Jump to content

επιτελους Fotos


cgrig1981

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά σας παραθέτω photos των ενυδρείων

σύντομα το τρίτο και μικρότερο ενυδρείο (50 λίτρα) θα γίνει θαλασσινό.

Έγινε επεξεργασία - cgrig1981
Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες στο Aquazone!

Δώσε μας αν μπορείς περισσότερα στοιχεία για τα ενυδρεία σου!

Καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες στο Aquazone!

Δώσε μας αν μπορείς περισσότερα στοιχεία για τα ενυδρεία σου!

Καλή συνέχεια!

έχω γραψει για τα ενυδρεία μου σε άλλο post λίγο πιο κάτω από αυτό

Link to comment
Share on other sites

Καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

έχω γραψει για τα ενυδρεία μου σε άλλο post λίγο πιο κάτω από αυτό

φιλαρακο καποιες φωτο δεν ειναι απο ενυδριο σου. μηπως εχεισ "δανηστει'' καμια φωτο απο αλλον? :D

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακο καποιες φωτο δεν ειναι απο ενυδριο σου. μηπως εχεισ "δανηστει'' καμια φωτο απο αλλον? :D

Μπορεις να γινεις πιο συγκεκριμμενος ποιες φωτο δεν ειναι απο δικο του ενυδρειο και απο ποιον τις εχει δανειστεί??

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακο καποιες φωτο δεν ειναι απο ενυδριο σου. μηπως εχεισ "δανηστει'' καμια φωτο απο αλλον? :D

μαλλον μπερδευεσαι φιλε μου ολες οι φωτος ειναι απο τα ενυδρεια μου.και συγκεκριμενα τα 2 τα εχω κατασκευαση εγω ο ιδιος γιαθτο μεγαλε αλλαξε το υφακη σου γιατι δεν μαρεσει καθολου καταλαβαις?????

Link to comment
Share on other sites

Αν το ποστ συνεχιστει σε τετοιο υφος , δε θα υπαρχει αλλη επιλογη απο :D

Παρακαλω ηρεμηστε και οι δυο και μιληστε σε πιο ηπιους τονους .

Link to comment
Share on other sites

8a psaso tis photo moy kai 8a anebaso thn dikia moy gia na ginei sygkrish.prin 2 xronia thn exo trabiksei kai thn eixa skanarei? prepei filarako na doyleyeis se kanena fotografeio? sta notia? den mporo na to eksigiso. apo oti eida sto profil eisai pitsirikas kai mallon amyalos. den peirazei gia thn apanthsh soy 8a ma8eis me ton kairo........... :D milao gia thn proth photo. kai den brhsko to post me ths diastaseis. kai den exeis ftiaksei to enydrio giati einai agorasto me kapaki plastiko ktlp...

Link to comment
Share on other sites

8a psaso tis photo moy kai 8a anebaso thn dikia moy gia na ginei sygkrish.prin 2 xronia thn exo trabiksei kai thn eixa skanarei? prepei filarako na doyleyeis se kanena fotografeio? sta notia? den mporo na to eksigiso. apo oti eida sto profil eisai pitsirikas kai mallon amyalos. den peirazei gia thn apanthsh soy 8a ma8eis me ton kairo........... :D milao gia thn proth photo. kai den brhsko to post me ths diastaseis. kai den exeis ftiaksei to enydrio giati einai agorasto me kapaki plastiko ktlp...

Άν δεν μπορέσεις να αποδείξεις ότι οι photo είναι όντως δικές σου μεγάλε και μυαλομένε έχεις εκτεθεί ανεπανόρθωτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι οτι ο φιλος cgrig1981, αφου εχει το ενυδρειο μπορει να βγαλει και αλλες φωτογραφίες ωστε να αποδειξει οτι ειναι δικό του.

Επισης πιστευω ότι και ο φιλος oas284 θα εχει και αλλες φωτογραφιες ωστε να συγκρινουμε.

Παντως το θεμα πρεπει να λυθει...

Link to comment
Share on other sites

BRE PAIDIA OI PHOTO EINAI TRBHGMENES APO KINHTO KAI MALISTA SONY ERRICSON FAINETAI APO THN HMEROMHNIA POY BGAZEI KATW DEXIA

Link to comment
Share on other sites

Σωστο αυτο που λες αλλα μπορεις πανευκολα να προσθεσεις την ημερομηνια με καποιο προγραμμα επεξεργασιας εικονας.

ΔΕΝ ισχυριζομαι οτι αυτο εχει κανει ο φιλος μας, απλα το επισημαινω...

Link to comment
Share on other sites

8a psaso tis photo moy kai 8a anebaso thn dikia moy gia na ginei sygkrish.prin 2 xronia thn exo trabiksei kai thn eixa skanarei? prepei filarako na doyleyeis se kanena fotografeio? sta notia? den mporo na to eksigiso. apo oti eida sto profil eisai pitsirikas kai mallon amyalos. den peirazei gia thn apanthsh soy 8a ma8eis me ton kairo........... :D milao gia thn proth photo. kai den brhsko to post me ths diastaseis. kai den exeis ftiaksei to enydrio giati einai agorasto me kapaki plastiko ktlp...

δεν θα ασχοληθω αλλο με εσενα φιλε μου αλλα συντομα θα ανεβασω fotos απο τα ενυδρεια μου.ανεβασε και εσυ fotos για να δουμε αν και αποσο ξερω εσυ εχεις ενα ενυδρειο αγορασμενο απο τα καρφουρ αθτο που ηταν προσφορα και μεσα εχεις αφρικανες.Σε ξερω φιλε Κωστα γιαυτο κοψε την πλακα προτου μας πεταξουν εξω απο το forum γιατι εγω το δεν θελω.Ελπιζω να εγινα σαφεις φιλε Κωστα απο την Γλυφαδα

Link to comment
Share on other sites

BRE PAIDIA OI PHOTO EINAI TRBHGMENES APO KINHTO KAI MALISTA SONY ERRICSON FAINETAI APO THN HMEROMHNIA POY BGAZEI KATW DEXIA

και να προσθεσω και κατι ακομα το post το εκανα 3/3 οπως και η fotos ειναι τραβηγμενες την ιδια ημερα με κινητο οντως sony ericsson w 700.Ευχαριστω εγω δεν ξανασχολουμε.

Link to comment
Share on other sites

kane omeleta kai erxontai oi photo. 8a tis skanaro kai 8a doyme file kosta :D

Link to comment
Share on other sites

mod note.

**κυριοι,παρακαλω πολυ,ανν θελετε να λαμψει η αληθεια,χαμηλωστε τους τονους.!!!

δεν θα ξαναγινει αλλη παρατηρηση,και την επομενη φορα,απλα θα κλειδωσει το ποστ.

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,.......,δεν ειναι λιγο τραβηγμενο να παρει φωτο απο συνχομπιστα και να την ποσταρει σε ενυδρειακο φορουμ σαν δικη του;Σαν περιεργο μου μοιαζει.Περιμενω τις εξελιξεις :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...