Jump to content

Καλως ηρθαν


Caesars

Recommended Posts

Μετα απο πολυ ψαξιμο και αναμονη καταφερα, επιτελους, να αποκτησω το πρωτο μου Papa panaque (L90) (πηγαινα για 3 αλλα ειχε μεινει μονο ενα). Ειναι μια πολυ δειλη και προσεκτικη δεσποινις που μου εκανε εντυπωση με την αδρανεια και ακινησια της (ελπιζω να ειναι καλα γιατι οπως βλεπετε το ραχιαιο της πτερυγιο και η ουρα της ειναι σε μαλλον κακη κατασταση).

Επιπλεον μου ηρθε και ο πρωτος μου αρσενικος Peckoltia sabaji (L75). Παροτι μικρουλης ακομα τα αγκαθακια στο σωμα και την ουριτσα του εχουν αρχισει και διακρινονται καθαροτατα. Ευχομαι να μεγαλωσει γρηγορα να γινει παλληκαρι γιατι τα κοριτσακια μου περιμενουν ....

Οι φωτο στο κλασσικο πλεον κουτι προσαρμογης.

Καλως μου ηρθαν λοιπον, να μου ζησουν!

Link to comment
Share on other sites

Mαρινα να τα χαιρεσαι.

Eιναι πανεμορφα.

Link to comment
Share on other sites

Μεγεια να σου ζήσουν να τα δεις όπως ποθείς

Link to comment
Share on other sites

Μεγεια να σου  ζήσουν να τα δεις όπως ποθείς

9739[/snapback]

Ευχαριστω πολυ παιδια :busted_cop: Τζινια μου οπως ξερεις, ποθω να τα δω μπαμπαδες και μαμαδες. Για τον L75 υπαρχουν βασιμες ελπιδες, για την αλλη τη δεσποινιδα χρειαζεται πολυ υπομονη ακομα γιατι το ειδος δεν εισαγεται συχνα εδω.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικα Μαρίνα!!!!Ελπίζω τον επόμενο μήνα να γίνουν 2 τα L090/L203!!!!! :busted_cop:

Άντε τώρα πρέπει κάτι να βρώ να απαντήσω!!!!!! :busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

Άντε και καλούς απογόνους :busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πανεμορφα.

Να σου ζησουν Μαρινα.

9766[/snapback]

Παιδια σας ευχαριστω ολους. Δημητρη δεν τελειωσα ακομα ... περιμενω παραλαβη και την αλλη εβδομαδα (και κατι ακουσα για L183 - κατσε να δουμε ...) οποτε περιμενε για την απαντηση, μαλλον θα σε βαλω σε εξοδα :busted_cop::busted_cop::thumbup:

Γιαννη, και στα δικα σου με τα αγκιστρακια ... :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...