Jump to content

Video - Tropheus


Recommended Posts

Δυο 150Λ,το ένα Malawi και το άλλο Tanganyika(και ένα 80Λ φυτεμένο)

Απο Malawi έχω estherae,caeruleus,και Astatotilapia latifasciata απο victoria.

Απο Tanganyika έχω buesceri και ocellatus......α και το καμάρι μου,έναν Synodonti.......εσυ τι έχεις???

Link to comment
Share on other sites

Δυο 150Λ,το ένα Malawi και το άλλο Tanganyika(και ένα 80Λ φυτεμένο)

Απο Malawi έχω estherae,caeruleus,και Astatotilapia latifasciata απο victoria.

Απο Tanganyika έχω buesceri και ocellatus......α και το καμάρι μου,έναν Synodonti.......εσυ τι έχεις???

Moυ αρεσει που εχεις και απο της 3 λιμνες φιλε Mixalis , μπραβο να τα χαιρεσαι !!! Απο γεννες εχεις κανει ; Εγω οπως βλεπεις και στο προφιλ μου εχω 290 λιτρα Tanganyika με TROPHEUS - BEMBA και IKOLA .

Link to comment
Share on other sites

Οι Astatotilapies μου γεννησαν μια φορά αλλα τώρα μου τις έχει ζητήσει ένας φίλος που δουλεύει σε ένα μαγαζί και θα τις βάλει σε μεγάλο ενυδρείο με πολλές άλλες αφρικάνες(θα είναι καλύτερα εκεί).απο malawi ποτέ δεν πήγαινα για κάτι ιδιέτερο αφού αγόραζα ενα ή δυο απο το κάθε ψάρι(βλακεία μου)..

Οι Tanganyikes μου είναι ακόμα μικρές......!

Link to comment
Share on other sites

Οι Astatotilapies μου γεννησαν μια φορά αλλα τώρα μου τις έχει ζητήσει ένας φίλος που δουλεύει σε ένα μαγαζί και θα τις βάλει σε μεγάλο ενυδρείο με πολλές άλλες αφρικάνες(θα είναι καλύτερα εκεί).απο malawi ποτέ δεν πήγαινα για κάτι ιδιέτερο αφού αγόραζα ενα ή δυο απο το κάθε ψάρι(βλακεία μου)..

Οι Tanganyikes μου είναι ακόμα μικρές......!

Μια χαρα τα πας , αντε και σε αλλα γεννητουρια !!! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια :) πριν λιγες μερες εβγαλα ενα θυλικο μπουμα,του εβγαλα τα ψαρακια και τα εβαλα μαζι με τη μανα σε ενα αλλο ενυδρειο.ομως πανω στη φουρια μου ξεχασα να βαλω οξυγονο :) εχασα ολα τα ψαρακια και παραλιγο να χασω και τη μανα.τωρα ενα αλλο θυλικο εχει μικρα στο στομα και δεν την πηραζω καθολου να δω πως θα παει μεσα στο ενυδρειο!!!!αντε να μου πανε ολα καλα να χαρισω στο clump μερικα :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια :) πριν λιγες μερες εβγαλα ενα θυλικο μπουμα,του εβγαλα τα ψαρακια και τα εβαλα μαζι με τη μανα σε ενα αλλο ενυδρειο.ομως πανω στη φουρια μου ξεχασα να βαλω οξυγονο :) εχασα ολα τα ψαρακια και παραλιγο να χασω και τη μανα.τωρα ενα αλλο θυλικο εχει μικρα στο στομα και δεν την πηραζω καθολου να δω πως θα παει μεσα στο ενυδρειο!!!!αντε να μου πανε ολα καλα να χαρισω στο clump μερικα :bowdown:

Με ηρεμια ολα θα σου πανε καλα , ποιο ψαρι ειναι ;

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα και αλλα video παιδια εδω εχει διαφορα ψαρια με της ιδιες μεθοδους ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

:):):bowdown:
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...