Jump to content

..Καλώς Σας Βρήκα!


YotZi

Recommended Posts

Καλησπέρα σας,

Μετά από προτροπή ενός πολύ καλού φίλου μου από την Παρέα σας (mad23), αλλά κυρίως και λόγω προσωπικού μου ενδιαφέροντος ξεκινώ αύτο το πολύ ενδιαφέρον Hobby!

Ειμαί εντελώς άπειρος στο χώρο των ενυδριστών αλλά αρκετά έμπειρος σε θέματα forum και γενικά διαδικτυακών κοινοτήτων. Διαβάζοντας λοιπόν με ενδιαφέρον αρκετά από τα άρθρα σας αλλά και τις μεταξύ σας συζητήσεις πραγματικά μπορώ να πω ότι τα ποιο πολυσύχναστα Forum θα ζήλευαν το κλίμα τις παρέα σας.

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις στα πολλά ερωτήματα που θα θέσω τους επόμενους μήνες και υπόσχομαι να σας ανταμείψω με τις ποιο όμορφες φωτογραφίες από το τελικό αποτέλεσμα!

Καλώς σας Βρήκα.!

Γιώργος.

Έγινε επεξεργασία - YotZi
Link to comment
Share on other sites

καλως τον!

πολυ καλο παιδι και με τρομερη ορεξη να ασχοληθει και να μαθει!

ηδη εχει διαβασει τα μισα αρθρα για θαλασσινο!

καλη αρχη και συνεχεια στη "περιπετεια" σου!

υπαρχουν εδω απιστευτοι ανθρωποι,πρωτα απ'ολα,και με τρομερες γνωσεις!!

η συνεχεια στο θεμα που θα ανοιξεις για το ενυδρειο!

αντρικο(s2000),το ταξιδι του "διαμαντιου" συνεχιζεται!!

ειναι σε καλα χερια και αυτη τη φορα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

Μετά από προτροπή ενός πολύ καλού φίλου μου από την Παρέα σας (mad23), αλλά κυρίως και λόγω προσωπικού μου ενδιαφέροντος ξεκινώ αύτο το πολύ ενδιαφέρον Hobby!

Ειμαί εντελώς άπειρος στο χώρο των ενυδριστών αλλά αρκετά έμπειρος σε θέματα forum και γενικά διαδικτυακών κοινοτήτων. Διαβάζοντας λοιπόν με ενδιαφέρον αρκετά από τα άρθρα σας αλλά και τις μεταξύ σας συζητήσεις πραγματικά μπορώ να πω ότι τα ποιο πολυσύχναστα Forum θα ζήλευαν το κλίμα τις παρέα σας.

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις στα πολλά ερωτήματα που θα θέσω τους επόμενους μήνες και υπόσχομαι να σας ανταμείψω με τις ποιο όμορφες φωτογραφίες από το τελικό αποτέλεσμα!

Καλώς σας Βρήκα.!

Γιώργος.

:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

Μετά από προτροπή ενός πολύ καλού φίλου μου από την Παρέα σας (mad23), αλλά κυρίως και λόγω προσωπικού μου ενδιαφέροντος ξεκινώ αύτο το πολύ ενδιαφέρον Hobby!

Ειμαί εντελώς άπειρος στο χώρο των ενυδριστών αλλά αρκετά έμπειρος σε θέματα forum και γενικά διαδικτυακών κοινοτήτων. Διαβάζοντας λοιπόν με ενδιαφέρον αρκετά από τα άρθρα σας αλλά και τις μεταξύ σας συζητήσεις πραγματικά μπορώ να πω ότι τα ποιο πολυσύχναστα Forum θα ζήλευαν το κλίμα τις παρέα σας.

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις στα πολλά ερωτήματα που θα θέσω τους επόμενους μήνες και υπόσχομαι να σας ανταμείψω με τις ποιο όμορφες φωτογραφίες από το τελικό αποτέλεσμα!

Καλώς σας Βρήκα.!

Γιώργος.

Καλως Ηλθες φιλε μου :)

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες στο ΑΖ και ότι χρειαστείς εδώ ήμαστε. :)

Link to comment
Share on other sites

:bowdown::bowdown::):blink::blink:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

Ειμαί εντελώς άπειρος στο χώρο των ενυδριστών αλλά αρκετά έμπειρος σε θέματα forum και γενικά διαδικτυακών κοινοτήτων. Διαβάζοντας λοιπόν με ενδιαφέρον αρκετά από τα άρθρα σας αλλά και τις μεταξύ σας συζητήσεις πραγματικά μπορώ να πω ότι τα ποιο πολυσύχναστα Forum θα ζήλευαν το κλίμα τις παρέα σας.

Γιώργος.

Καλωστον φιλο ... :bowdown:

Καλη διαμονη .... <_<

Για τα παραπανω που αναφερεις και γω καποτε εριξα μια ματια σαυτο το φορουμ και κολησα για τον ιδιο λογο .... :):)

Αααα και που ειστε , παρε και τον Mad και σας περιμενουμε στην επομενη συναντηση να γνωριστουμε και απο κοντα ... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...