Jump to content

Συμπεριφορά ξιφοφόρου


Memas 13

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά, στο 60λιτρο μου έχω έναν αρσενικό κ 2 θηλυκούς ξιφοφόρους. Ενώ αρχικά ο αρσενικός κυνηγούσε και τις 2 ασταμάτητα εδώ κ ένα τριήμερο παρατηρώ ότι κυνηγά μόνο τη μία αδιαφορώντας για την άλλη. Μήπως την άφησε έγκυο κ δεν ασχολείται πια μαζί της? (Λέω τώρα εγώ... :buttrock: )

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας..

Γεράσιμος

Link to comment
Share on other sites

ανησυχεις που δεν κυνηγαει το ψαρακι? :buttrock:

Αυτο μονο εσυ μπορεις να το διαπιστωσεις με τον καιρο(αν ειναι εγκυος)

Link to comment
Share on other sites

Το φυσικό είναι να την κυνηγά (με την καλή έννοια) αν δεν κάνω λάθος :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Και τι σε απασχωλει που δεν κυνηγαει και ατα δυο θηλυκα;

Αυτο δεν ειναι προβλημα πολλες φορες μπορει να το κανει γιατι μπορει να εχει ζευγαρωσει με την μια κα προσπαθει να καταφερει και την αλλη και το αλλο ειναι πως μπορει να γουσταρει την αλλη περισσοτερο χιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Νομίζω πως εδω εχουμε την περιπτωση ενος εντυμου-πιστου ψαριου και ενα αφεντικο που προσπαθει να το φερει στο κακο δρομο..περαν του αστειου απο τα λιγα που ξερω υποθετω πως αν συνεχισει αυτο μπορει να κουραστει υπερβολικα η μια θυληκια απο τις συνεχεις επιθεσεις του ασερνικου.. αν δε σταματησει ειται αγορασε αλλη 1 ή 2 θυληκιες. αυτο για να τραβηξεις την προσωχη του james bond σου..Δεν ειμαι και εντελως σιγουρος, παρακαλω διορθωστε με αν κανω λαθος

Link to comment
Share on other sites

Συνηθως ετσι κανουμε, αν φυσικα υπαρχει χωρο στο ενυδρειο μας, αλλα αν του εχει κολλησει του μαγκα αστα ...... :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...