Jump to content

Παρουσίαση ενός "Ι Wanna Be Nano-reef"


chrisx

Recommended Posts

Πάρα πολύ όμορφο!!!

Καλή συνέχεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ όμορφο!!!

Καλή συνέχεια!!!

Σε ευχαριστώ πολύ! Αν και ακόμη ακόμη παραμένει "Ι Wanna Be" μερικές photo από την ... "καλή συνέχεια" (μετά από αναβάθμιση λίτρων, skimmer, κυκλοφορίας, φωτισμού, και προσθήκες λίγων οργανισμών.

post-2079-1268486496_thumb.jpg

post-2079-1268486513_thumb.jpg

post-2079-1268486522_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

φιλε χρηστο οι φωτογραφιες το αδικουν,κ το λεω αυτο επειδη το εχω δει <ζωντανο<.πιστευω εστω κ λιγο να γινει ετσι κ το δικο μου,αν κ ειμαι νεος στα αλατια.

Link to comment
Share on other sites

φιλε χρηστο οι φωτογραφιες το αδικουν,κ το λεω αυτο επειδη το εχω δει <ζωντανο<.πιστευω εστω κ λιγο να γινει ετσι κ το δικο μου,αν κ ειμαι νεος στα αλατια.

θα συμφωνησω.

πολυ πιο ομορφο και ζωντανο απο κοντα.. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ! Αν και ακόμη ακόμη παραμένει "Ι Wanna Be" μερικές photo από την ... "καλή συνέχεια" (μετά από αναβάθμιση λίτρων, skimmer, κυκλοφορίας, φωτισμού, και προσθήκες λίγων οργανισμών.

post-2079-1268486496_thumb.jpg

post-2079-1268486513_thumb.jpg

post-2079-1268486522_thumb.jpg

στο i wanna be θα μεινεις ακομα φιλε.μην ανεβασω και το πλουσιο φωτο ρεπορταζ που εχω τωρα για να δουμε ποιος στο εφτιαξε.αλλα λενε οι φωτος.πολυ ομορφο χρηστο και καλη συνεχεια.δεν κρατιεμαι με τρωνε τα δαχτυλα τοσο καιρο.....keep reefingggggggggggggggggg!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kώστα, Θοδωρή και Ανδρέα, ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Πιστεύω πάντως ότι το συγκεκριμένο ενυδρείο θέλει αρκετές προσθήκες/αλλαγές ακόμη για να "δείξει" την ομορφιά του.

Να ευχαριστήσω εδώ τον kwstas arta 13 και τον andreas213 οι οποίοι βοηθήσαν για την άμεση μεταφορά από το ένα στο άλλο ενυδρείο.

@ kwstas arta 13 : Το δικό σου θα γίνει καλύτερο από το δικό μου (λεφτά να έχεις εσύ και όλα λύνονται)

@ annateo : Θα τα πούμε μαζί πιο "βιοτοπικά"

@ andreas213 : σε τρώνε ε;

Link to comment
Share on other sites

Όποτε θέλεις! Τόσοι που είμαστε με 3 τηλέφωνα το κανονίσαμε. Μέχρι το Πάσχα άνετα πίνουμε ένα καφέ στην Πρέβεζα! Τα υπόλοιπα τα κανονίζουμε με pm.

Link to comment
Share on other sites

φιλε χρηστο το ξερεις καλα οτι τα λεφτα δεν ειναι το παν στην ζωη.οσο για τον αντρικο,τι να τον κανουμε,ειναι ο πιο μικροσ και χαιδεμενος.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...