Jump to content

Neo Discoenudreio


andrikos

Recommended Posts

antriko συνχαρητηρια ειναι πραγματικα υπεροχο και με ολο αυτο το θεμα παρατηρησα οτι μικρες διορθωσεις τις χρειαζομαι.καλη συνεχεια και σε σενα.θελω να κανω μια ερωτηση ομως (απορρια),το ενυδρειο σου ειναι σε θεση που παντα ειναι ορατο στο κοσμο σε σενα ή ειναι καπως ψιλο κρυμμενο.Σε ρωτω γιατι ειμαι στην δευτερη περιπτωση και παρατηρω οτι υπαρχει stres οταν ειμαι μπροστα.Και κατι ακομα,συμφωνα με τις photo βλεπω πως ειναι σκοτεινα στο πισω μερος του ενυδρειου σου,εχεις βαλει κατι; Και παλι συνχαρητηρια,αντε και σε κανα δυο χρονια 400αρι :) ..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 163
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολυ Ομορφο το ενυδρειο σου ενω θα προτεινα την προσθηκη μιας ακομη ριζας,βεβαια αυτο ειναι θεμα προσωπικο ενοωντας πως μπορει να μην σου, αρεσει επεισης οπως αναφερθηκε παραπανω για την χρηση Τυρφης οπου πανω σαυτο με βρισκεις φανατικο.Γιατικαι τα ψαρια αισθανονται ποιο ανετα γιατι θυμιζει τον βιοτοπο τους ενω αυτην

την αποχρωση που δινει μου αρεσει.Υπαρχει και και καποιο ζουμι της Sera Black water αλλα δεν θα το συνηστουσα γιατι οσο λιγοτερα χημικα τοσο το καλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

antriko συνχαρητηρια ειναι πραγματικα υπεροχο και με ολο αυτο το θεμα παρατηρησα οτι μικρες διορθωσεις τις χρειαζομαι.καλη συνεχεια και σε σενα.θελω να κανω μια ερωτηση ομως (απορρια),το ενυδρειο σου ειναι σε θεση που παντα ειναι ορατο στο κοσμο σε σενα ή ειναι καπως ψιλο κρυμμενο.

Η αλήθεια είναι πως είναι εντοιχισμένο, μόνο η μπροστινή του πλευρά φαίνεται.Παρόλα αυτά το βλέπει πολύς κόσμος καθημερινά!

Σε ρωτω γιατι ειμαι στην δευτερη περιπτωση και παρατηρω οτι υπαρχει stres οταν ειμαι μπροστα.Και κατι ακομα,συμφωνα με τις photo βλεπω πως ειναι σκοτεινα στο πισω μερος του ενυδρειου σου,εχεις βαλει κατι;

Έχω βάλει μαύρο χαρτόνι εξωτερικά!

Και παλι συνχαρητηρια,αντε και σε κανα δυο χρονια 400αρι :) ..

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!

Link to comment
Share on other sites

Tωρα το ειδα το βιντεακι και πραγματικα εχεις πολυ ομορφο ενυδρειο,να το χαιρεσε...

Link to comment
Share on other sites

Πολυ Ομορφο το ενυδρειο σου ενω θα προτεινα την προσθηκη μιας ακομη ριζας,βεβαια αυτο ειναι θεμα προσωπικο ενοωντας πως μπορει να μην σου, αρεσει επεισης οπως αναφερθηκε παραπανω για την χρηση Τυρφης οπου πανω σαυτο με βρισκεις φανατικο.Γιατικαι τα ψαρια αισθανονται ποιο ανετα γιατι θυμιζει τον βιοτοπο τους ενω αυτην

την αποχρωση που δινει μου αρεσει.Υπαρχει και και καποιο ζουμι της Sera Black water αλλα δεν θα το συνηστουσα γιατι οσο λιγοτερα χημικα τοσο το καλυτερο.

Τύρφη είχα βάλει στην αρχή πρίν την ΑΟ..τώρα χρησιμοποιώ black water :)

Όσο για την δευτερη ρίζα δεν την βάζω για να μην τους περιορίσω το χόρο...

Link to comment
Share on other sites

Tωρα το ειδα το βιντεακι και πραγματικα εχεις πολυ ομορφο ενυδρειο,να το χαιρεσε...

Ευχαριστώ φίλε venom :);):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Αντρεα μιας και ειδα το ενυδρειο σου απο κοντα μονο μια παρατηρηση εχω να κανω. Βαλε επειγοντος εναν κυκλοφορητη. Κατα τα αλλα εισαι σουπερ...

Link to comment
Share on other sites

Αντρεα μιας και ειδα το ενυδρειο σου απο κοντα μονο μια παρατηρηση εχω να κανω. Βαλε επειγοντος εναν κυκλοφορητη. Κατα τα αλλα εισαι σουπερ...

Απο δευτέρα τώρα...καλό τριήμερο :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μια και εχετε καιρο να μαθετε νεα μου, σας παραθετω μερικες φρεσκες φωτογραφιες :blink:

post-6858-1216912630_thumb.jpg

post-6858-1216912656_thumb.jpg

post-6858-1216912691_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μια και εχετε καιρο να μαθετε νεα μου, σας παραθετω μερικες φρεσκες φωτογραφιες :thumbup:

Μπραβο Αντρεα. Πες μου τωρα που βρηκες και την δεξια ριζα να τρεξω να παρω... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Αντρεα. Πες μου τωρα που βρηκες και την δεξια ριζα να τρεξω να παρω... :blink:

Η δεξια σου εκανε εντυπωση;Νομιζω πως η αριστερη ειναι ολα τα λεφτα!

οπως και να χεικαι τις 2 τις πηρα Πειραια μερια...NIDAL εγγυηση!

Που χαθηκες εσυ;Τα δισκακια καλα;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Αντρέα θα ήθελα να σε παρακαλέσω μην ξαναβάλεις Φώτο από το ενυδρείο σου. Δεν σου φταίω εγώ. Μάλλον δεν σου φταίει η κάρτα μου να πάω να πάρω ενυδρείο δίσκους κτλ κτλ επειδή ζηλεύω το δικό σου. Φιλικά πάντα

Γεια σου ρε Aντρίκο. Ξέρω ότι μέσα σου θα ήθελα ένα ενυδρείο τριπλάσιο, υπομονή :blink:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Αντρέα θα ήθελα να σε παρακαλέσω μην ξαναβάλεις Φώτο από το ενυδρείο σου. Δεν σου φταίω εγώ. Μάλλον δεν σου φταίει η κάρτα μου να πάω να πάρω ενυδρείο δίσκους κτλ κτλ επειδή ζηλεύω το δικό σου. Φιλικά πάντα

Γεια σου ρε Aντρίκο. Ξέρω ότι μέσα σου θα ήθελα ένα ενυδρείο τριπλάσιο, υπομονή :blink:

Ευχαριστω ρε φιλαρακι!

Οσο για τους Δισκους θες να τ' ακουσεις;Ποιος σου ειπε να ξεστησεις το δισκοενυδρειο;

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Η δεξια σου εκανε εντυπωση;Νομιζω πως η αριστερη ειναι ολα τα λεφτα!

οπως και να χεικαι τις 2 τις πηρα Πειραια μερια...NIDAL εγγυηση!

Που χαθηκες εσυ;Τα δισκακια καλα;

Την αριστερη εννοουσα Ανδρεα. Τα δισκακια μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...