Jump to content

ο παγκασιους


Recommended Posts

Παιδια εχω κ εγω ενα pagasious 45 με 50 cm εχω ενυδριο 800 λυτρα κ εμενα ωρες ωρες κανει σαν τρελο αλα συνηθος ειναι ηρεμο .σκεφτωμαι να το δοσω αν κ δεν ειμαι σιγουρος .παντως αν ενδιαφερετε καπιος κ εχει το αναλογο ενυδριο να μ στειλει.οχι τηποτα αλο αλα σε λιγο θα θελω μεγαλυτερο ενυδριο για να ειναι ανετο 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω κ εγω ενα pagasious 45 με 50 cm εχω ενυδριο 800 λυτρα κ εμενα ωρες ωρες κανει σαν τρελο αλα συνηθος ειναι ηρεμο .σκεφτωμαι να το δοσω αν κ δεν ειμαι σιγουρος .παντως αν ενδιαφερετε καπιος κ εχει το αναλογο ενυδριο να μ στειλει.οχι τηποτα αλο αλα σε λιγο θα θελω μεγαλυτερο ενυδριο για να ειναι ανετο 

Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος Aquazone Team έγραψε:

Καλώς ήρθες Giannhs aqouarioum στο Aquazone Portal, την μεγαλύτερη ενυδρειακή κοινότητα στην Ελλάδα!

 

Εδώ μπορείς να βρείς πάρα πολλές πληροφορίες για το στήσιμο και την συντήρηση του ενυδρείου απο Α ώς το Ω.
Η πρώτη επαφή με το ενυδρείο, είναι ο αρχικός σου ξεναγός αν είσαι καινούριος/α ιδιοκτήτης ενυδρείου, και θα σε καθοδηγήσει ώστε να μάθεις τα βασικά για το ξεκίνημα στον υπέροχο υδάτινο κόσμο!
Αν έχεις ήδη ενυδρείο θα χαρούμε να μας το παρουσιάσεις στα ενυδρεία μελών γλυκού ή θαλασσινού νερού.
Το φόρουμ σου δίνει την δυνατότητα να έχεις συγκεντρωμένο όλο το υλικό σου και μπορείς να αποθηκεύεις τις φωτογραφίες των ενυδρείων σου στην gallery.
Επίσης σου δίνει την δυνατότητα να χρησιμοποιήσεις το σύστημα αγγελιών ώστε να αγοράσεις ή να πουλήσεις ενυδρειακό εξοπλισμό.
Μπορείς να ξεκινήσεις διαβάζοντας τους κανονισμούς λειτουργίας του φόρουμ.

 

Θα χαρούμε να σε γνωρίσουμε μέσα απο τις σελίδες του φόρουμ και αν είναι δυνατόν,να γνωριστούμε και από κοντά. Τα μέλη μας συγκεντρώνονται κάθε δεύτερο Σάββατο του μήνα σε γνωστό καφέ για να τα λένε και από κοντά.

 

Θα χαρούμε ιδιαίτερα να σε γνωρίσουμε και να σε βοηθήσουμε σε ότι έχει να κάνει με το ενυδρείο και τους υδρόβιους οργανισμούς!!!

 

Η ομάδα του Aquazone

 

Link to comment
Share on other sites

On 26/5/2008 at 12:04 ΜΜ, το μέλος chrisx έγραψε:

Kαλά, σοβαρολογείς;

?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...