Jump to content

Η απαντηση μου...


Recommended Posts

Τρελος εισαι ???

Θα πρεπει ολα τα μελοι να ειναι πολυ προσεχτικα σε τετοιους ειδους θεματα τα οποια μπορει να μην ευσταθουν και να ειναι μια καλοστημενη παγιδα απο καποιον/ους ετσι ωστε να βγαλουν χρηματα.

Το συγκεκριμενο μπορει να ειναι και πραγματικοτητα αλλα υποχρεωση μας ειναι να διαφυλαξουμε τα μελοι μας.

http://www.ydt.gr/main/Article.jsp?ArticleID=223070

:D

Mπραβο βρε παιδια,με τσακωσατε!!Ηθελα και εγω ο κακομοιρης να μαζεψω κανα φραγκο να παρω 2-3 οσκαρ.

Τι να σας πω!Θα μπορουσατε τουλαχιστον να με συμβουλεψετε,να μου δωσετε να καταλαβω οτι δεν θα καταφερω τπτ,και οχι να με ειρωνευεστε.Μακαρι να μην τυχει ποτε σε μας τπτ τετοιο παρομοιο και ολα καλα.

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο βρε παιδια,με τσακωσατε!!Ηθελα και εγω ο κακομοιρης να μαζεψω κανα φραγκο να παρω 2-3 οσκαρ.

Τι να σας πω!Θα μπορουσατε τουλαχιστον να με συμβουλεψετε,να μου δωσετε να καταλαβω οτι δεν θα καταφερω τπτ,και οχι να με ειρωνευεστε.Μακαρι να μην τυχει ποτε σε μας τπτ τετοιο παρομοιο και ολα νηωθωκαλα.

Θα σου απαντησω και εγω μιας και με χρεωσες πιο πανω.

watcher οι αρμοδιες αρχες εχουν αναλαβει την σωματικη αποκατασταση του

ατυχου αντρα . Δυστυχος οι ιδιες αρχες εστειλαν τα ανειδικευτα προ..τα

εν γνωση τους στη σφαγη (σα να πηγαιναν περιπατο) . Με λιπη βλεπω οτι

αυτο δε θα βελτειωθει ποτε μιας και καθε μερα βλεπουμε ποσο μη

επαγγελματιες ειναι ,οι και καλα προστατες μας . Πιστευω οτι μονο το

10%-20% εχουν μια σχετικη εμπειρια τετοιων καταστασεων οι οποιοι εχουν

περασει απο καποιο σωμα Ειδικων Δυναμεων και ηθελαν να μαθουν 10

πραγματα. Λιπαμαι πραγματικα γιατι καθε μερα που περναει αισθανομαι και

μεγαλυτερη ανασφαλεια . Ελπιζω βεβαια το παλικαρι να τη παλεψει μιας και

αυτος εκτελουσε εντολες απο ανωτερους χωρις να ξερει που παει .

Κριμα.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ "the watcher",

δεν αμφισβητώ ότι μπορεί να έχεις καλή πρόθεση και να θέλεις να βοηθήσεις το συνάνθρωπό μας με αυτόν τον τρόπο.

Εμείς όμως δεν είμαστε σε θέση να ελέγξουμε την αυθεντικότητα της παραπομπής σου σε ένα λογαριασμό τραπέζης. Νομίζω πως μία παραπομπή στο site της ΕΛΛΑΣ ή του ραδιοφωνικού σταθμού που αναφέρεις είναι αρκετό για να υπάρξει ενημέρωση των μελών μας και να πράξουν όπως νομίζουν.

Αναφέρω τα παραπάνω για εξηγήσω τους λόγους που κλειδώθηκε το θέμα και αφαιρέθηκε ο λογαριασμός τραπέζης και όχι για να πάρω θέση για το ποιοι έχουν την υποχρέωση να εξασφαλίσουν τα πάντα, για την αποκατάσταση του άτυχου αστυνομικού.

Θα παρακαλούσα να μην συνεχιστεί το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Εχει ξεκινησει ο τηλεμαραθωνιος και βαζω και τους αριθμους τραπεζων,για να κλεισουν καποια στοματα να ειρωνευουν την κινηση που εκανα.Το paypal το εβαλα γιατι πιστευω οτι πιο ευκολα να βαλει κανεις 1€,απτο να σηκωθει και να τρεχει στη τραπεζα.Ισως ηταν λαθος μου τελικα..

Να δω τι αλλο θα βρουν τωρα να μου πουν..

Παγκρητια 116655

ΑΤΕ 4530400302643

Πειραιως 5757-036496-403

Link to comment
Share on other sites

Φιλε the watcher αν αναφερεσε σε μενα οτι σε ειρωνευτικα ή κατι τετοιο ( επειδη εχεις κανει παραθεση τα λογια μου ) καθε αλλο παρα ειρωνια δειχνουν τα λεγομενα μου . Πιστευω οτι ημουν πολυ προσεκτικος μη γνωριζοντας φυσικα αν αυτα που εγραφες ισχυουν ή οχι και πολυ επιφυλακτικος οπως συναμα και υποχρεωμενος να διαφυλαξω καποια πραγματα .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...