Jump to content

Jbl 250 ΠΡΟΒΛΗΜΑ


lagos17

Recommended Posts

ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ JBL ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΜΟΥ....ΦΙΛΤΡΟ JBL250 TON ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΟΛΑ ΠΕΡΙΦΗΜΑ.ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΘΟΡΥΒΟΣ ΠΟΥ ΟΛΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΩΝΕ.ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΦΤΕΡΩΤΕΣ ΛΑΣΤΙΧΑ ΤΟ ΚΑΝΑ ΒΙΔΕΣ.ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΙΑ ΩΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΧΩΡΙΣ ΘΟΡΥΒΟ.ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΠΑΛΙ ΓΡΡΡΡΡΡΡΡΡ ΚΑΙ ΓΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΟΡΥΒΟ.ΦΕΥΓΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΙΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ Τ ΑΓΟΡΑΣΑ.ΕΧΕΙ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΑΕΡΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ.ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΕΞΑΕΡΩΣΗ.ΤΙΠΟΤΑ.ΞΑΝΑ ΜΑΓΑΖΙ.ΦΕΡΤΟ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ.ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.....ΚΑΤΑΡΓΗΣΑ ΤΗΝ ΑΝΤΛΙΑ ΤΟΥ ΦΙΛΤΡΟΥ ΒΓΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΤΕΡΩΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΑΠ ΤΗ ΠΡΙΖΑ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΜΕ ΠΑΤΕΝΤΑ ΔΥΟ ΜΙΚΡΕΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΜΙΑ ΕΙΣΟΔΟ ΣΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΞΟΔΟ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ.ΟΛΑ ΗΣΥΧΑ ΤΩΡΑ.ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑΣ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΑ?

Link to comment
Share on other sites

Αυτήν την στιγμή λειτουργώ 5 JBL από μεγάλα έως μικρά το νεότερο λειτουργεί 2 μήνες και το παλιότερο 10 χρόνια. Φτερωτές κτλ της καθαρίζω προληπτικά ανά εξάμηνο και λειτουργούν όλα σχεδόν αθόρυβα.

Στο δικό σου μάλλον θα έτυχε να έχει κάποια αστοχία υλικού τα φίλτρα αυτά δεν κάνουν θόρυβο και κακός δεν το άλλαξες αν έχει εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ JBL ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΜΟΥ....ΦΙΛΤΡΟ JBL250 TON ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΟΛΑ ΠΕΡΙΦΗΜΑ.ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΘΟΡΥΒΟΣ ΠΟΥ ΟΛΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΩΝΕ.ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΦΤΕΡΩΤΕΣ ΛΑΣΤΙΧΑ ΤΟ ΚΑΝΑ ΒΙΔΕΣ.ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΙΑ ΩΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΧΩΡΙΣ ΘΟΡΥΒΟ.ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΠΑΛΙ ΓΡΡΡΡΡΡΡΡΡ ΚΑΙ ΓΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΟΡΥΒΟ.ΦΕΥΓΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΙΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ Τ ΑΓΟΡΑΣΑ.ΕΧΕΙ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΑΕΡΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ.ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΕΞΑΕΡΩΣΗ.ΤΙΠΟΤΑ.ΞΑΝΑ ΜΑΓΑΖΙ.ΦΕΡΤΟ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ.ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.....ΚΑΤΑΡΓΗΣΑ ΤΗΝ ΑΝΤΛΙΑ ΤΟΥ ΦΙΛΤΡΟΥ ΒΓΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΤΕΡΩΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΑΠ ΤΗ ΠΡΙΖΑ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΜΕ ΠΑΤΕΝΤΑ ΔΥΟ ΜΙΚΡΕΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΜΙΑ ΕΙΣΟΔΟ ΣΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΞΟΔΟ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ.ΟΛΑ ΗΣΥΧΑ ΤΩΡΑ.ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑΣ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΑ?

Καλα, ποιο μαγαζι σου ειπε φερτο να το δουμε, και εφοσον το προβλημα συνεχιζοταν δεν δεν ενεργποιησε την εγγυηση;Εδωσες με λιγα λογια λεφτα για να φτασεις στο σημειο να δουλευεις το φιλτρο με πατεντα;Εγω στη θεση σου θα ζητουσα την απαραιτητη ενεργεια μεσω εγγυησης,και αν το καταστημα αρνιοταν ενα email στην εταιρεια ,οπου θα εξηγουσα το προβλημα και τα στοιχεια του καταστηματος!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ PETCITY ΣΤΗΝ ΚΗΦΙΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ VIDEO ΝΑ ΔΟΥΝ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΣΕΤΕΣ....ΚΡΙΜΑ

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ PETCITY ΣΤΗΝ ΚΗΦΙΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ VIDEO ΝΑ ΔΟΥΝ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΣΕΤΕΣ....ΚΡΙΜΑ

Θα σου προτεινα να γραψεις ενα email στη βαση της εταιρειας

στην Ευπωπη με το προβλημα και το σειριακο αριθμο του φιλτρου .

και δες τι θα σου απαντησουν .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...