Jump to content

Recommended Posts

το ψαρακι μου αρρωστησε.....τι αρρωστια ειναι αυτη και πωσ μπορω να την καταπολεμησω????εχει χασει βαρος, ουρα του γερνει προσ τα κατω μαζι με την ραχοκοκκαλια και ειναι σαν να εχει κανει καμπουριτσα....δεν μπορω να το βλεπω ετσι,στεναχωριεμαι...ευχαριστω!!

post-1581-1207224769_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - Maru !!
Link to comment
Share on other sites

το ψαρακι μου αρρωστησε.....τι αρρωστια ειναι αυτη και πωσ μπορω να την καταπολεμησω????εχει χασει βαρος, ουρα του γερνει προσ τα κατω μαζι με την ραχοκοκκαλια και ειναι σαν να εχει κανει καμπουριτσα....δεν μπορω να το βλεπω ετσι,στεναχωριεμαι...ευχαριστω!!

kinite arga? otan kolimpaei gernei katholou? diskoleute na ftasei mexri tin epifaneia?

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ..Κ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΑΡΑΠΛΗΣΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ.ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΠΡΑΣΙΝΙΖΟΥΝ Κ ΨΟΦΑΝΕ ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

το ψαρακι δυστυχως δεν αντεξε.....ειχε γινει πολυ χαλια,και τα πτερυγια του ηταν λες και ελιωναν,η καμπουριτσα ειχε μεγαλωσει και δεν ειχε ουτε τη δυναμη να κολυμπισει....αυτη η ασθενεια καλλαει και στα αλλα ψαρακια?? :wub: σας ευχαριστω ολους!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...