Jump to content

Arcadia Plant pro


istellas

Recommended Posts

Ψάχνω να βρω τα χαρακτηριστικά για την προαναφερθέντα λάμπα. Κυρίως πόσα Kelvin είναι. To mόνο που χω βρει είναι αυτό που παραθέτω. Μήπως θα μπορούσατε να μου πείτε εσείς που την έχετε χρησιμοποιήσει περισσότερες λεπτομέρειες, καθώς και τι χρώμα βγάζει (ροζ ή κίτρινο)?

Ευχαριστώ

----------------------------------------------------------------------

NEW! T5 Plant Pro Launched

NEW!

T5 PLANT PRO

Following on from the successful launch of the Marine T5 range, Arcadia have now launched a Freshwater T5 lamp called Plant Pro.

The T5 Plant Pro helps to aid in superior plant growth, enhances colours of fish and plants, satisfies plant species with a higher natural fluorescence and promotes marine photosynthesis.

post-190-1136895272_thumb.gif

The new T5 Plant Pro is now available for Freshwater use.

NB. T5 lamps must be powered by electronically ballasted units such as the appropriate models of Arcadia Electronic Controller, I-Bar or Overtank Luminaire.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που μπορω να σου πω εγω, γιατι την εβαλα πριν απο λιγες μερες στο ενυδρειο, το χρώμα που βγάζει ειναι ροζ!

Τοποθετησα μαζι και μια Arcadia Fresh Water, και το αποτελεσμα ειναι πολυ ωραιο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που μπορω να σου πω εγω, γιατι την εβαλα πριν απο λιγες μερες στο ενυδρειο, το χρώμα που βγάζει ειναι ροζ!

Τοποθετησα μαζι και μια Arcadia Fresh Water, και το αποτελεσμα ειναι πολυ ωραιο.

8989[/snapback]

H Arcadia freshwater είναι Τ5?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...