Jump to content

Spiroulinoporwsh


discus01

Recommended Posts

ενας rainbow μου ηταν αρρωστος κ ειχε hexamita του ερηχνα λοιπον συνεχεια spiroulina κ τωρα ειναι ενταξει βρηκε το χρωμα του αναπνεει κανονικα δεν κρυβεται αλλα τρωει μονο spiroulina κ πολυ λιγο tetra bits vitality τι να κανω;

Link to comment
Share on other sites

να λες καλα που ειναι καλα το ψαρακι σου :) Οσο για την spiroulina δεν εχει κανενα προβλημα τρωει και bits vitality μια χαρα μου φαινεται ριχνε που και που καμια κατεψυγμενη και την tropica με το σκορδο και ειναι super :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

thanks αλλα κατεψυγμενη δεν τρωει ουτε μοσχοκαρδια αλλα ουτε κ artemia δεν την ακουμπαει αλλα κ να τν ετρωγε δεν θα προλαβεναι πεφτουν τα αλλα δισκακια σαν πιρανχα ποδι κουοπουλου :blink:

Link to comment
Share on other sites

μην ανησυχεις καθολου...αφου οι δισκοι τρεφονται με φυτικες τροφες κατα πρωτο λογο

οποτε η σπιρουλινα μονο καλο του κανει...τωρα επειδη μονο η σπιρουλινα δεν προσφερει

οτι μια ολοκληρωμενη τροφη...δεν πειραζει αφου εστω και λιγο τρωει bits...θα δεις

που σιγα σιγα απο μονος του θα αυξησει τις ποσοτητες των Bits

Link to comment
Share on other sites

Κανε μιξει σπιρουλινα και μπιτς ή με καμια αλλη τροφη για δισκους,δωσε ποικιλια με λιγο σκορδακι σε υγρη μορφη και δεν θα χασεις...!! :)

Link to comment
Share on other sites

Κανε μιξει σπιρουλινα και μπιτς ή με καμια αλλη τροφη για δισκους,δωσε ποικιλια με λιγο σκορδακι σε υγρη μορφη και δεν θα χασεις...!! :bowdown:

απο τρωφες εχω d-vital plus της tropical,tetra prima k tetra bits vitslity ,d-alio plus της tropikal k spiroulina της OSI.απο προσθετα εχω σκορδο της seachem (garlic guard) βιταμινες της kent(ZOE) κ δελεαστικο τροφης απο την seachem ειμαι οκ εννοειτε η μοσχοκαρδια κ η αρτεμια(κατεψυγμενα) :)

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε δεν γινετε να σου απαντησουν ολοι μεσα σε 75 λεπτα!!

Έγινε επεξεργασία - olimpiakakias
Link to comment
Share on other sites

Κανε μιξει σπιρουλινα και μπιτς ή με καμια αλλη τροφη για δισκους,δωσε ποικιλια με λιγο σκορδακι σε υγρη μορφη και δεν θα χασεις...!! :)

akillis, το σκόρδο σε υγρή μορφή ειναι αυτό της seachem? Σε τι δοσολογία μπαίνει, το ρίχνεις κατ ευθείαν στην στήλη νερού? Δεν μυρίζει μετά???

Link to comment
Share on other sites

akillis, το σκόρδο σε υγρή μορφή ειναι αυτό της seachem? Σε τι δοσολογία μπαίνει, το ρίχνεις κατ ευθείαν στην στήλη νερού? Δεν μυρίζει μετά???

Το σκοπδο ναι ειναι της seachem το ριχνεις πανο στην τροφη κ καθαριζει τα βραγχια κ το εντερο.Γι'αυτο ειναι καλο να εχες ενα κουταλι για το ταισμα τον ψαριων.ετσι κανω εγω :)

Link to comment
Share on other sites

Το σκοπδο ναι ειναι της seachem το ριχνεις πανο στην τροφη κ καθαριζει τα βραγχια κ το εντερο.Γι'αυτο ειναι καλο να εχες ενα κουταλι για το ταισμα τον ψαριων.ετσι κανω εγω :)

Για τα βραγχια που το διαβασες????

Link to comment
Share on other sites

Thanks φίλε μου θα το ψάξω να το πάρω. :)

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ καλύτερο για όλους μας να έκανες μια προσπάθεια ώστε να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες...

Σχετικά με το πρόβλημα της διατροφής φρόντισε το πρώτο γεύμα της ημέρας να είναι με τις τροφές τις οποίες αποφεύγουν.

Έγινε επεξεργασία - chchhypno
Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ καλύτερο για όλους μας να έκανες μια προσπάθεια ώστε να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες...

Σχετικά με το πρόβλημα της διατροφής φρόντισε το πρώτο γεύμα της ημέρας να είναι με τις τροφές τις οποίες αποφεύγουν.

sorry pou sto lew alla o hpologisths ta exei pai3ei k grafw apo to playstation3 :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

mou to eipan sto water inn k ston karxaria

Το σκορδο ακομα και στον ανθρωπο κανει καλο στην καταπολεμηση των εντερικων παρασιτων. Οσον αφορα στα υπολοιπα παρασιτα..............

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...