Jump to content

Το ιατρικο Team παρακαλω


Recommended Posts

Μηπως καποιος γνωριζει τι ειναι αυτο στην κοιλια απο το σκαλαρι.Βγηκε πριν μια ωρα περιπου αλλα το ψαρι δεν διχνει να προβληματιζεται τρωει και κινηται κανονικα.

dsc00256cz3.jpg

dsc00257na4.jpg

dsc00258ab4.jpg

dsc00264xc9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βάλεις καλύτερες φωτό???

Είναι λές και του έχει βγεί το έντερο έξω.... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ακριβως θελω να πω.Πιο καλες φωτο δεν γινεται δεν μπορω να του ζητησω να κατσει ακινητο.Αλλα ειναι σαν να του βγηκε το εντερο δεν ξερω τι να πω 6 χρονια εχω ενυδρειο και ειναι η πρωτη φορα που βλεπω κατι τετοιο.

Έγινε επεξεργασία - giannisfot
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ακριβως θελω να πω.Πιο καλες φωτο δεν γινεται δεν μπορω να του ζητησω να κατσει ακινητο :thumbup: .Αλλα ειναι σαν να του βγηκε το εντερο δεν ξερω τι να πω 6 χρονια εχω ενυδρειο και ειναι η πρωτη φορα που βλεπω κατι τετοιο.

Link to comment
Share on other sites

Τι τα ταισες προηγουμενως τα ψαρακια σου παντως ειναι παραταισμενα. Ειναι εμφανες απο την κοιλια του σκαλαριου.

Link to comment
Share on other sites

Οτι τα ταιζω καθε μερα.Σκουλικια και κατι γκρανουλι της τετρα καμια αλλαγη.Δηλαδη θελετε να μου πειτε οτι αυτο εκει κατο ειναι εντερα :thumbup::D:buttrock: . Ευχαριστω παντως παιδια.Θα το παρατηρω για τις επομενες μερες και αν χειροτερευσουν τα πραγματα θα σας ενημερωσω.Καλο βραδυ.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα μαλιστα...!

Δεν ειναι εντερα ειναι πως να το πω, πως να το πω ?!!! Τεσπα περιτωματα ειναι και ποιο συγκεκριμενα περιτωματα απο μη διασπασμενα εντελως σκουληκια.

Τα σκουληκια δεν ειναι μια τροφη που τη χρησιμοποιουμε καθημερινα για το απλουστατο λογο οτι δημιουργουν εντερικα προβληματα στα ψαρια. Μια φορα το πολυ δυο την βδομαδα ριξτους σκουληκια

Link to comment
Share on other sites

Xμμμ καλο και αυτο,τοσα χρονια και κανενας /απο πετ σοπ/ δεν μου ειπε τιποτα.Ευχαριστω πολυ παιδες για την βοηθεια.

ΥΓ σημερα το πρωι παντως δεν το βλεπω και ο λαιμαργος-βλαμενος κυρ.σκαλαρης κοβει βολτες και τρωει κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...