Jump to content

Bravo Valentino!


Recommended Posts

Ο Valentino ήταν Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο-Σ!!!



Η Corkscrew 'κατακτήθηκε' από τον άνθρωπο θαύμα!!!!!

post-2-1216592203_thumb.jpg

Οι ντουκατίστοι μπορούν να το βουλώσουν τώρα......



ΜΠΡΑΒΟ VALE!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχεις ξεφυγει ......................τελειως. Δεν απαντας και στα π.μ.- :blink:

Link to comment
Share on other sites

@@... Ας μην έκανε τη μλκία ο stoner και θα σου λεγα... :thumbup:

Btw... Αν το βουλώσουν οι ducatisti ποιοί θα μιλήσουν? Οι fan της yaMapa? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ο Valentino ήταν Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο-Σ!!!



Η Corkscrew 'κατακτήθηκε' από τον άνθρωπο θαύμα!!!!!

post-2-1216592203_thumb.jpg

Οι ντουκατίστοι μπορούν να το βουλώσουν τώρα......



ΜΠΡΑΒΟ VALE!!!!

:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbup::thaman::thaman: :bigemo_harabe_net-179: :hysterical::hysterical::blink::thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

@@... Ας μην έκανε τη μλκία ο stoner και θα σου λεγα... :thumbup:

Btw... Αν το βουλώσουν οι ducatisti ποιοί θα μιλήσουν? Οι fan της yaMapa? :blink:



Το μεσητικό γραφείο του κυρίου Stoner κάνει προσφορές σε εικόπεδα με θέα στην λίμνη και με υψιλό συντελεστή δόμισης!!!!!

:thumbup:

***υστ.Εγώ δέν είμαι γιαπωνέζος αλλά Βαλεντίνο!!!!!!Και στην DUCATI να πήγαινε πάλι Vale θα ήμουν!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ο Valentino ήταν Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο-Σ!!!



Η Corkscrew 'κατακτήθηκε' από τον άνθρωπο θαύμα!!!!!

post-2-1216592203_thumb.jpg

Οι ντουκατίστοι μπορούν να το βουλώσουν τώρα......



ΜΠΡΑΒΟ VALE!!!!

R E S P E C T ! ! !

όσο για το αν δεν αγόραζε το οικόπεδο (δηλ. δεν έβγενε έξω), που είπε και ένας φίλος, ας "τρέχανε" με ίδια μηχανάκια και τότε θα βλέπαμε την διαφορά. Με 30 hp παραπάνω και εγώ το παίζω μάγκας

Link to comment
Share on other sites

Φίλε, τι να λέμε, χθες η ducati του casey είχε πρόβλημα κι αυτό φάνηκε.. Δεν ήταν φυσικά υπαίτια για την έξοδο του, εκεί ο Αυστραλός το έχασε στα φρένα, λογικό μετά από τόση ώρα προσπάθειας!! Όμως αν δεις τα ''κουνήματα'' που είχε, θα καταλάβεις...

Τέσπα, πιστεύω πως το αξίζει ο stoner το πρωτάθλημα, λίγο δύσκολο όμως τώρα :thumbup: .. Ααα... και ποιά Corkscrew... για τα δευτερόλεπτα που έτρωγε το Σάββατο ο rossi από τον casey δε μιλά κανείς, ε? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε, τι να λέμε, χθες η ducati του casey είχε πρόβλημα κι αυτό φάνηκε.. Δεν ήταν φυσικά υπαίτια για την έξοδο του, εκεί ο Αυστραλός το έχασε στα φρένα, λογικό μετά από τόση ώρα προσπάθειας!! Όμως αν δεις τα ''κουνήματα'' που είχε, θα καταλάβεις...

Τέσπα, πιστεύω πως το αξίζει ο stoner το πρωτάθλημα, λίγο δύσκολο όμως τώρα :thumbup: .. Ααα... και ποιά Corkscrew... για τα δευτερόλεπτα που έτρωγε το Σάββατο ο rossi από τον casey δε μιλά κανείς, ε? :blink:

Μέχρι και ο Vale παραδέκτηκε πρίν τον αγώνα ότι έπρεπε να ξεκινήσει 30 δευτερόλεπτα νωρίτερα για να προλάβει την Ducati.

Όσο για το 'πρόβλημα' που αναφέρεις με τα 'κουνήματα' άν παρακολουθείς motogp φανατικά θα ξέρεις ότι πάντα έτσι είναι το desmo.

Άν είδες όλο τον αγώνα θα είδες και το συγκριτικό κατά την έξοδο της στροφής όπου ο Stoner άν και πίσω από τον Rossi άνοιγε το γκάζι πολύ νωρίτερα χάρις στα απίστευτα ηλεκτρονικά βοηθήματα του Ducati.Το οποίο και εγώ παραδέχομαι ότι είναι το καλύτερο μηχανάκι στα MotoGP.

Όσο για την έξοδο του Stoner, επειδή παρακολουθώ των αγώνα σε δορυφορικό μιάς και δέν αντέχω τον καρνάβαλο Διατσίδη έχω να σου πώ ότι ενώ το ΕΤ3 είχε διαφημίσεις, ο Stoner έχασε τα φρένα άλλη μία φορά και οριακά δέν βγήκε έξω πρίν το συμβάν της πτώσης του.

Ο Βάλε έδειξε για μία ακόμη φορά γιατί ΕΙΝΑΙ ο καλύτερος οδηγός όλων των εποχών και γιατί μετράει η καρδιά του πρωταθλητή όσα ηλεκτρονικά γκατζετάκια βάλουν στο Ντουκάτι.....

Άντε και με το καλό να σπάσει και το ρεκόρ του "μεγάλου" Agostini.........

υστ.και εγώ θα ήθελα να δώ τί μπορεί να κάνει ο Vale πάνω στο Ducati.... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Παντως ο αγωνας ηταν φανταστικος .Μακαρι να βλεπουμε συχνα τετοιους αγωνες.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι και ο Vale παραδέκτηκε πρίν τον αγώνα ότι έπρεπε να ξεκινήσει 30 δευτερόλεπτα νωρίτερα για να προλάβει την Ducati.

Φίλε Δημήτρη, ο Rossi το είπε αυτό αστειευόμενος και μάλιστα, δεν το είπε για την ducati αλλά για τον stoner, έχει διαφορά!! Ducati υπάρχουν πολλές, stoner μόνο ένας... :thumbup:

Όσο για το 'πρόβλημα' που αναφέρεις με τα 'κουνήματα' άν παρακολουθείς motogp φανατικά θα ξέρεις ότι πάντα έτσι είναι το desmo.

Ακριβώς, και θέλει μαγκιά για να κρατήσεις ένα τέτοιο μηχανάκι όρθιο.. Μην ξεχνάμε πως οι ducati ναι μεν θεωρούνται από τα καλύτερα μηχανάκια, ωστόσο δεν είναι και τα πιο εύκολα στην οδήγηση... κι αυτό ισχύει και στο moto gp!!

Αυτά για να μη λέμε ότι η ducati είναι μακράν η καλύτερη μοτο κλπ κλπ...

Άν είδες όλο τον αγώνα θα είδες και το συγκριτικό κατά την έξοδο της στροφής όπου ο Stoner άν και πίσω από τον Rossi άνοιγε το γκάζι πολύ νωρίτερα χάρις στα απίστευτα ηλεκτρονικά βοηθήματα του Ducati.Το οποίο και εγώ παραδέχομαι ότι είναι το καλύτερο μηχανάκι στα MotoGP.

Δεν είναι μόνο τα ηλεκτρονικά της ducati... Οδηγοί όπως stoner, capirossi, hayden, οδηγούν γενικά πιο ριψοκίνδυνα και επιθετικά από άλλους (συμπεριλαμβανομένου του... γιατρού)!!

Επίσης, επειδή πολλά λέμε για την ducati, και το yamaha αν δεν είχε τα ηλεκτρονικά του, ο rossi θα είχε πεταχτεί χιλιόμετρα στη στροφή που πάτησε χώμα (και τον αποθέωναν όλοι...)...

Όσο για την έξοδο του Stoner, επειδή παρακολουθώ των αγώνα σε δορυφορικό μιάς και δέν αντέχω τον καρνάβαλο Διατσίδη έχω να σου πώ ότι ενώ το ΕΤ3 είχε διαφημίσεις, ο Stoner έχασε τα φρένα άλλη μία φορά και οριακά δέν βγήκε έξω πρίν το συμβάν της πτώσης του.

Όπως είπα και πιο πάνω, ο stoner ανήκει στην κατηγορία των επιθετικών οδηγών!! Γιατί όμως δεν κάνουμε λόγο για την έξοδο του rossi?

Ο Βάλε έδειξε για μία ακόμη φορά γιατί ΕΙΝΑΙ ο καλύτερος οδηγός όλων των εποχών και γιατί μετράει η καρδιά του πρωταθλητή όσα ηλεκτρονικά γκατζετάκια βάλουν στο Ντουκάτι.....

Αναμφισβήτητα...

Άντε και με το καλό να σπάσει και το ρεκόρ του "μεγάλου" Agostini.........

o καιροc γαρ εγγυc...

υστ.και εγώ θα ήθελα να δώ τί μπορεί να κάνει ο Vale πάνω στο Ducati.... :thumbdown:

Μπορεί πολλά... μπορεί και τπτ!! :thumbdown:

Υ.Γ. Από το χρώμα που έβαλα στις απαντήσεις μου, φαντάζομαι καταλαβαίνεις ποιά εταιρεία υποστηρίζω!! :blink:

...(αν και πάντα πάει κατά διαόλου στο moto gp :thumbup: )...

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι και ο Vale παραδέκτηκε πρίν τον αγώνα ότι έπρεπε να ξεκινήσει 30 δευτερόλεπτα νωρίτερα για να προλάβει την Ducati.

Φίλε Δημήτρη, ο Rossi το είπε αυτό αστειευόμενος και μάλιστα, δεν το είπε για την ducati αλλά για τον stoner, έχει διαφορά!! Ducati υπάρχουν πολλές, stoner μόνο ένας... :thumbup:

Όσο για το 'πρόβλημα' που αναφέρεις με τα 'κουνήματα' άν παρακολουθείς motogp φανατικά θα ξέρεις ότι πάντα έτσι είναι το desmo.

Ακριβώς, και θέλει μαγκιά για να κρατήσεις ένα τέτοιο μηχανάκι όρθιο.. Μην ξεχνάμε πως οι ducati ναι μεν θεωρούνται από τα καλύτερα μηχανάκια, ωστόσο δεν είναι και τα πιο εύκολα στην οδήγηση... κι αυτό ισχύει και στο moto gp!!

Αυτά για να μη λέμε ότι η ducati είναι μακράν η καλύτερη μοτο κλπ κλπ...

Άν είδες όλο τον αγώνα θα είδες και το συγκριτικό κατά την έξοδο της στροφής όπου ο Stoner άν και πίσω από τον Rossi άνοιγε το γκάζι πολύ νωρίτερα χάρις στα απίστευτα ηλεκτρονικά βοηθήματα του Ducati.Το οποίο και εγώ παραδέχομαι ότι είναι το καλύτερο μηχανάκι στα MotoGP.

Δεν είναι μόνο τα ηλεκτρονικά της ducati... Οδηγοί όπως stoner, capirossi, hayden, οδηγούν γενικά πιο ριψοκίνδυνα και επιθετικά από άλλους (συμπεριλαμβανομένου του... γιατρού)!!

Επίσης, επειδή πολλά λέμε για την ducati, και το yamaha αν δεν είχε τα ηλεκτρονικά του, ο rossi θα είχε πεταχτεί χιλιόμετρα στη στροφή που πάτησε χώμα (και τον αποθέωναν όλοι...)...

Όσο για την έξοδο του Stoner, επειδή παρακολουθώ των αγώνα σε δορυφορικό μιάς και δέν αντέχω τον καρνάβαλο Διατσίδη έχω να σου πώ ότι ενώ το ΕΤ3 είχε διαφημίσεις, ο Stoner έχασε τα φρένα άλλη μία φορά και οριακά δέν βγήκε έξω πρίν το συμβάν της πτώσης του.

Όπως είπα και πιο πάνω, ο stoner ανήκει στην κατηγορία των επιθετικών οδηγών!! Γιατί όμως δεν κάνουμε λόγο για την έξοδο του rossi?

Ο Βάλε έδειξε για μία ακόμη φορά γιατί ΕΙΝΑΙ ο καλύτερος οδηγός όλων των εποχών και γιατί μετράει η καρδιά του πρωταθλητή όσα ηλεκτρονικά γκατζετάκια βάλουν στο Ντουκάτι.....

Αναμφισβήτητα...

Άντε και με το καλό να σπάσει και το ρεκόρ του "μεγάλου" Agostini.........

o καιροc γαρ εγγυc...

υστ.και εγώ θα ήθελα να δώ τί μπορεί να κάνει ο Vale πάνω στο Ducati.... :thumbdown:

Μπορεί πολλά... μπορεί και τπτ!! :thumbdown:

Υ.Γ. Από το χρώμα που έβαλα στις απαντήσεις μου, φαντάζομαι καταλαβαίνεις ποιά εταιρεία υποστηρίζω!! :blink:

...(αν και πάντα πάει κατά διαόλου στο moto gp :thumbup: )...

Πές μου ότι είσαι και στο www.kawasaki-bikers.gr ??????

Link to comment
Share on other sites

Αν και ειμαι υπερ του Rossi γυρισε και ειπε οτι για να νικησω τον stoner πρεπει να ξεκινησω 30 δευτερολεπτα νωριτερα :S.

Ισως ηταν υπερβολη αυτο που ειπε αλλα ο τυπος (αν και πιστευω ο stoner θα γινει καλυτερος) εκτος απο πολυ καλος οδηγος ειναι και θεαματικος .Rossi for ever οπου και αν παει (ομαδα)

Link to comment
Share on other sites

Μπα... δε θα στο πω... :thumbup: Ελπίζω αν ποτέ αγοράσω τη ninja250r, να γίνω μέλος κι εκεί!! :blink:

Το συγκεκριμενο μοντελο αυτη την στιγμη ειναι best value for money

Link to comment
Share on other sites

Aprilia RS 250. και μην παει κανεις να το συγκρινει με το ninja250r.Μιλαμε για μηχανη και οχι για πατατα :blink:

Ειχα καποτε το RS 125 με μια εξατμιση-καρμπυρατερ και μια ριντιερα κατι bandit 400 κτλ κτλ τις ειχα για πρωινο :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Εγω αν ημουν στο καβασακι μπαικερς θα μου απαντουσες Δημητρη, γιατι εχω την αισθηση οτι με γραφεις.- :thumbup::blink::thumbup::thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Aprilia RS 250. και μην παει κανεις να το συγκρινει με το ninja250r.Μιλαμε για μηχανη και οχι για πατατα :thumbup:

Ναι, κάτι μας είπες τώρα μεγάλε... :thumbup: Το rs250 (που btw δεν κυκλοφορεί πλέον :thumbdown: ) ξέρεις πόσους ίππους βγάζει? 70+... :blink: Οκ, εννοείται πως δε συγκρίνονται με τους 33hp του kawa...

Πάντως το μόνο μηχανάκι αυτή τη στιγμή -και σε αυτά τα λ7 πάντα- που μπορεί να κοντράρει το ninja, είναι το rs125...

Btw, ξέρει κανείς αν η yamaha :thumbdown: ετοιμάζει yzf250? Κάτι τέτοιο πήρε το αφτί μου...

Έγινε επεξεργασία - fouskas
Link to comment
Share on other sites

Ναι, κάτι μας είπες τώρα μεγάλε... :thumbup: Το rs250 (που btw δεν κυκλοφορεί πλέον :thumbup: ) ξέρεις πόσους ίππους βγάζει? 70+... :blink: Οκ, εννοείται πως δε συγκρίνονται με τους 33hp του kawa...

Πάντως το μόνο μηχανάκι αυτή τη στιγμή -και σε αυτά τα λ7 πάντα- που μπορεί να κοντράρει το ninja, είναι το rs125...

Btw, ξέρει κανείς αν η yamaha :thumbdown: ετοιμάζει yzf250? Κάτι τέτοιο πήρε το αφτί μου...

Ναι ετοιμαζει αλλα κατα τα φαινομενα θα ειναι ακριβοτερο απο το kawasaki.Μαλλον μεσα του επομενου ετους θα παρουσιαστει.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...