο και να σου τα φιλάει μέχρι να αποφασίσεις τι θα κάνεις με το ενυδρείο σου...

Ξεκίνα από εδώ... http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=5266

συνηθιζουμε στο ΑΖ να μην απαγοητευουμε τους αρχαριους αλλα να τους βοηθαμε και επισης να μην επικρινουμε τα post των αλλων το οποιο ειναι δουλεια των mod!!!!

Link to comment
Share on other sites

Άλλο να μην απαγοητεύεις έναν αρχάριο και άλλο να τον καθησυχάζεις.Δεν επικρίνω κανενός το πόστ όμως δεν μπορώ και να αδιαφορίσω στο έγκλημα γιατί περι εγκλήματος πρόκειτε όταν στιβάζεις σε 60 λίτρα ψάρια που θα έπρεπε να είναι τουλάχιστον σε 300 χωρίς να φταίει βέβαια ο φίλος kmarx1818 όταν αγαπητέ φίλε δεν χτυπήσεις το καμπανάκι να το καταλάβει ένας νέος ακουαρίστας και απλά του λές κοίτα και το προβληματάκι σου μπορεί να το θεωρήσει ώς προβληματάκι ενώ είναι προβληματάρα και να πεί δεν βαριέσε προβληματάκι είναι...όσο για την επίκριση που λές δεν νομίζω ότι ισχύει, κρίση ναι γνώμη ναι άποψη ναι όχι όμως επίκριση!!!

Φιλικά Κώστας.

Έγινε επεξεργασία - costas21
Link to comment
Share on other sites

Ηρεμα costas21 και aquamania

Καλο είναι να ειμασται ποιο ελαστικοί στις εκφράσεις μας μεταξύ μας.

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμα costas21 και aquamania

Καλο είναι να ειμασται ποιο ελαστικοί στις εκφράσεις μας μεταξύ μας.

Ζητώ συγνώμη άν παραφέρθηκα δέν έχω κανέναν λόγο να λογοφέρω με κάποιον και ιδίως με φίλους του ΑΖ.

Απλά φούντωσα λίγο παραπάνω με την αλητεία ορισμένων ''επαγγελματιών'' πετσοπάδων.

Και πάλι Συγνώμη!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!

ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΧΟΜΠΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΝΥΔΡΙΟ 60LT ΚΑΙ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ: 2 ΣΚΑΛΑΡΙΑ / 1 ΓΛΥΦΤΗ / 2 ΜΠΑΡΜΠ / 1 ΟΣΚΑΡ / 1 ΓΚΟΥΡΑΜΙ / 1 ΠΑΠΑΓΑΛΟΨΑΡΟ.

ΣΤΟ SITE ΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ Α ΓΙΝΩ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΧΟΜΠΙΣΤΑΣ.

Καλώς όρισες συνονόματε Γιώργο στο ΑΖ...!!! :lol:

Για τα υπόλοιπα θα τα πούμε σε άλλο θέμα! :wacko:

...

Φίλε Γιώργο επειδή είμαι σίγουρος οτι κάποιος αλήτης πετσοπάς σου τα έδωσε και σου είπε πάρε αυτά για αρχή και μόλις στρώσει το ενυδρείο σου έλα να σου δώσω κι'άλλα ...

....

Απλά φούντωσα λίγο παραπάνω με την αλητεία ορισμένων ''επαγγελματιών'' πετσοπάδων...

Άλλο να μην απαγοητεύεις έναν αρχάριο και άλλο να τον καθησυχάζεις.Δεν επικρίνω κανενός το πόστ όμως δεν μπορώ και να αδιαφορίσω στο έγκλημα γιατί περι εγκλήματος πρόκειτε όταν στιβάζεις σε 60 λίτρα ψάρια που θα έπρεπε να είναι τουλάχιστον σε 300 χωρίς να φταίει βέβαια ο φίλος kmarx1818 όταν αγαπητέ φίλε δεν χτυπήσεις το καμπανάκι να το καταλάβει ένας νέος ακουαρίστας και απλά του λές κοίτα και το προβληματάκι σου μπορεί να το θεωρήσει ώς προβληματάκι ενώ είναι προβληματάρα και να πεί δεν βαριέσε προβληματάκι είναι...όσο για την επίκριση που λές δεν νομίζω ότι ισχύει, κρίση ναι γνώμη ναι άποψη ναι όχι όμως επίκριση!!!

Φιλικά Κώστας.

Κώστα νομίζω πως η απάντησή σου στην τελευταία παράθεση είναι πολύ-πολύ καλύτερη από τις άλλες δυο με τα κόκκινα γράμματα... :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Κώστα νομίζω πως η απάντησή σου στην τελευταία παράθεση είναι πολύ-πολύ καλύτερη από τις άλλες δυο με τα κόκκινα γράμματα... :wacko:
Ζητώ συγνώμη άν παραφέρθηκα δέν έχω κανέναν λόγο να λογοφέρω με κάποιον και ιδίως με φίλους του ΑΖ.

Απλά φούντωσα λίγο παραπάνω με την αφέλεια ορισμένων ''επαγγελματιών'' πετσοπάδων.

Και πάλι Συγνώμη!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμα παιδια.Δικιο εχει ο Κωστας.Δεν ειπε τιποτα κακο απλα πανω στον εκνευρισμο του για τους τροπους καποιον ...... την πληρωνουν οι πελατες.1000 φορες που του τα ειπε λιγο πιο εντονα ο Κωστας τωρα που ειναι νωρις παρα να δει ο φιλος kmarx1818 μια μερα μονο το οσκαρ μεσα και να αναζητα που πηγαν τα αλλα τα ψαρια.Φιλε kmarx1818 πηγαινετα πισω παρα τα λεφτα σου πισω γιατι καμια φορα η πολυ ευγενια βλαπτει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες στο Aquazone!

Εδώ θα μάθεις αρκετά πράγματα για τα ενυδρεία και θα βελτιώσεις το δικό σου!

:thumbup:

Καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...